Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos VIII

Atidarau dar vieną temelę. Senoji tema ČIA Malonaus bendravimo 4u.gif
Atsakyti
Kad daugiau gerų naujienų naujoje temoje good.gif
Atsakyti
Sveikutės, visos,

ačiū, Joliuke, už naują temą. Tik pamaniau, gal gerai būtų įmesti visų praeitų temų nuorodas, kad nereikėtų, ypač naujai prisijungusioms, ilgai vargti ir ieškoti. Juk ten tiek daug informacijos!

Tai, jums leidus, taip ir padarysiu smile.gif

Ankstesnių "Skydliaukės problemų" dalių nuorodos:

Pirmoji dalis
Antroji dalis
Trečioji dalis
Ketvirtoji dalis
Penktoji dalis
Šeštoji dalis
Septintoji dalis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dendriukė: 16 vasario 2008 - 12:27
Dabar šiek tiek apie save...

Aš po biuletenio kaip įkritau į darbus, taip ir nebeišlendu. Po operacijos praėjo jau beveik du mėnesiai. (Tik dabar suvokiau, kaip greitai!) Jaučiuosi visai nieko, bent jau kol kas. Miegas jau irgi susireguliavo. Nors, kai beveik kiekvieną rytą tenka keltis maždaug šeštą valandą, tai ir lūžtu vakare. Svoris kol kas nedidėja, bet kai labiau supavasarės, gal, pagaliau ryšiuos bėgioti ar dar ką daryti, pvz. į baseiną, kuri visai čia pat, nueiti. Nes sveriu tai tikrai per daug. wink.gif

Man tik ryjant randą truputį tempia, kartais, kai daugiau kalbu, gerklę paspazmuoja. Gal ten kažkas prie kažko priaugo g.gif. Randelis vis dar raudonas, na, bet turbūt dar nereikia norėti, kad būtų lyg niekur nieko. Antradienį darysiuos kraują tiroksino sureguliavimui. Kol kas geriu 75 mg.

Kažin, kaip ten su tuo kalciu ir kaulų retėjimais? Gal reikėtų ir kalcio tyrimą pasidaryti? O jus geriat jį papildomai?

Eugenita, laikykis, visaip dar gali būti. Man irgi sakė, kad gali būti taip, gali būti kitaip, tikslų atsakymą duosim, kai ištirsim visą audinį. Na, ištyrę, nerado nieko piktybiško.

Saulutem, ir tau stiprybės. Bjauru laukti operacijos dienos, o po to, atsakymo, bet stenkitės tikėtis geriausio.

Gražių ir šviesių visoms pavėlavusios, bet nors trumpam atėjusios, žiemos dienų! 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif Aš visada temos pradžioje dedu nuorodą i praeitą temą, o praeitoje yra nuoroda dar į praeitą. Galima surasti. bet taip dar patogiau. Ačiū 4u.gif
O dėl kalcio aš jokių tyrimų nedarau. Nors gal reikėtų g.gif turiu nusipirkus pakuotę kalcigrano iur kai tik pajaučiu kad tirpsta rankos ar kojos išgėriu kelias tabletes ir vėl kurį laiką ramu. Vieną kartą dariaus ir kraujo tyrimą, tai kalcis buvo normoj, bet prie žemutinės ribos g.gif
Randelį ir man kartais paskauda, nors jau 2 metai kaip po operacijos g.gif
Kaip kitos laikotės? Aūū biggrin.gif
Rusne, kaip tavo svoris? Aš irgi planuoju eit sportuot ir taip kelių kg atsikratyt, tik nežinau ar pavyks doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joliuke: 16 vasario 2008 - 13:48
Mergaitės, ar visoms po skydliaukės operacijos taip neišvengiamai auga svoris g.gif? Dar taip naiviai tikiuosi, kad gal kažkam pavyksta jį kontroliuoti doh.gif. Ar svoris auga dėl to, jog valgoma daug, ar dėl to, kad sulėtėja medžiagų apykaita, t.y. gal jis augtų ir šiaip, jeigu neprisilaikytumėm 4u.gif? Ar čia kaltas tik skydliaukės neturėjimas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona: 17 vasario 2008 - 21:43
sveikos merginos. smile.gif labai ačiū už palaikyma, stengiuosi galvoti, jog viskas bus gerai... kad susitvarkis ir pamiršiu laikui bėgant... biggrin.gif o sakykit, ar atsakymus apie vėžį jūs gavote iš kart po operacijos, ar dar reikėjo laukt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona @ 2008 02 17, 21:42)
Mergaitės, ar visoms po skydliaukės operacijos taip neišvengiamai auga svoris  g.gif?

Na, man svoris auga taip kaip visada. Jei apsileidžiu ir nieko nedaro, tai keli kg prisideda, jei pakontroliuoju save, viskas ok. Sveriu tiek pat keik prieš operaciją ax.gif

QUOTE(eugenita @ 2008 02 18, 10:56)
sveikos merginos. smile.gif labai ačiū už palaikyma, stengiuosi galvoti, jog viskas bus gerai... kad susitvarkis ir pamiršiu laikui bėgant... biggrin.gif o sakykit, ar atsakymus apie vėžį jūs gavote iš kart po operacijos, ar dar reikėjo laukt? g.gif

Sveika. Man iš kart po operacijos pasakė, kad vėžys, nes jie ten daro extra tyrimą, o paskui po kokių 2 sav atėjo jau išsamus atsakymas- stadija, forma ir t.t. nesijaudink, bet kokiu atveju viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joliuke: 18 vasario 2008 - 15:11
QUOTE(Mona @ 2008 02 17, 22:42)
Mergaitės, ar visoms po skydliaukės operacijos taip neišvengiamai auga svoris  g.gif? Dar taip naiviai tikiuosi, kad gal kažkam pavyksta jį kontroliuoti  doh.gif. Ar svoris auga dėl to, jog valgoma daug, ar dėl to, kad sulėtėja medžiagų apykaita, t.y. gal jis augtų ir šiaip, jeigu neprisilaikytumėm  4u.gif? Ar čia kaltas tik skydliaukės neturėjimas?

Man po operacijos kaip tik normalizavosi svoris, bet dabar pradėjo augti sparčiai vėl. Reikia imtis priemonių. ax.gif
Atsakyti
Sveikutės, na ir aš jau po operacijos be miomos, kiaušides paliko, tai nereiks hormonų gerti.Po jos geriau jaučiuosi nei po skydliaukės operacijos , kažkuri sakėt , kad tempia gerklę, man irgi taip būna dar atrodo, kad ji mirtinai išdžiuvus, bet tai normalu, o kalcį sako tikrai reikia stebėti aš kaip ir Joliukė kai jau tirpsta rankos kojos tai ir pageriu nors dabar ko gero reiks pastoviai vartoti, kai gimdos nebėra, matysim, bet dabar jaučiu mažakrajystės nebebus, fantastika tai dar vienas žingsnis link sėkmės, tos kurios ruošiatės operuotis tikrai nebijokit vistiek bus viskas gerai , sėkmės visom
Atsakyti
Lina, sveika sugrįžus 4u.gif
Smagu, kad viskas gerai pavyko thumbup.gif
Man kovo mėn. darys kaklo magnetinį rezonansą ir pilvo tomografiją, nes darant echoskopiją rado kažką neaiškaus tulžyje g.gif Ir kaklą labai skauda. Tai laukiu neramiai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Silma @ 2008 02 19, 20:20)
Lina, sveika sugrįžus  4u.gif
Smagu, kad viskas gerai pavyko  thumbup.gif
Man kovo mėn. darys kaklo magnetinį rezonansą ir pilvo tomografiją, nes darant echoskopiją rado kažką neaiškaus tulžyje  g.gif  Ir kaklą labai skauda. Tai laukiu neramiai  blink.gif

Sveika. O kas čia per dalykas? Ir kam daro? g.gif O tg tavo stebi?

Lina, džiaugiuosi už tave 4u.gif
Atsakyti