Įkraunama...
Įkraunama...

Lavinamieji žaidimai

QUOTE(Antalija* @ 2012 02 28, 22:17)
...suorganizavau saviškiui "spalvotus kamuoliukų takelius", pagaliau radau kur panaudoti stiklinius kamuoliukus kuriuos maxima visiems dalino  smile.gif


O kaip jus cia fainai zaidziat....mes dar mazi,bet as sau si a paramoga-pamokele isidimesiu i ateiti! thumbup.gif aciuka uz ideja 4u.gif
Atsakyti
Aš manau, kad su vaiku visada reikia kalbėti gražia, sklandžia kalba, nereikėtų keisti tono, minkštinti balso ar švepluoti. Vaikui svarbu girdėti gražią kalbą, nes būtent taip jis ir mokosi.

Vienam įdomiam straipsny skaičiau, kad vaiką visuomet reikia pagirti už pastangas. Reikėtų daugiau visuomet jį paskatinti ne už rezultatą, o už pastangas. Rezultatai, ne visada greitai ateina, todėl tai vaikui neša nusivylima, o rūpestingi tėvai skatindami vaiką už pastangas, suteikia jam pasitikėjimo, ir noro dirbti, siekti, tobulėti bet kurioje srityje (nuo vaikščiojimo, kalbėjimo, begiojimo iki skaitymo, rašymo ir visų kitų jo įgūdžių). Taip pat visada propagoju šokimą, net ir silpnesnės sveikatos vaikams. Tai labai lavina, o tarkim liaudies šokių kolektyve ir daug draugų susirasti galima.
Atsakyti
Sveikos,
labai idomiu zaidimu, minciu prisiziurejau ir daug ka isbandeme, taciau mano 2 metu sunui neidomu verysad.gif kelios minutes ir baigta, nueina arba supykes ismeto viska, jeigu ko nepasiseka atlikti. Gal dar per anksi kai kurie zaidimai tokiam amziui? Skaiciuoti iki 10 moka ir atpazysta visus skaicius, bet kalbeti raiskiai nemoka - sava kalba sneka. Issisemiau - kazka netaip darau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kigaite @ 2012 03 02, 15:06)
Sveikos,
labai idomiu zaidimu, minciu prisiziurejau ir daug ka isbandeme, taciau mano 2 metu sunui neidomu verysad.gif kelios minutes ir baigta, nueina arba supykes ismeto viska, jeigu ko nepasiseka atlikti. Gal dar per anksi kai kurie zaidimai tokiam amziui? Skaiciuoti iki 10 moka ir atpazysta visus skaicius, bet kalbeti raiskiai nemoka - sava kalba sneka. Issisemiau - kazka netaip darau 4u.gif



Siap nezinau nei vieno vaiko kuris per 5 minutes atsizaistu su vandeniu:) Duodu teptuka, (siap ta kur tetis barzda tepa pries skuzdamas) smile.gif putu pripurskiu i kriaukle (skutimos) ir leidziu teplioti veidrodi. (Jeigu zinoma pasiekiamas jis). Tiesa reikia nenusistatyti jog "priterlios", nepamirskit 20 minuciu tylos, 2gubai tiek pat tvarkymosi. smile.gif

Ir dar, vaikams idomu jeigu jums idomu. Ju gi megstamiausi zaidimai su mama ir teciu. Tai jeigu jus nezaidziat, ir jam atsibosta. Bet zinoma, visi vaikai skirtingi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kigaite @ 2012 03 02, 16:06)
Sveikos,
labai idomiu zaidimu, minciu prisiziurejau ir daug ka isbandeme, taciau mano 2 metu sunui neidomu verysad.gif kelios minutes ir baigta, nueina arba supykes ismeto viska, jeigu ko nepasiseka atlikti. Gal dar per anksi kai kurie zaidimai tokiam amziui? Skaiciuoti iki 10 moka ir atpazysta visus skaicius, bet kalbeti raiskiai nemoka - sava kalba sneka. Issisemiau - kazka netaip darau 4u.gif

na, aš kiek skaičiau, tai svarbu visada atsižvelgti į vaiko nuotaiką, jeigu matosi, kad nepatinka ar nenori, tai ir atidėti tą žaidimą vėliasniam laikui, vėl pasiūlyti po savaitės ar dar vėliau. Šiaip gali būti, kad kai kuriems žaidimams jūsiškis dar mažutis, juk tik du metukai, maniškiui trys, tai jau labai noriai žaidžia ir jau kai mato kad ką nors ruošiu tai jau nenustygsta vietoje smile.gif

šiaip manau tokio amžiaus vaikučiui turėtų patikti spalvinti su vandeninėmis spalvomis ar guašu, siūlau išbandyti visokius būdus - piešti pirštukais, daryti rankyčių, kojyčių atspaudus (visą laiką pirmiausia pradėkite pati, parodykite kaip daryti). Pabandykite piešti su dideliu teptuku arba susikarpykite virtuvinę kempynėlę ir štampuokite nusipieštą ar atsispausdintą paveiksliuką. Maniškiui labai patinka plastelinu apklijuoti paveiksliukus - nupiešiu ką nors arba atsispausdinu iš interneto, pridarau jam mažiukų rutuliukų ir jis klijuoja ant paveiksliuko. O šiaip būna, kad aš kviečiu saviškį piešti ar žaisti, o jis nenori, tai atsisėdu ir pradedu spalvinti ar klijuoti, tai maniškį smalsumas visada nugali, greit atbėga pažiūrėti ir ką ten mama daro tongue.gif Šiaip siūlau neskubėti, tas susidomėjimas žaidimais dar tikrai ateis 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakyma mirksiukas.gif mes su suneliu visada kartu - skaitom knygeles( visa biblioteka) biggrin.gif , ant piesimo lentos is popieriaus piesiam, rasom - labai patinka thumbup.gif Bet su akvarele piesti - zinoma jam patinka, bet dar viska ima i burna, nes paskutiniai du dantukai dygsta ir skutimosi putas ir pasta nori ragauti tongue.gif ir monotonija jam nepatinka - palipdom rutuliukus kelias minutes ir bega knyga man atnesti biggrin.gif Vat vienintele beda kad viska nori dar ragauti, o kai neleidi tada pykciai prasideda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kigaite @ 2012 03 06, 17:13)
Aciu uz atsakyma  mirksiukas.gif mes su suneliu visada kartu - skaitom knygeles( visa biblioteka) biggrin.gif , ant piesimo lentos is popieriaus piesiam, rasom - labai patinka thumbup.gif  Bet su akvarele piesti - zinoma jam patinka, bet dar viska ima i burna, nes paskutiniai du dantukai dygsta ir skutimosi putas ir pasta nori ragauti tongue.gif  ir monotonija jam nepatinka - palipdom rutuliukus kelias minutes ir bega knyga man atnesti  biggrin.gif Vat vienintele beda kad viska nori dar ragauti, o kai neleidi tada pykciai prasideda biggrin.gif

O kiek laiko jusu vaikuciui?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šalta kava... @ 2012 03 06, 16:48)
O kiek laiko jusu vaikuciui?smile.gif

kiek matau parasteje..2 metai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dzela @ 2012 03 02, 15:32)
Siap nezinau nei vieno vaiko kuris per 5 minutes atsizaistu su vandeniu:) Duodu teptuka, (siap ta kur tetis barzda tepa pries skuzdamas) smile.gif putu pripurskiu i kriaukle (skutimos) ir leidziu teplioti veidrodi. (Jeigu zinoma pasiekiamas jis). Tiesa reikia nenusistatyti jog "priterlios", nepamirskit 20 minuciu tylos, 2gubai tiek pat tvarkymosi. smile.gif

Ir dar, vaikams idomu jeigu jums idomu. Ju gi megstamiausi zaidimai su mama ir teciu. Tai jeigu jus nezaidziat, ir jam atsibosta. Bet zinoma, visi vaikai skirtingi. smile.gif

o as nemazai vaikuciu zinau,kuriem zaidimas su vandeniu ar visokiom tepliom,slapiom medziagoms nemalonus,nes nenori...issitepti..kadangi dirbu su vaikuciais,tai ir variantu begales jau esu turejusi ir maciusi.

Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 03 06, 20:05)
kiek matau parasteje..2 metai 4u.gif
Papildyta:

o as nemazai vaikuciu zinau,kuriem zaidimas su vandeniu ar visokiom tepliom,slapiom medziagoms nemalonus,nes nenori...issitepti..kadangi dirbu su vaikuciais,tai ir variantu begales jau esu turejusi ir maciusi.



Geras pastebejimas, Aciu. Nepagalvojau. Bet is mano pazystamu is tiesu, visi megsta:) doh.gif
Atsakyti
Taip, 2 metukai mirksiukas.gif vandenukas patinka vonioje biggrin.gif bet kitu atveju veidukas buna nelabai patenkintas arba ragauti bando biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kigaite @ 2012 03 06, 21:01)
Taip, 2 metukai mirksiukas.gif  vandenukas patinka vonioje biggrin.gif bet kitu atveju veidukas buna nelabai patenkintas arba ragauti bando biggrin.gif


As ne is ikirumo. Saip jei megsta ragauti, gal zelatinos koki zaidimuka sugalvokit. Maniskei patiko "pjaustyti" su plastikiniu plastelino peiliu

http://isivaizduokva...s-smagumai.html

O siap velu, reiketu jau eiti miegoti rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
Musu neseniai sugalvotas zaidimas - paimti didesnes dezes dangti, padeti ant ko nors, kad gautusi kalniukas, apacioje sustatyti kelias mazas masinytes ir ridenti stiklinius maximos kamuoliukus, kad numustu masinytes. 4 i 2.5 metu bernai gal koki pusvalandi daugiau nieko neveike thumbup.gif
Atsakyti