Įkraunama...
Įkraunama...

Auklė tvarko savo reikalus darbo metu

Apklausa: Ar toleruojate aukliu asmeniniu interesu tvarkymo priziurint Jusu vaika? (108 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 05 19, 14:38)
o tai pas daktara nueit,cia ne reikalu twarkymas?  mirksiukas.gif o mano manymu tai yra reikalo twarkymas.


bet ne su vaiku mirksiukas.gif pati gi rasei, kad su vaiku gink dieve jokiu reikalu tvarkymo negali buti is aukles puses mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2008 05 20, 18:50)
bet ne su vaiku  mirksiukas.gif  pati gi rasei, kad su vaiku gink dieve jokiu reikalu tvarkymo negali buti is aukles puses  mirksiukas.gif

Wat butent! tik ne su waiku...galu gale ,kaip skirt demesi waikui ,kai tau danti taiso doh.gif
Atsakyti
palieka vaika viena namuose?????negali buti!!!!!!!!!!!!!!netoleruoju, o jeigu budama namie su vaiku ir padaro pora skambuciu rimtu-ne draugems papliurpti, o gydytojui kokiu rezultatu tyrimu suzinoti ,tai priimtina
Atsakyti
Jei reikia man reikalus susitvarkyti tai pasakau iš anksto, kad tada ir tada man reikės laisvos valandos ar negalėsiu ateiti tą dieną (jei pas daktarus reikia) visada išleidžia (nesinori vaiko tampyti po ligonines visokių bačilų prisigaudyti), o jei šiaip kokie reikalai mieste tai su vaikučiu važiuoju - ir lauke pabūnam ir reikalus susitvarkau, du zuikiai vienu šūviu mirksiukas.gif Aišku tėveliai apie tai žino, bet supranta ir niek nesako mirksiukas.gif O galų gale ne visą dieną tuos reikalus tvarkau smile.gif
Atsakyti
Pazistu viena aukle, kuri dirbdama administruoja e-parduotuve. Kai klausiau, ka jos vaikucio seima apie tai mano, sake, kad jie priestaravo, bet vos pasiule uz menesi nuleisti 200 LT, iskart pradejo nepriestarauti jos dvigubam darbui. Anot jos, ji tai daro, tik kai vaikas miega, prie kompo, bet kiek zinau ir i skambucius atsiliepineja ir problemas sprendzia, net ir nemiegant vaikuciui. Tai va, pagalvojau, kad as netoleruociau.... doh.gif
Atsakyti
Pas mus buvo aukle studente, tai jei koks atsiskaitymas siek tiek laiko skirdavo diena pasimokymui... Tuo metu zaisdavo mokyklele, duodavo vaikui mini uzduoteliu ir pan, abu mokesi. Nemaciau tame nieko blogo.
Atsakyti
Auklė-davatkėlė vaiką(neturintį metukų) vežiodavosi be tėvų žinios į atlaidus į Šiluvą.Tėvai netyčia sužinojo iš pažįstamo kunigo,kai tas pamatė Šiluvoje.Beje, jam auklė pamelavo,kad tėvai leidžia vaiką vežiotis( o važiuodavo su grupe maldininkų mini autobusiuku,kur ir sloguojančių,kosėjančių pasitaikydavo ,ir elgetėles visokius paimdavo vežt).
Atsakyti
Ir mes turejom tokiu problemu bet draugiskai pasikalbejomi rdabar turim labai gera aukle. zinot viska galim issprest zmogiskai kalbantis
Atsakyti
QUOTE(Kotytė @ 2013 04 25, 10:24)
o jei šiaip kokie reikalai mieste tai su vaikučiu važiuoju - ir lauke pabūnam ir reikalus susitvarkau, du zuikiai vienu šūviu  mirksiukas.gif


Va, va aš irgi su savo aukle buvau taip sutarus. Tik prašiau, kad po ligonines nevedžiotų, o jei kas mieste, tai be problemų.
Atsakyti
Sveikutes,dziaugiames kad mes isirinkome gera,nuosirdzia ,mylincia vaikus aukle ,aciu Ramunei.
Atsakyti
Mano auklė vaiką irgi vedžiojosi į visokius soc.pašalpos skyrius, kai tvarkaėsi pašalpą. Nieko nesakiau, bet vis tik būtų mieliau buvę, kad būtų atsiklaususi tokių dalykų, suderinsui su manimi.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2013 09 14, 05:56)
Mano auklė vaiką irgi vedžiojosi į visokius soc.pašalpos skyrius, kai tvarkaėsi pašalpą. Nieko nesakiau, bet vis tik būtų mieliau buvę, kad būtų atsiklaususi tokių dalykų, suderinsui su manimi.

Oi kaip prajuokinote biggrin.gif Tai, jeigu Jūs einate su vaiku savo reikalų tvarkytis, tai gerai. O auklė tai kažką padarys vaikui išsivedusi iš kiemo. Kaip tik labai fainai vaikučiui susipažinti su kitokia aplinka, praplėsti akiratį, o ne sėdėti vienoje vietoje. Tik į poliklinikas ar ligonines tai jau ne.
Atsakyti