Įkraunama...
Įkraunama...

Lavinamieji žaidimai

QUOTE(Dzela @ 2012 03 06, 22:24)
As  ne is ikirumo. Saip jei megsta ragauti, gal zelatinos  koki zaidimuka sugalvokit. Maniskei patiko "pjaustyti" su plastikiniu plastelino peiliu

http://isivaizduokva...s-smagumai.html

O siap velu, reiketu jau eiti miegoti  rolleyes.gif  smile.gif



SVEIKI,

KAIP TIK TURIM VISOKIŲ GYVŪNĖLIŲ ŽELĖS FORMELES thumbup.gif
O SAKYKIT, ANT KOKIO PAGRINDO jŪS TEN DIRBOTE SU TAI ŽELE? TEN CELOFANAS AR KAS? IR TIE IŠTEPIMAI ANT ANT TO PAGRINDO LYG IR DAŽAIS PADARYTI? PAPASAKOKIT SMULKIAU...
O TŲ PIEŠTUKŲ LAIKIKLIŲ, TOKIO KAIP ATSUKTUVO BŪNA PIKRTI ATSKIRAI? NESU MAČIUSI...

BEJE, MES IR JAU IŠBANDĖME SPALVŲ SALELES thumbup.gif DAR TOLOKA MUMS IKI TIKROJO SPLAVŲ PAŽINIMO, BET SMAGU BUVO DĖLIOTI MAŽEI FIGŪRĖLES IR VIS KLAUSTI : ,,AR ČIA?"
Atsakyti
QUOTE(Dzela @ 2012 03 06, 23:24)
As  ne is ikirumo. Saip jei megsta ragauti, gal zelatinos  koki zaidimuka sugalvokit. Maniskei patiko "pjaustyti" su plastikiniu plastelino peiliu

http://isivaizduokva...s-smagumai.html

O siap velu, reiketu jau eiti miegoti  rolleyes.gif  smile.gif

ACIUUUUUU, kokia gera mintis thumbup.gif ir ragauti gales thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2012 03 07, 09:28)
SVEIKI,

KAIP TIK TURIM  VISOKIŲ GYVŪNĖLIŲ ŽELĖS FORMELES thumbup.gif
O SAKYKIT, ANT KOKIO PAGRINDO jŪS TEN DIRBOTE SU TAI ŽELE? TEN CELOFANAS AR KAS? IR TIE IŠTEPIMAI ANT ANT TO PAGRINDO LYG IR DAŽAIS PADARYTI? PAPASAKOKIT SMULKIAU...
O TŲ PIEŠTUKŲ LAIKIKLIŲ, TOKIO KAIP ATSUKTUVO BŪNA PIKRTI ATSKIRAI? NESU MAČIUSI...

BEJE, MES IR JAU IŠBANDĖME SPALVŲ SALELES thumbup.gif  DAR TOLOKA MUMS IKI TIKROJO SPLAVŲ PAŽINIMO, BET SMAGU BUVO DĖLIOTI MAŽEI FIGŪRĖLES IR VIS KLAUSTI : ,,AR ČIA?"



Su formelem nezinau, paskui (bent jau man) sunku iskrapstyti zele butent tokio formoj. As tai uzpyliau i duonos kepimo forma:) Tada tokia "plyta" lengviau isimti "nesubyrancia" , bet gal jums iseis. O ten i vidu is tiesu galima koki gyvuneli, siurpriza isaldyti, bus smagu "iskrapstyti". thumbup.gif

Pagrindas, tai cia siap - saldiklio stalcius:) Visos priemones, kuriu negaila istepti - gerai. Geriausia is tiesu isigyti didele permatoma plastikine deze ir is jos dar ir sviesos stala pasidaryti.

Tepem , taip dazais, skirtus dazyti rankom. Bet mano maze siap jau dazu neragauja, tai mes jau belekokius naudojam. Teptuka , pirkau cia http://www.artinn.lt/, bet jie ten labai brangus 15lt vienas. Kaskur veliau pigiau maciau.
Atsakyti
QUOTE(Dzela @ 2012 03 07, 14:20)
Tepem , taip dazais, skirtus dazyti rankom. Bet mano maze siap jau dazu neragauja, tai mes jau belekokius naudojam. Teptuka , pirkau cia http://www.artinn.lt/, bet jie ten labai brangus 15lt vienas. Kaskur veliau pigiau maciau.

O cia uzsaldet bespalvi zelatino gabala, ar iskarto imaiset kiek tai dazu ir gavosi spalvota plyta?...
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2012 03 07, 10:28)
SVEIKI,

KAIP TIK TURIM  VISOKIŲ GYVŪNĖLIŲ ŽELĖS FORMELES thumbup.gif
O SAKYKIT, ANT KOKIO PAGRINDO jŪS TEN DIRBOTE SU TAI ŽELE? TEN CELOFANAS AR KAS? IR TIE IŠTEPIMAI ANT ANT TO PAGRINDO LYG IR DAŽAIS PADARYTI? PAPASAKOKIT SMULKIAU...
O TŲ PIEŠTUKŲ LAIKIKLIŲ, TOKIO KAIP ATSUKTUVO BŪNA PIKRTI ATSKIRAI? NESU MAČIUSI...

BEJE, MES IR JAU IŠBANDĖME SPALVŲ SALELES thumbup.gif  DAR TOLOKA MUMS IKI TIKROJO SPLAVŲ PAŽINIMO, BET SMAGU BUVO DĖLIOTI MAŽEI FIGŪRĖLES IR VIS KLAUSTI : ,,AR ČIA?"

o kur gauti gyvuneliu formos formeles? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ejau_pro_sali @ 2012 03 07, 14:58)
O cia uzsaldet bespalvi zelatino gabala, ar iskarto imaiset kiek tai dazu ir gavosi spalvota plyta?...



smile.gif Na, kad ne. Zele paprasciausia parduotuveje nusipirkau pakeli, ju gi spalvotu yra, raudonu geltonu (pagal valsius), uzpyliau is vakaro i saldytuva ir viskas:) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzela @ 2012 03 08, 08:58)
smile.gif Na, kad ne. Zele paprasciausia parduotuveje nusipirkau pakeli, ju gi spalvotu yra, raudonu geltonu (pagal valsius), uzpyliau is vakaro i saldytuva ir viskas:) biggrin.gif

lotuliukas.gif as galvojau kad zelatina istirpdet, uzsaldet ir po to j dazet doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kigaite @ 2012 03 02, 16:06)
Sveikos,
labai idomiu zaidimu, minciu prisiziurejau ir daug ka isbandeme, taciau mano 2 metu sunui neidomu verysad.gif kelios minutes ir baigta, nueina arba supykes ismeto viska, jeigu ko nepasiseka atlikti. Gal dar per anksi kai kurie zaidimai tokiam amziui? Skaiciuoti iki 10 moka ir atpazysta visus skaicius, bet kalbeti raiskiai nemoka - sava kalba sneka. Issisemiau - kazka netaip darau 4u.gif

Normalu yra, kad vaikui greit nusibosta. Jis nesugeba dėmesio ilgam sutelkti į vieną dalyką, todėl, praėjus kažkiek laiko, jam pasidaro nebeįdomu, ir jis nori kitos veiklos mirksiukas.gif
O ir kalbėti išmoks. Mūsiškis gal tik nuo 2,4 metukų persilaužė į žmonišką kalbą. Iki tol tik savo paukščių kalba kalbėdavo intensyviai, su keliais normaliais žodeliais. O dabar tarška nesustodamas.
Tiesiog apsišarvuokit kantrybe - nusibodo piešti? Eikit pūst muilo burbulų. Tada čiupkit dažus pirštukais piešti ar flomasterius. Žirkles - juk laikraščių ar žurnalų pilni namai. Galų gale skaičiuokit sagutes. Ar per šiaudelį pūskit vatos gabaliukus per staliuką - mes taip žaidžiam popierėlių karą - aš sėdžiu vienoje pusėje staliuko, jis kitoje ir pučiam vatos ar popieriaus gabaliukus vienas į kitą (plius toks žaidimas ir kalbėsenai taisyklingai padeda). Nusibodo - imkit knygutę. Po to eikit pašokinėt ant lovos. Ir t.t. 4u.gif
Aš stengiuos, kad pasyvų žaidimą keistų aktyvus. Taip ir duodamės visą dieną karsta.gif

O geriausia, ką galiu patarti - įtaisykit vaikams žaidimų draugą/ę thumbup.gif Dabar mūsiškis turi kompanijonę, tad ir mamai daugiau laiko atlieka namų ruošai, valgio darymui, bet ne laisvaliakiui lotuliukas.gif

Ir dar vienas dalykas - nebijokit leist vaikui išsiterliot ar išterliot žaidimų vietą. Man lengviau išsivalyti nei kentėti niurzgėjimus, kad nuobodu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...little mary...: 08 kovo 2012 - 09:38
QUOTE(Šalta kava... @ 2012 03 07, 21:24)
o kur gauti gyvuneliu formos formeles? 4u.gif



sveikutės,

formeles pirkau per vieną internetinę parduotuvę, ten ir parduoda vine tik visokius koditerinius indus bei įrankius.... aš išsirinkau ko norėčiau, o paskui draugė -užkietėjus kulinarė kaip tik važiavo į tą parduotuvę ir nupirko.... bet jau nuorodos tos parduotuvės nebepamenu.... ax.gif ax.gif

na, vakar nors ir vėlyvą vakarą, bet ir aš jūsų idėjų įkvėpta užsiėmiau su savo 2,2 m dukryte... darėm kamuoliuko takelius, tik kad mūsų kamuoliukas gan didokas... ir mažė pati purtėsi, o ne dėžutę purtė lotuliukas.gif
paskui pradėjom krepšelių velykiniams margučiams gamybą.... prikarpiau popierinio kiaušinio indelio, po vieną tą dekliuką, ar kaip pavadinti, dažėme iš vidinės pusės, kitą dieną, dažysime iš išorės, dar kitą dieną- tvirtinsime lankelius, ar dar gal kaip nors sugalvosime papuošti tuos krepšelius.... na, ir va, koks ilgas kūrybinis procesas..... ir įteiksim seneliams, krikšto tėveliams margutį su krepšeliu.... ir aplamai esu radusi daug idėjų su popieriniais kaišinių dėkliukais... ten visokiue paršelius, eglutes ir t.t. galima išgalvoti....

ai, dar darėme vakar antspaudukus su kempinėle. tai gimė idėjos, kad ateityje išanspauduoti kokias nors gėlytes, ir padaryti kaip atvirukus.... na, žodžiu, jūs čia tik duokit minčių, o toliau jau išrutuliosim kas kiekviena pagal savo ir vaikučio fantazijas wub.gif
Atsakyti
Sidrulka, traukinuką galima padaryti visai šaunų iš dėkliukų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(...little mary... @ 2012 03 08, 10:37)
Normalu yra, kad vaikui greit nusibosta. Jis nesugeba dėmesio ilgam sutelkti į vieną dalyką, todėl, praėjus kažkiek laiko, jam pasidaro nebeįdomu, ir jis nori kitos veiklos  mirksiukas.gif
O ir kalbėti išmoks. Mūsiškis gal tik nuo 2,4 metukų persilaužė į žmonišką kalbą. Iki tol tik savo paukščių kalba kalbėdavo intensyviai, su keliais normaliais žodeliais. O dabar tarška nesustodamas.
Tiesiog apsišarvuokit kantrybe - nusibodo piešti? Eikit pūst muilo burbulų. Tada čiupkit dažus pirštukais piešti ar flomasterius. Žirkles - juk laikraščių ar žurnalų pilni namai. Galų gale skaičiuokit sagutes. Ar per šiaudelį pūskit vatos gabaliukus per staliuką - mes taip žaidžiam popierėlių karą - aš sėdžiu vienoje pusėje staliuko, jis kitoje ir pučiam vatos ar popieriaus gabaliukus vienas į kitą (plius toks žaidimas ir kalbėsenai taisyklingai padeda). Nusibodo - imkit knygutę. Po to eikit pašokinėt ant lovos. Ir t.t.  4u.gif 
Aš stengiuos, kad pasyvų žaidimą keistų aktyvus. Taip ir duodamės visą dieną karsta.gif

O geriausia, ką galiu patarti - įtaisykit vaikams žaidimų draugą/ę  thumbup.gif  Dabar mūsiškis turi kompanijonę, tad ir mamai daugiau laiko atlieka namų ruošai, valgio darymui, bet ne laisvaliakiui  lotuliukas.gif


Ir dar vienas dalykas - nebijokit leist vaikui išsiterliot ar išterliot žaidimų vietą. Man lengviau išsivalyti nei kentėti niurzgėjimus, kad nuobodu  biggrin.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

čia kompanjonė, tai sesė , ar ne lotuliukas.gif

mūsų sesutės, tai pešasi, - dičkė viską atima iš mažės doh.gif



o kaip tą traukinuką sukabinti??? su ratukais ar be?
įsivaizduoju, kad į jį galima pridėti visokių ,,krovinukų" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 08 kovo 2012 - 09:43
QUOTE(sidrulka @ 2012 03 08, 10:42)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

čia kompanjonė, tai sesė , ar ne lotuliukas.gif

mūsų sesutės, tai pešasi, - dičkė viską atima iš mažės doh.gif
o kaip tą traukinuką sukabinti??? su ratukais ar be?
įsivaizduoju, kad į jį galima pridėti visokių ,,krovinukų" biggrin.gif

aham, sesė biggrin.gif mūsų ir pešasi. Bet net ir tada, kai pešasi, jie tarpusavy pešasi, aš įsikišu, jei gresia nemalonumai biggrin.gif

Galima daryti paprastai - skylutėmis į apačią. Tada gaunasi smailėjantys vagoniukai, kuriuos galima spalvinti kaip tik į galvą šauna rolleyes.gif
Atsakyti