Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

QUOTE(Iiudna @ 2008 02 17, 23:32)
a tokia orchideja kaip dendrobium nobile prieziuros dideles reikalauja? jos lb grazios....... wub.gif

Labai neseniai turiu, tai iš patirties pasakyti negaliu, bet pagal info, kurią susirinkau, norint ją pražydinti reikia gana ilgo vėsaus ir sauso periodo. Taigi, gyvenat bute, gali būti problematiška sukurti tokias sąlygas.
Atsakyti
http://www.facebook....p;id=1110552992
Papildyta:
http://www.facebook....p;id=1110552992
Atsakyti
QUOTE(masumi @ 2008 02 17, 23:40)
va turbut ta nuoroda

Čia ko gero ta smile.gif
Pirmiausia nurkirpk žiedkotį visą. Šaknys, bent jau orinės tai neatrodo labai tragiškai. Jei tikrų šaknų nėra, tai gal reikėtų patupdyti ant drėgnų kiminų kokiame stikliniame inde. O jei yra ir nesupuvę, tai gal ir taip išgyvens. Tik laikyk šiltai, šviesiai ir drėgnoje aplinkoje. Man toks vaizdas, kad ji labai perdžiovinta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaurė: 17 vasario 2008 - 23:46
Oi mergytes. Kokiu nuostabiu gelyciu Klaipedos ermitaze maciau. Pamaciau, tai lyg salto duso gavus pasijutau. Rankos nutirpo, oro trukumas. Nu nerealus grozis. O viena man isvis pirma kart pardavime maciau. Bet vyras nusitempr prie pelarginiju ir kaktusu, liepe neskaudinti sau sirdies. Tai va prisipirkau sodinuku i lovelius vasarai, o dabar svaigstu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita&P @ 2008 02 18, 01:11)
Oi mergytes. Kokiu nuostabiu gelyciu Klaipedos ermitaze maciau. Pamaciau, tai lyg salto duso gavus pasijutau. Rankos nutirpo, oro trukumas. Nu nerealus grozis. O viena man isvis pirma kart pardavime maciau. Bet vyras nusitempr prie pelarginiju ir kaktusu, liepe neskaudinti sau sirdies. Tai va prisipirkau sodinuku i lovelius vasarai, o dabar svaigstu smile.gif


Idomu pasidare, kokia cia orchideja, kuria pirma karta matet parduodama? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2008 02 18, 00:44)
Čia ko gero ta  smile.gif
Pirmiausia nurkirpk žiedkotį visą. Šaknys, bent jau orinės tai neatrodo labai tragiškai. Jei tikrų šaknų nėra, tai gal reikėtų patupdyti ant drėgnų kiminų kokiame stikliniame inde. O jei yra ir nesupuvę, tai gal ir taip išgyvens. Tik laikyk šiltai, šviesiai ir drėgnoje aplinkoje. Man toks vaizdas, kad ji labai perdžiovinta.


Aciu uz patarimus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgita&P @ 2008 02 18, 01:11)
Oi mergytes. Kokiu nuostabiu gelyciu Klaipedos ermitaze maciau. Pamaciau, tai lyg salto duso gavus pasijutau. Rankos nutirpo, oro trukumas. Nu nerealus grozis. O viena man isvis pirma kart pardavime maciau. Bet vyras nusitempr prie pelarginiju ir kaktusu, liepe neskaudinti sau sirdies. Tai va prisipirkau sodinuku i lovelius vasarai, o dabar svaigstu smile.gif



Aha.. as vakar ten buvau ir skaudancia sirdim isejau smile.gif manes tai niekas netempes salin, net padejo dvi issirinkti, bet vistiek maza kai tiek grozio ten, kazkaip nenustoju galvoti apie cymbidium nes tokie grazus buvo, bet kaina irgi grazi unsure.gif
Atsakyti
Na zinote,praejo vos keletas dieneliu,o jus jau nauja tema atidarete friends.gif !!!Na saunuoles!!!Visu gelytes thumbup.gif .
Atsakyti
stai mano naujoke wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Iiudna @ 2008 02 18, 09:03)
stai mano naujoke wub.gif





nereali labai labai grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JABLYNKST @ 2008 02 18, 10:54)
nereali labai labai grazi wub.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2008 02 18, 00:25)
Kas ten žino, gal tu mazochistė  lotuliukas.gif

Turint omeny orchideju prieziuros ypatumus ir vis goduli kuo daugiau ju tureti, visas mus galima butu priskirti tam tikros rusies mazochistem ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki, gelbekit mamytes. verysad.gif Apziurejau savo grozi, bet saknu sveiku neliko, viska nukirpau ir va kas gavosi, patarkite prasau, ka toliau daryti. Ar sodinti i substrata be saknu? Abi be saknu. cray.gif O vienos jau vaikelis bando isleisti pumpura.
user posted image user posted image

O cia antra be saknu:
user posted image
Atsakyti