Įkraunama...
Įkraunama...

Lavinamieji žaidimai

QUOTE(Liorka @ 2004 12 01, 14:51)
(...) taip pat vaikams labai patinka cocacolos plastikiniai buteliai, kuriuose prideta kokiu smulkmiu, kad jie barshketu smile.gif


Maniskiui 2.gif ypac patiko zaisti su vaikisku tyreliu dangteliais smile.gif Cia pati sugalvojau, kai visi barskuciai nusibodo smartass.gif
Atsakyti
Gal panaši ar tokia tema jau buvo, bet čia visko neperskaitysi...
Aš jau nebežinau kuom sudominti savo berniuką, jam 1,5 metukai ir visi užsiėmimai jam nusibodę blink.gif Žinoma, jis pažaidžia ir pats ir aš su juo knygutes skaitau, pasakėles, dainelių klausomės, sesė jį pagaudo, slėpynių pažaidžia, bet....viskas tas pats per tą patį. Dabar kai "žiemos sezonas", į lauką mažai išeinam - 1 val., tai taip nuobodu jam...???? blink.gif , matau kad pas jį energijos dar daug kam užtektų.
Tai gal papasakokit ką jūs veikiate su savo panašaus amžiaus vaikučiais, kuom juos sudominate.
Tik nesiūlykite eiti į įvairias mokyklėles - tam lėšų nėra sad.gif
Atsakyti
Leisk į lopšį- ten visada yra kas veikti wink_3.gif maniškė irgi turėjo tokią problemą, bet lopšelis išgydė. Vakarais po jo būna pasiilgusi visų žaislų, visų naminių žaidimų...Viena bėda tik, kad paskui mus suaugėlius bando priversti žaisti lopšelinius žaidimus, o lopšeliokai mes tokie gerokai peraugę ir nerangūs gaunames...Pvz. lopšely eina lenktynių su tom pasispiriamom mašinytėm, tai paskui namie pati sėda ant tos mašinytės, o mus verčia ją vaikytis triratuku, arba atvirkščiai, ale vistiek ne ką tegeriau megalol.gif
Atsakyti
nu musu lelius irgi tokio pat amziaus.....tokia pat problema.....ka namie gali daugiau ir nuveikti...tai ta pakuicia tai ana....mes nupirkom ciuozykla kambarine....tai galvojau zais zais zais .....tai kur tau gal valanda.....siaip tai daugiausia smirineje kampas is kampo...as irgi nesugalvoju ka tokio jam sugalvot kad turetu kuo uzsiimti......
Atsakyti
Ir pas mus tas pats variantas. Siandien bendradarbe papasakojo kaip ji uzima savo bachuriuka (jam 3m.). Ji padaro tesla is vandens, miltu ir daug druskos (kad vaikutis jos nevalgytu) ir sake, kad maziausiai valandai -dviems uzsiemimas garantuotas. Dar jeigu ir mamyte tuo paciu metu virtuvej kazka dirba, tai tada abiems is viso smagu buna. Reikes pameginti.
Atsakyti
O musu mergicka 1,5 metuku namuose istisai veikloj smile.gif Rytas prasideda prie suniuku (zaisliniu), komandos: sest, gult, yra ju gal 8, tai kol visus pratreniruoja... Labai megiamas uzsiemimmaszaisti su indeliais:puodukai, leksteles, girdo lelytes, suniukus, pati geria, mus pasikviecia, vaidina, kad deda cukraus, kad karsta, pucia, o jeigu dar isipila tikros arbatos, tai vaiko visai nera....
O dar knyguciu skaitymas, piesimas, lipdymas, raideles ir t.t., pati nusitveria "lietuvos ryta" ir duoda skaitalu.
Aisku, buna dienu, kad reikalauja daug demesio ir reikia viska veikti su ja, bet siaip labai savarankiska. Nupirkom traukinuka, isivaizdavom, kad ji ta traukini vezios, pasirodo, kad ne, reikia mums ji vezioti, o ji is priekio bega, matai kelia rodo!
Megsta vezioti dviratuka, susisodina visus gyvius ir prasideda autostrada.
na ir dar vienas nelabai pagirtinas reikalas, kuri as vadinu "rubu terapija".Musu spintos durys yra stumdomos, tai niekaip negali ju pritvirtint, kad mazge nedarinetu, tai vis nusigriebia koki euba ir tada jau puosiasi smile.gif kartais ir megztuka apsirengia ir kelnes ant galvos apsimauna-visko buna. cool.gif
Bet matosi, kad jos toks budas-krapstosi ir krapstosi biggrin.gif

Tiesa, free, o galbut tu visa diena prabuni su savo vaikeliu? As pamenu, kai nejau i darba, tai jau tikrai per visa diena jau taip man paciai tos veiklos pritrukdavo, nors aisku ir mergina buvo mazesne, o dabar, kai puse dienos aukle, puse as, o vakare dar ir tetis, tai visai smagu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gima @ 2005 01 04, 22:04)
Tiesa, free, o galbut tu visa diena prabuni su savo vaikeliu? As pamenu, kai nejau i darba, tai jau tikrai per visa diena jau taip man paciai tos veiklos pritrukdavo, nors aisku ir mergina buvo mazesne, o dabar, kai puse dienos aukle, puse as, o vakare dar ir tetis, tai visai smagu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Taip, mes visa diena praleidžiam kartu ir kažkaip iki šiol tos veiklos mes susigalvodavom, bet kuo jis labiau auga, tuo pas ji daugėja energijos ir visos veiklos greitai nusibosta. Todėl aš jau ir pradėjau galvoti ką čia reikėtų pakeisi - gal pradėti lankyti lopšelį, o man eiti dirbti, o gal tik dažniau jį palikti pas senelius, taip ir suku sau galvą blink.gif

Atsakyti
Man atrobo, free, kad tau reikia pailseti thumbup.gif thumbup.gif nuo namu, nuo vaiku....
Savo kailiu isbandziau, kaip issekina namai biggrin.gif Taigi-pasistenk istrukti is namu smile.gif bent truputi
Atsakyti
Na gima čia kalba eina ne apie mane wink_3.gif - man viskas gerai - turiu aš to "poilsio nuo vaikų" tongue.gif . Juk kalbame apie mano sūnų, kuris yra didelis nenuorama ir pilnas energijos vaikas, kuriam viskas greit nusibosta, taip kad nenukrypkim nuo temos... smile.gif

Ar jau išbandėte tešlą??/ smile.gif
Atsakyti
vakar padariau....bet bijojo imti.......ir taip siuliau ir anaip......mane tai dabaigs kniauke istisa diena.....nieko neveikiu tik su vaiku zaidziu......tik 5min atsisedu tuoj mama mama mama.......oi oi oi......tikriausiai vesiu i darzeli nors keliom valandom...... sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
Žinok, ainax, tikrai berniukai tokio amžiaus visko mažiau sugeba. Mano vyresnioji mergaitė kai buvo tokio amžiaus irgi veiklos dauk daugiau turėjo ir problemų dėl to nebuvo. Ji ir piešė ir žaidė su virtuvėlėmis, indeliais, ir t.t. Nuo dviejų metukų jau spalvas pažino ir dauk raidelių, bet jai ir įdomu buvo, o šis berniūkštis 2.gif tai tris sekundes pasiklauso jam skaitomas pasakas, arba eilėraščius, ir vėl lekia doh.gif Nesakau kad berniukai išvis dundukai doh.gif rolleyes.gif , bet kad viską kiek vėliau pradeda išmokti tai manau tiesa wink_3.gif
Paskutinėm dienom labai susidomėjęs naujom knygelėm su gyvunėliais - kur atsiverčia kas slepiasi ir mašinomis su sirenomis thumbup.gif
Atsakyti
Maniškė galėtų žaisti ir žaisti su vandeniu, bet... kad ir kiek tariamės, kad neišlaistys - tuoj ant lovos ar kilimo atsiranda bala. Todėl tokie žaidimai trumpi. Patinka Lego kaladėlės, žiūrėti žurnalus. Bet viena dar nelabai žaidžia - vis reikia šalia mamos smile.gif O aš kai grįžtu po darbelio - tik pasėdėt norisi megalol.gif Laukiam begalo pavasario, kada vakarais galėsim į lauką traukt!
Atsakyti