Įkraunama...
Įkraunama...

Lavinamieji žaidimai

Maniškei tai daugiausiai laiko "užima" kokių smulkių daiktelių krapštinėjimas. Turiu tokius komplektus atsargoj (kai esi užsiėmus svarbiais reikalais ir trūks plyš reikia ramybės): mano nagų lakų buteliukai į dėžutę sukrauti, plaukų gumelių ir segtukų rinkinys, virtuvėj turi "savo" stalčių su samčiais, nedūžtančiais indais ir t.t.. Labai mėgsta kraustyt šaldytuvą. Kartais leidžiu, kai pvz darau valgyt...
Dar dabar auklė padovanojo dėlionę iš medinių detalių - jėga thumbup.gif Ypač gerai tinka sėdint ant puodo - kitaip sunku nulaikyt.
O anytos užprašiau virtuvėlės - irgi veiklos daug joje mergina turi. O jei paprašai pamaitint kokį meškiuką, tai ohoho kiek visko reikia padaryt - neša puodą ant "viryklės", paverda, tada įdeda į lėkštę, o tada papūtus maitina. Gražu žiūrėt biggrin.gif
Tiesa, hipnotizuojančiai veikia paprastas knygelių vartymas. Bet jau šitam procese reikia dalyvaut kažkam ir įvardyt jos rodomus paveikslėlius.
Dar nerealus dalykas yra bėgantis kranas. Galėtų valandą stovėt rankas pakišus.
Prieš miegą eina knist savo rūbų. Atsidaro komodos stalčių ir traukia viską, deda ant savęs, bando megztinį užsimaut, bet pavyksta tik galvą įkišt, tai taip ir vaikšto... Žiūriu, ne tik migos dukrytei tinka "rūbų terapija" biggrin.gif

Aišku, gal čia biški ne į temą. Vaiką gal reiktų gudresniais dalykais užimt. Čia gavosi labiau mano pupos malonumų santrauka wink_3.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušrinė @ 2005 01 07, 16:46)
Žiūriu, ne tik migos dukrytei tinka "rūbų terapija"  biggrin.gif



O jo joi koks geras dalykas ta terapija biggrin.gif . Mano mergina nuo kokių aštuonių mėnesių ją taikyti pradėjo biggrin.gif . Na, bet čia ne į temą.
Vis bandau prisiminti, ką žaidė mano sūnus tokių metų, bet galvon ateina tik vienas faktas - jis visai nežaisdavo vienas. Vis mama ir mama. Turbūt dauguma berniukų tokie. Manau, kad mus nuo visiško žiemos nuobodulio gelbėdavo seneliai (ir save taip pat biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ). Porą kartų per savaitę nuveždavom jį pas juos į svečius dienai ar pusdieniui. Tai ir ten būdavo įdomu, ir naminių žaislų grįždavo pasiilgęs. Ir lopšelis tokiam energingam vaikiukui gan nebloga išeitis - tegul išsidūksta. Galima leisti ir pusei dienos, kad labai nuo mažiuko nenutoltumei.
Atsakyti
QUOTE(blondine @ 2005 01 09, 11:21)

Vis bandau prisiminti, ką žaidė mano sūnus tokių metų, bet galvon ateina tik vienas faktas - jis visai nežaisdavo vienas. Vis mama ir mama. Turbūt dauguma berniukų tokie. 


Mano "ne toks" tongue.gif Jis net labai savarankiskas thumbup.gif Bet vistiek veiklos pritruksta sad.gif Nors pastaruoju metu jau vis reikalauja demesio - t.y. su juo nereikia 'uzsiimt" bet jis nori, kad ji stebetu kazkas is vyresniu kaip jis ka daro; va todel man ir laiko sau vis pritruksta rolleyes.gif
O mano pyplio diena prasideda arba nuo TV ijungimo - isitaiso pas mane lovoj ir kokia net minute ziuri biggrin.gif - arba isijungia kompa ir barskina klavetura(uztrunka net iki 15-20min ir as net kava ramiai galiu isgert) thumbup.gif , o kai nulipa nuo kedes - isjungia ir eina toliau smile.gif Tada praso ko nors niam niam ir vaiksto pvz duonos rieke krimsdamas - tuo metu TV paziuri prabegom, knygas pavarto, kaladeles ismeto, su manim eina i vonia, ten savo zaislus i skalbianke sumeta ir t.t. ir apie 12,30 eina pietu miego smile.gif po 2val atsikelia, pavalgo ir vel knyguciu vartymas, visokiu muzikiniu zaislu bandymas, su masina pavazineja, su asiliuku pajoja, dar padainuoja i mago mikrofona, vel kompas ir apie 17 val eina vel liulia; atsikeles valgo ir vel zaidzia arba vaziuojam kur nors i svecius pas draugus ar senelius,o ten nauja vieta, nauji daiktai traukia smile.gif Atrodo viskas butu ir nieko, bet tik kol jis uzsimirsta ir manes nemato, nes vis tempia mane uz rankos kad ziureciau ka jis veikia doh.gif Jauciu,kad nekokia as mama,kad vaikas mane vargina, bet as pvz nezinau kaip toki judru vaika man sudomint kad ir knyguciu skaitymu doh.gif vos pradedu skaityt, jis tuoj vercia kita psl ir vis paemes mano pirsta vedzioja ir rodo daiktus,kad as juos iverdinciau tongue.gif Tik po drabuzius tai uzdraudziau landziot vis pabaru, nes uzknisa rankiot ir vel det atgal schmoll.gif

Ir vis galvoju nuo pavasario i lopseli pas vaikus leist kokiam pusdieniui smile.gif Tegu issiduks ir zinau kad jam ten patiks - tuo labiau,kad laisvai ir su svetimu galiu palikt-nereikia mamos sijono tongue.gif kad tik veiklos netruktu biggrin.gif
Atsakyti
Labai jau artimas dalykas ta amzina veiklos vaikui stoka...Mano sunus, kuriam dabar per Kaledas suejo 2 metai, beveik nezaide su zaislais, galejai daryt ka nori...Naujas zaislas idomus gal koki 15 min., o paskui pasideda kur nors, vos ne specialiai kad ir pats nerastu, ir baba...Tampydavos mus po visus kambarius, pats nezinodamas ko nori. o megstamiausi jo zaislai - ivairiausi tecio atsuktuvai, varzteliai ir pan., kuriu niekas jam taip paprastai neduoda. Uz tai namie pastovus rekimai... Uztat pries pora menesiu nusprendziau, kad mano fantazija yra per ribota vaikui uzimti ir isleidau i darzeli. O dabar tai liuks thumbup.gif . Matyt ten yra kur pasireiksti jo aktyvumui ir energijai, tai namuose uztenka kartu paskaityti knygeles ir del veiklos nebera problemu, randa kuo uzsiimt - piesia, purskia geles 5 kart per diena smile.gif ir pan.
Atsakyti
nu va, o as galvojau viena su tokiu nenuorama vargstu - zaidziu biggrin.gif . jei stato kaladeles tai tingi pats pakelti tai ir rekia mama tek tipo pakelk, tai ziurek nukrito bokstas ir vel... bet neseniai atradom viena uzsiemima tai nors kiek buna ramybes : i kriaukle pripili vandens primeti visokiu daiktu ir pasodini maziu prie kriaukles geram pusvalandziui ramybe garantuota, dar mes megstame ziureti animal planet kanala (aisku tik per tam tikra atstuma, kitaip isjungiu telika) ir meta meskinija per LTV paskui rodo senaja animacija (kitokia jam nepatinka). reiks isbandyt ir mums teslos terapija biggrin.gif
Atsakyti
Yra tokia ''Didzioji vaiku zaidimu ir darbeliu knyga'' 2000m antras leidimas, leidykla ''Lektura''. Ji versta is vokieciu Ravensburgo knygu leidyklos. Ten galybe pasiulymu ka pasiulyti vaikui nuo 0 iki 10 metu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(šviesa @ 2005 02 01, 23:09)
Yra tokia ''Didzioji vaiku zaidimu ir darbeliu knyga'' 2000m antras leidimas, leidykla  ''Lektura''. Ji versta is vokieciu Ravensburgo knygu  leidyklos. Ten galybe pasiulymu ka pasiulyti vaikui nuo 0 iki 10 metu smile.gif

reiks pasiziuret knygu lentynose, jei nelabai brangiai kainuos gal ir nusipirkt smile.gif
o realiai ar padeda ji realiam musu gyvenime, nes kartais pasiulymai pranoksta musu buiti.
Atsakyti
Mes kai plojam katutes, tai dar ir dainuojam:

Katu katu katutes (plojam delniukais)
Keps mamytė bandutes (vis dar plojam)
Šitokio didumo (rodom, kokio didumo)
Šitokio skanumo (glostom pilvuką)

Manasis net kai "košę verdam", rodo, kokio didumo biggrin.gif

Atsakyti
O mums dar tik metukai, taigi musų žaidymai yra patys paprasčiausi - ridenam kamoliukus įvairaus dydžio ir spalvų, įdedam, išimam, mėgstame žaisti su podais, ir dėviname virt. kombainą, daviau vieną didesnį siaurą indą, kitą mežiasnį - siauresnį ir vaidinam virt. kombainą - trinam daržoves biggrin.gif , yra senukose l. fainas žaislas, pvz. įdėti kvadratą į jam skirtą vietą, trikampį ir t.t. Dar labai patinka žaisti slėpinių.
Atsakyti
Mums irgi dar tik metukai, bet kamuoliukus itin mėgsta. Kalades statom vieną ant kitos- sunkus darbas smile.gif Turim Puzzle medinį su didelėm detalėm-nuo 18 mėn, tai kol kas tik išima ir labai retai pataiko atgal (aš ir pati kartais vos pataikau) smile.gif Dar mokomės į rankinuką įdėti , o paskui atidaryti ir išimti žaislus.
Visada duodu "įtraukti " dulkių siurblio laidą, sudėti į skalbyklę drabužius, paskui ištraukti, kai išskalbti, grindis pavalyti su drėgnu skudurėliu, kartu renkam žaislus. Tokie namų ruošos lavinamieji darbai tongue.gif
Atsakyti
Prieš savaitę Senukose (banginys) radau thumbup.gif daliką, žaislų skyriuje, sulčiaspaudę. Veikia kaip "tikra", įdedi batėrijas, pasuki jungyklį ir pradeda suktis. Mažius atsidžiaugt negali, paliko ramybei mano kombainą smile.gif . Kaina simbolinė - 3.90lt. Galvojau, kad dienai užteks, bet gi ne .............
Atsakyti
Sveiki mamytes ir teciai.Va auginam mes savo brangiausia atzala ir turta pasauly ir galvojam su vyru,ka veikt su tavim mazius savaitgali smile.gif Mums 1metai ir 4 menesiai i darzeli neeinam,turim aukle,labai faina ir gera aukle,pilnai ja patenkinti:)Bet va kai ateina savaitgaliai noretumem kur nors savo atzala nusivesti pas vaikucius ar i kokius nors klubus.Tai va ar galite mums pasakyti kas zino,kas domisi, kas veda ,ar yra Klaipedoje kas nors kur imanoma vaika palinksminti ir uzimti,zinoma nepalikti ji,o buti kartu su juo,tik kad jam butu idomu?:)Aciu uz demesi ir atsakymus:)
Atsakyti