Įkraunama...
Įkraunama...

Kurmiai

mes su vėjo malūnėliais juos išboginom - į kurmausius (mano senelis taip vadina smile.gif ) įbedėm kuolus su vėjo malūnėliais - tai tas skleidžiamas garsas, vibraciaj juos ir išvarė. o ir gražu visai - aplinka nesugadinta smile.gif
Atsakyti
Na pati dar nebandžiau,nes su spąstais pagavom anksti pavasarį,tai daugiau nesimato.O kaimynas,per tele matė,kad yra nuodai žiūrkėm pavadinimas ar tai STAR ar STOR tikslei nežinau,bet rodė kad vienas žmogelis tik taip ir išnaikino,jokie kiti būdai nepadėjo.
Atsakyti
jau antra savaite zolyna prei namu israusia kurmis, nu nezinau ko ir griebtis, gal kuri jau turit patirties kaip ju atsikratyti?
Atsakyti
štai čia vienas iš galimų atsakymų į tavo klausimą smile.gif
dar sako labai padeda šiek tiek papūdyta silkė, jos įmetus į kurmio landas kvapas atseit sėkmingai išvaro tuos gyvius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 02 birželio 2006 - 08:50
QUOTE(gamma @ 2006 06 01, 12:50)
jau antra savaite zolyna prei namu israusia kurmis, nu nezinau ko ir griebtis, gal kuri jau turit patirties kaip ju atsikratyti?

Jei daznai lankosi, reiskia, kazka skanaus randa g.gif Pabandyk istatyti buteli zemen, kiek istrizai - kad vejam pusdamas svilptu. Svelnios kurmiu ausytes labai to garso nemegsta. Apseitum ir be nuodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Buvo ir man tokia bėda dar kai gyvenau name..Kol..Negavau dovanų katės:]]~ ir problemų kaip nebūta;]
Atsakyti
Pas mus visą pievą ir daržą buvo iškilnoja, bet močiutė pridėjo į tas išraustas skylutes žiurkių nuodų ir dingo. ax.gif
Atsakyti
happy.gif+2006 06 22, 13:43-->
QUOTE(Ašhappy.gif @ 2006 06 22, 13:43)
Buvo ir man tokia bėda dar kai gyvenau name..Kol..Negavau dovanų katės:]]~ ir problemų kaip nebūta;]

Pasiseke tau su katyte. O musu sodo sklype daznai lankosi (siuo metu galima sakyti gyvena) kate, kartais atklysta ir kaimynu katinas, bet kurmiarausiu tai nesuskaiciuosi. Drauge vakar pasake, kad jos kaimyne isvaike is savo sklypo kurmius, pasodinusi raudonuju balandu. Tai rytoj ir man atnes keleta, pasisodinsiu ir paziuresiu. Nes su plastmasiniais buteliais apkarstytas sodas atrodo is tiesu tragiskai, chemiju (atidirbtu tepalu, benzino, dar girdejau, kad pila ant skudurelio HARPIC valymo skysti ir ikisa i landa) pilti i dirva nenoriu, nes ir sulinys yra, ir darzoves auginamos. Tiesa, pameginsiu su ikastais buteliais,ir dar galima su "pabuvusia" silke.
Atsakyti
Gana gerai padėjo amoniakas. Juo suvilgytus skudurėlius sukišome į urvus. Bet 100 proc. neišnyko.
Atsakyti
Kaip tik prasidejo lietus, atsirado ir sknistas knisiantis kurmis... verysad.gif
Bandžiau ir spastus, skystį atbaidantį kurmius, žibalą, į urvą pyliau vandenį. O jis tik juokiasi ir daro savo blink.gif . Tiesa, dar laukiau, kol jis pradės rausti ir gaudžiau iešmais.

Tai jis ėmė ir ioškniso pusę pievos. Padėkit, patarkit, kaip jį išvaryti.
Atsakyti
na, mums geriausiai tuo klausimu katė pagalbėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VIOLA @ 2006 08 03, 00:43)
na, mums geriausiai tuo klausimu katė pagalbėjo  ax.gif


Kaip?
O aš žurnale radau, kad nuo kurmių padeda pasodintos margutės. Margučių svogūnėliai ir žiedai turi specifinį kvapą, kuris atbaido kurmius.
Atsakyti