Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai iš Maximos

QUOTE(Dasha @ 2007 01 08, 17:48)
nepirksiu, o ir medziaga  -pasibumbuliavo tokia, nzn nemaloni, kita karta geriau pamokesiu, bet bus daiktas be nervu.


drinks_cheers.gif tik niekaip nesuprantu, ar kitiems TIKRAI nesivelia tos medžiagos burbulais, ar jie pas juos nematomi blink.gif ??
Jau žiūrėk kai kurie kombinezonai KABĖDAMI pardėj susivėlę lotuliukas.gif

Atsakyti
unsure.gif niu cia pagal galimybes blush2.gif as nepirkciau, nes kiek teko ziureti, nieko gero, prasti kazkokia, urmu pasiuva ir imeta i prekyba unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2007 07 01, 23:17)
unsure.gif niu cia pagal galimybes  blush2.gif  as nepirkciau, nes kiek teko ziureti, nieko gero, prasti kazkokia, urmu pasiuva ir imeta i prekyba  unsure.gif



O as tai manau kad visi jie vienodi, ar jie maximos ar rimi, svarbu kad sudetis butu gera, o ar firma SMILE ar COCODRILIO tai manau vaikui vienodai sviecia, svarbu kad daiktas siltas butu ir gerai nesiotusi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bluse @ 2007 07 03, 17:03)
O as tai manau kad visi jie vienodi, ar jie maximos ar rimi, svarbu kad sudetis butu gera, o ar firma SMILE ar COCODRILIO tai manau vaikui vienodai sviecia, svarbu kad daiktas siltas butu ir gerai nesiotusi mirksiukas.gif

Čia tai patikrintas faktas drinks_cheers.gif Ne už firmos pavadinima mokėti reikia, o jis, beje, pernelyg daug ir kainuoja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(marsua @ 2007 07 03, 20:17)
Čia tai patikrintas faktas drinks_cheers.gif Ne už firmos pavadinima mokėti reikia, o jis, beje, pernelyg daug ir kainuoja verysad.gif


Buuutent drinks_cheers.gif as pvz rimi pirkau uz 50 lt, o Cipoline panasus 150, tai as dar uz ta 100 uoj kiek galiu visko vaikui pripirkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bluse @ 2007 07 03, 22:05)
Buuutent drinks_cheers.gif  as pvz rimi pirkau uz 50 lt, o Cipoline panasus 150, tai as dar uz ta 100 uoj kiek galiu visko vaikui pripirkt biggrin.gif

turbūt mes su tavim, Bluse, ne snobes.... lotuliukas.gif visi tie pinigų leidimai už abejotinos kokybės daiktus kvepia lietuvišku noru pasipuikuoti... Nesvarbu koks daiktas, svarbu etiketė garsi... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marsua @ 2007 07 03, 20:16)
Nesvarbu koks daiktas, svarbu etiketė garsi... lotuliukas.gif


Dažniausiai deja, kaina atitinka kokybę smile.gif Kombinzonų pirkt iš Maximos neteko, bet apatinis trikotažas vaikiškas (Smile) tai baisus doh.gif Berniukiškos kelnaitės žiauriai nubluko po pirmo skalbimo, maikytės išsitampė... Kažkada pirkau treningiuką, tai irgi labai greit apsiburbuliavo, tie užrašai klijuoti atsilupo, sutrūkinėjo unsure.gif
Vienintelis geras pirkinys is Maximos buvo pora golfukų, tikrai gerai nešiojosi. O visa kita deja, nepasiteisino schmoll.gif
Atsakyti
na apziuriu ir maximoje esancius kombinezoniukus, na doh.gif kaina kokiu 50 lt, o kokybe blink.gif blink.gif ne veltui sakoma, skupas moka du kartu 4u.gif arba nesu toks turtingas ,kad pirkciau pigu daikat
va as ir esu nusvilus, nuperki uz kelis lt o paskui vis tiek tenka pirkt geresnes kokybes,
tad man svarbi kokybe, zinoma ir kaina proto ribose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bluse @ 2007 07 03, 18:03)
O as tai manau kad visi jie vienodi, ar jie maximos ar rimi, svarbu kad sudetis butu gera, o ar firma SMILE ar COCODRILIO tai manau vaikui vienodai sviecia, svarbu kad daiktas siltas butu ir gerai nesiotusi mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif moket reikia uz kokybe o ne uz zenkla ax.gif
Atsakyti
Daviau paiešką, tokios temos nerado, tad užvedu naują - pakalbėkim apie rūbelius parduodamus Maximoje.

Kilo noras užvesti tokią temą, nes vakar Maximoje pastebėjau gan gražius šliaužtinukus vaikui už berods 19.99 Lt. Tokie balti ir žydri. Gan gražūs, nebrangūs ir parašyta 100% vilna. Kadangi aš praktikuoju kuo natūralesnius audinius savo vaikams, tai man kaip ir thumbup.gif būtų. Bet...

to rūbelio audinys man vizualiai panašesnis į sintetinį. Be to, tokia maža kaina. Na gerai, maximoj būna kai ko už nedidelę kainą. Bet didžiausią įtarimą sukėlė tai, kad šalia guli pledas. Ant lentynos parašytą - vilnonis. O ant paties pledo - kad medvilninis. Vat ir pasitikėk, kad nori irnesakyk.gif

O kad kaina buvo visai ne tokia, kokia buvo nurodyta, tai čia jau daugybę kartų turbūt kiekvienas patyręs tai.

Tad ir norisi pasiklaust, gal kas turit nupirkę savo vaikams? Kaip nešiojasi? Ar iš tiesų panašu, kad tikra vilna?
Atsakyti
aš savo dukrytei kai buvo labai mažytė iš maximos buvau nupirkus kombinzoniuką, kokybė nustebino, buvo labai fainas thumbup.gif dar komplektuką turėjom
irgi labai gerai nešiojosi thumbup.gif
ir vasarinis komplektukas buvo mielas
user posted image

turėjom ir pižamytes, bodziukus, tai schmoll.gif schmoll.gif po skalbimo išsitampė,spalvos išbluko doh.gif
o dabar savo mažei nieko gero nematau maximose, nepatinka man rūbelių kokybė schmoll.gif
na, kartais įmanoma rasti neblogų apatinių maikučių bei triusikėlių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lina*: 16 vasario 2008 - 18:35
QUOTE(*Lina* @ 2008 02 16, 19:35)

As siuo klausimu nepykit nepasisakysiu,nes nieko is ten neturiu schmoll.gif ,bet negaliu nepagirt Ugnes wub.gif wub.gif wub.gif Lina ji cia nuostabiai atrodo,as be zodziu bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti