Įkraunama...
Įkraunama...

Auklė tvarko savo reikalus darbo metu

Apklausa: Ar toleruojate aukliu asmeniniu interesu tvarkymo priziurint Jusu vaika? (108 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mano auklė irgi visus savo reikalus su vaiku tvarkydavosi, išskyrus polikliniką. Aišku prieš tai pranešdavo, kad eis ten ar ten, atsiklausdavo. Nieko tame blogo nemačiau ir nematau. Vaikas, dėl to, tikrai nesirgo. Jei žmogus atsakingas, tikrai stengsis išvengti kontaktų su ligoniais ar pan.
Atsakyti
QUOTE(rritukas @ 2008 03 27, 20:47)
netoleruočiau,jei tai vyktų be mano žinios... bet jei viskas su saiku,proto ribose ir suderinta su tėvais,-kodėl gi ne smile.gif

Visiškai pritariu 4u.gif
Atsakyti
Jei susitari su mama waiko ar tewu...tai toleruotina manau...bet nesitemt kartu waikiuko.. schmoll.gif taip negerai.wisi turim kazkokiu reikalu...bet tik ne paslapcia tai daryt.! wisada pasitarciau su mama. 4u.gif
Atsakyti
Manau, svarbiausiai yra mamos žinia, nes auklė dirba jai ir viskas turi būti derinama tik su ja. Viskas proto ribose galima.
Atsakyti
O as netoleruociau- jokiu turgeliu, anukiu pasitikimu, parduotuviu, draugu ir t.t. aukles darbas yra darbas, namai-kiemas yra darbo vieta, jokiu vazinejimu su autobusais, troleibusais, mikriukais ir t.t. jokiu savo reikalu tvarkymu darbo metu- jokiu, tai ir reiskia jokiu.
Atsakyti
na juk kartais reikia danti sutaisyt,ar pas daktare nueit..tei manau kad reiketu pasitart su mamyte...ir tik tada twarkytis reikalus..bet tik ne su waiku.
Atsakyti
Turėjau vieną auklę, kuri su mano dukrytę, bastydavosi visur kur tik netingi, bistra tokia buvo, tai ji mažaja i vežima ir visur tekina...Vesdavosi ir pas savo dukras, ir pas savo drauges, ir po skurlynus su ja eidavo (blin aš neinu su savo panička po tokias vietas, o ji eina, tai kai jai pasakiau, ji baisiausiai isizeide doh.gif ) ir i parduotuves, nu vienu žodžiu..Šiaip gera auklė buvo, bet nepatiko jos toks mano vaiko tampymas visur savo reikalais... schmoll.gif

O dabartinė auklė visai kitokia, lėto būdo žmogus, man patinka, jos būna tik netoli namų arba šalia į darželį nueina, man patinka ir nesuku sau galvos, kur dabar mano dukrytė randasi...
Atsakyti
Mes su aukle net apie tokius dalykus nekalbejome, kad ji darbo metus tvarkytusi savo reikalus g.gif jeigu jai reikia i poliklinika ar kirpykla tai nueina po darbo arba papraso, gal mums pasisektu anksciau grizti.
Manau, kad aukle turetu saugoti ir aukleti vaika, o ne su draugemis kalbetis arba po parduotuves vaikscioti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Klaipeda @ 2008 05 16, 19:28)
Mes su aukle net apie tokius dalykus nekalbejome, kad ji darbo metus tvarkytusi savo reikalus  g.gif jeigu jai reikia  i poliklinika ar kirpykla tai nueina po darbo arba papraso, gal mums pasisektu anksciau grizti.
Manau, kad aukle turetu saugoti ir aukleti vaika, o ne su draugemis kalbetis arba po parduotuves vaikscioti  ax.gif

Na juk daktarai skirtingai dirba,o jei reiketu darbo metu? mm?buna juk kada tikrai reikia iseiti...juk aukles irgi turi reikalu siokiu tokiu...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-MŠ- @ 2008 02 20, 11:48)
254 paziurejo ir tik keli nubalsavo  g.gif  dauguma, matyt, abejingi  g.gif


negaliu nubalsuoti, nes nerandu sau tinkancio atsakymo, kaip kazkas jau rase, per daug kategoriski pasirinkimai parasyti ax.gif

bet tikrai nenoreciau kad su vaiku kazkur tampytusi unsure.gif bet kai pas mane du, tai nelabai ir iseitu lotuliukas.gif biggrin.gif nebent kai paauks ir gales pacios pedinti, bet ir tai atsakinga aukle turbut dvieju vaiku nesitemptu niekur schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 05 17, 14:15)
Na juk daktarai skirtingai dirba,o jei reiketu darbo metu? mm?buna juk kada tikrai reikia iseiti...juk aukles irgi turi reikalu siokiu tokiu...smile.gif


taigi kalbama apie reikalu tvarkyma su vaiku, o jus kaip suprantu pasisakot, kad su vaiku gink dieve negalima to daryt mirksiukas.gif tai ejima pas gydytoja suprantama derinsit su tevais ir darysit ta be vaiko, nera ka cia diskutuoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(coffeeLATTE @ 2008 05 12, 10:03)
O as netoleruociau- jokiu turgeliu, anukiu pasitikimu, parduotuviu, draugu ir t.t. aukles darbas yra darbas, namai-kiemas yra darbo vieta, jokiu vazinejimu su autobusais, troleibusais, mikriukais ir t.t. jokiu savo reikalu tvarkymu darbo metu- jokiu, tai ir reiskia jokiu.

Visiskai pritariu drinks_cheers.gif manau, kad aukle turi buti su vaiku tik namie, arba lauke, netoli namu, ir jokiu tan parduotuviu, arba vaikstinejimu i svecius pas drauges schmoll.gif pati dirbau aukle, tai man net ir minciu tokiu nebuvo eiti kur nors su vaiku savo reikalais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2008 05 17, 22:28)
negaliu nubalsuoti, nes nerandu sau tinkancio atsakymo, kaip kazkas jau rase, per daug kategoriski pasirinkimai parasyti  ax.gif

bet tikrai nenoreciau kad su vaiku kazkur tampytusi  unsure.gif  bet kai pas mane du, tai nelabai ir iseitu  lotuliukas.gif  biggrin.gif nebent kai paauks ir gales pacios pedinti, bet ir tai atsakinga aukle turbut dvieju vaiku nesitemptu niekur  schmoll.gif
Papildyta:
taigi kalbama apie reikalu tvarkyma su vaiku, o jus kaip suprantu pasisakot, kad su vaiku gink dieve negalima to daryt  mirksiukas.gif tai ejima pas gydytoja suprantama derinsit su tevais ir darysit ta be vaiko, nera ka cia diskutuoti  rolleyes.gif

o tai pas daktara nueit,cia ne reikalu twarkymas? mirksiukas.gif o mano manymu tai yra reikalo twarkymas.
Atsakyti