Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

QUOTE(Gaurė @ 2008 02 17, 20:46)
Tai tikrai gali būti stresas arba šalčio poveikis. Laikyk dabar ją šiltai, šviesiai, padrėkink aplink orą (tik nepurkšk ant žiedų). Gal dar išskleis kokį pumpurėlį  4u.gif
Jei paliejus nuvarvinai, vandenukas neužsistovėjo, tai gal ir nieko.
Galėtum nuotraukytę įmesti  ax.gif

va mano gėlytė,matosi,kad dar vienas žiedelis apvytęs,tai turėtų ir tas kristi unsure.gif
o kai paliejau vanduo visas nubėgo,gal viskas bus gerai smile.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(sony @ 2008 02 17, 21:24)
va mano gėlytė,matosi,kad dar vienas žiedelis apvytęs,tai turėtų ir tas kristi unsure.gif
o kai paliejau vanduo visas nubėgo,gal viskas bus gerai smile.gif


Na, pumpurų daug, reikia tikėtis, kad viskas tavo gražuolei bus gerai smile.gif

Papildyta:
QUOTE(masumi @ 2008 02 17, 21:20)
O jinai atrodo gerai?  blink.gif
nu kai ziuriu i fotke ir man ji nieko biggrin.gif
istikro tai ji ziauriai suvytusi. Galvojau jau jai kaput, zadejau mesti lauk, bet padejau ja siltai, padariau pora kartu dusa karsta ir ji va taip stovi, is vazono gali laisvai imti, gal ja man persodinti? atrodo kad saknu ji geru visai neturi, jos tokios suvytusios, bet lapai nei gelsta nei ka. Ar imanoma man ja dar isgelbeti?

Tai kad neatrodo suvytusi, stiebai nesusiraukšlėję, lapai gražūs. Nžn, reikia laukti rimtesnių specų smile.gif
Atsakyti
Nu neatrodo ji sveika, gal jau pobiski atsigauna, nes visaip bandau atgaivinti, reiks sakau ja persodinti ir busiu isgelbejusi viena phaleonopsi, oi didziuosiuos savim! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(masumi @ 2008 02 17, 21:47)
Nu neatrodo ji sveika, gal jau pobiski atsigauna, nes visaip bandau atgaivinti, reiks sakau ja persodinti ir busiu isgelbejusi viena phaleonopsi, oi didziuosiuos savim!  biggrin.gif

Tai kad čia ne phaleanopsis, o dendrobium nobile tipo smile.gif Gal tau ir šaknys suvytę atrodo, kad tikėjaisi tokių kaip phal g.gif Šitų šaknytės plonos.
Atsakyti
QUOTE(Iiudna @ 2008 02 17, 21:52)
a mano nuo ketvirtadienio 2 ziedus naujus iskleide wub.gif  tik tfu tfu tfu.... kad neprisnekeciau... unsure.gif


Tfu-tfu-tfu... ir maniske valentinine jau viena "prinokusi" pumpura atskleide, panasu, kad rytoj ir dar vienas gali prasiskleist. Namie silta, sviesu, gal patiko... g.gif Kol kas jokiu proceduru netaikau, net neliejau. Saknys apyzales, nors rasos vazonelyje nesimato. Bijau perliet... ax.gif Dar kiek palauksiu , ir kisiu po karstu dusu. O kol kas kaupiuosi teoriskai, net ausys linksta nuo info gausos... Jau 11 psl. prisikonspektavau is RS forumo... blush2.gif Moksliuke.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2008 02 17, 22:17)
Tfu-tfu-tfu... ir maniske valentinine jau viena "prinokusi" pumpura atskleide, panasu, kad rytoj ir dar vienas gali prasiskleist. Namie silta, sviesu, gal patiko... g.gif Kol kas jokiu proceduru netaikau, net neliejau. Saknys apyzales, nors rasos vazonelyje nesimato. Bijau perliet...  ax.gif  Dar kiek palauksiu , ir kisiu po karstu dusu. O kol kas kaupiuosi teoriskai, net ausys linksta nuo info gausos... Jau 11 psl. prisikonspektavau is RS forumo...  blush2.gif  Moksliuke....  doh.gif

Šaunuolės (abi su gėlyte) thumbup.gif Aš kai pradėjau domėtis, tai irgi ausys raitojosi nuo informacijos gausos. Tik aš nekonspektuoju, tingiu blush2.gif .Svarbesnę info, tiesiog perkeliu pas save į kompą ir tiek. Bet kuo daugiau domiuosi, tuo labiau suprantu, kad nieko nežinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2008 02 17, 23:15)
Tai kad čia ne phaleanopsis, o dendrobium nobile tipo smile.gif Gal tau ir šaknys suvytę atrodo, kad tikėjaisi tokių kaip phal  g.gif  Šitų šaknytės plonos.


tada nieka nebesuprantu doh.gif

O jus man pasakykit nuo ko ima kristi ziedai?
Papildyta:
Gaurė, gal tu nevisas mano nuotraukas perziurejai nes ta pirma gelyte tai man atrodo kad taip ji yra Dendrobium nobile, o ten pabaigoj yra tokia maza orchideja, be ziedu, tai va as apie ja kalbu smile.gif ji ten tokia minetiurine blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(masumi @ 2008 02 17, 22:42)
tada nieka nebesuprantu  doh.gif

O jus man pasakykit nuo ko ima kristi ziedai?
Papildyta:
Gaurė, gal tu nevisas mano nuotraukas perziurejai nes ta pirma gelyte tai man atrodo kad taip ji yra Dendrobium nobile, o ten pabaigoj yra tokia maza orchideja, be ziedu, tai va as apie ja kalbu smile.gif ji ten tokia minetiurine  blush2.gif


Nesugebu rasti kitų nuotraukų ar kažko nesuprantu g.gif Įdėk būtent tos orchės nuotraukos nuorodą blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2008 02 17, 23:24)
Šaunuolės (abi su gėlyte)  thumbup.gif  Aš kai pradėjau domėtis, tai irgi ausys raitojosi nuo informacijos gausos. Tik aš nekonspektuoju, tingiu  blush2.gif .Svarbesnę info, tiesiog perkeliu pas save į kompą ir tiek. Bet kuo daugiau domiuosi, tuo labiau suprantu, kad nieko nežinau  doh.gif

Tu ka, galvoji as ranka konspektuoju doh.gif lotuliukas.gif ?... Copy, paste ir save. Ir akys, isvarvejusios nuo kompo, ketvirta vakara is eiles... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2008 02 17, 23:22)
Tu ka, galvoji as ranka konspektuoju  doh.gif  lotuliukas.gif ?...  Copy, paste ir save. Ir akys, isvarvejusios nuo kompo, ketvirta vakara is eiles...  biggrin.gif

Kas ten žino, gal tu mazochistė lotuliukas.gif
Atsakyti
a tokia orchideja kaip dendrobium nobile prieziuros dideles reikalauja? jos lb grazios....... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2008 02 17, 23:59)
Nesugebu rasti kitų nuotraukų ar kažko nesuprantu  g.gif  Įdėk būtent tos orchės nuotraukos nuorodą  blink.gif


va turbut ta nuoroda http://www.facebook....p;id=1110552992
Atsakyti