Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip maitinat vaiką,norintį būti itin savarankišku

QUOTE(Raske80 @ 2008 10 10, 15:38)
Vienas saukstas pas panelyte rankoj,kitas - pas mane,tai taip ir valgom biggrin.gif . Kiek pati pakabina,o i tarpus as iduodu po kasni ir socios thumbup.gif

mes irgi taip valgom. biggrin.gif ir jau prie didelio stalo biggrin.gif patikekit turiu ka veikti visa diena...bet nors pavalgius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gordi: 19 kovo 2009 - 17:19
Dar kolkas bandau pati maitint, bet kai vaikas rodo labai dideli nora pats valgyt, tai tada duodu sauskta ir tada makaluojasi po maista pats...
Atsakyti
Musiskis jau labai nori pats valgyt, doh.gif bet kad jis pakabines maista ne i burna kisa o terliojasi su juo, doh.gif atimi saukta krokodilo asaros, tai valgom su dviem sauktais ar sakutemis, rolleyes.gif vienas jam kitu maitinu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne23 @ 2009 05 09, 12:17)
Musiskis jau labai nori pats valgyt, doh.gif  bet kad jis pakabines maista ne i burna kisa o terliojasi su juo,  doh.gif atimi saukta krokodilo asaros, tai valgom su dviem sauktais ar sakutemis, rolleyes.gif  vienas jam kitu maitinu  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif pas mus ir tas pats,buna didziausi pykciai doh.gif jei nespesi patraukt lekstes,viska nusviedzia ant zemes doh.gif
Atsakyti
Vienu šaukšteliu aš maitinu,kitu pati kabina ir bando įsidėt į burnytę kąsnelį biggrin.gif kiataip atsisako nors kąsnį suvalgyt doh.gif
Atsakyti
duokit vaikui šaukštą ir tegul valgo lotuliukas.gif , o šalia ir jūs su kitu, tarpuose įkiškit burnyten. Maniškė nuo metukų valgo pati, o vyresnėlį 7m. ir dar dabar tenka primaitinti lotuliukas.gif
Atsakyti
duodavau sauksta, o pati kitu vis idedavau i burna kasni. ir savarankiskumas pasireiksdavo ir pavalgydavo be problemu smile.gif
Atsakyti
leidziu valgyt paciam, pritaikau proga tada pati paduodu....
Atsakyti
QUOTE(diva3 @ 2008 07 09, 14:46)
Visa maista duodu paciai valgyti ir visai neblogai sekasi, o vat sriubyte, tai maitinu, nors pries tai buna laaaabai pykstames, neuztenka man nervu ir kantrybes i tai ziuret blush2.gif  O su kitu saukstu maitint mums nesigauna, labai jau viska supranta lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif Nuo kokiu1.2m kuo puikiausiai valgo pats ir su papildomais saukstais geriau nesirodyti lotuliukas.gif
Tik sriubos stengiuos kuo maziau duoti blush2.gif - tada kito maisto nevalgo, o tik terliojasi doh.gif
Kai visai bado streikas valgom po stalu ar po kambarius begiodami doh.gif
Atsakyti
kai mano vaikas pradejo noret savarankiskai valgyt,nesipriesinau ir zaidimu su 52saukstais nezaidziau.. idaviau sauksta ar sakute i ranka ir daviau paciam,ir terliojos ir pavalge.. db jam 1m5men ir valgo kuo puikiausiai pats.. ir kieta maista ir sriubytes ir koses... thumbup.gif
Atsakyti
Mano 1.8 m sunus irgi rodo begaline iniciatyva pats valgyti thumbup.gif viena ryta padaviau lekste su kose ir sauksteli, pasodinau prie stalo ir jis pats viska suvalge bigsmile.gif nuo tos dienos kose ar kietesni maista (blynus, kotletuka su bulvytem, koses) valgo pats, tik sriubyte beliko sumaitint. Aisku, apsisarvoju kantrybe, nes pats procesas ne visada buna itin svarus, bet tegul.... Prades rudeni lankyt darzeli, nebeliks problemos jei akletojos nesuspes suziureti ar pamaitinti, mokes pats pavalgyti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(zhulikele @ 2011 05 24, 11:09)
kai mano vaikas pradejo noret savarankiskai valgyt,nesipriesinau ir zaidimu su 52saukstais nezaidziau.. idaviau sauksta ar sakute i ranka ir daviau paciam,ir terliojos ir pavalge.. db jam 1m5men ir valgo kuo puikiausiai pats.. ir kieta maista ir sriubytes ir koses... thumbup.gif


Saunuolis thumbup.gif ir iskarto koks palengvejimas mamai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Špokencija @ 2011 06 30, 16:57)

Saunuolis  thumbup.gif  ir iskarto koks palengvejimas mamai  drinks_cheers.gif

tikrai taip,palengvejimas didziulis... ir nera tu nervu,kad kisa ta sauksta kuri laiko,o ne ta kur su maistu i burna biggrin.gif
o ir seipo,laisvesnio laiko daugiau,kol vaikas valgo,gali darba kaskoki nusidyrbt thumbup.gif
Atsakyti