Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenamosios vietos deklaracija

baigiasi mano paso galiojimo laikas, registruota esu Kaune, gyvenu Vilniuje nuomojame bute
ar galiu kaip nors padeklaruoti gyvenama vieta, be konkretaus adreso ir pasidaryti nauja pasa Vilniuje ar paprasciau bus trenktis i Kauna ir ten darytis? 4u.gif
Atsakyti

labas vakaras
situacija tokia. mano mazukas ir as esame priregistruoti cia pas tevus lietuvoje. jei mes vaziuosime i uzsieni ilgiau nei pusei metu, tai ten uzsieni mesbutinai turesime deklaruoti vieta, o is lietuvos panaikinti registracija ar kaip? ka reikia daryti, norin gyventi uzsienyje ( nes nezinome kiek laiko ten uzsibusime) ir palikti deklaravimo vieta lietuva.
Atsakyti
QUOTE(wizardry @ 2009 07 15, 12:22)
Musu situacija buvo tokia:

abu registruoti skirtinguose miestuose, gyvename Vilniuje nuomotame bute. Nenorejau seimininkei list i akis, tad paprasiau mamos,  kad mane isregistruotu is savo namu (uztruko vos kelias dienas) ir tada nuejau i seniunija (savo mikrorajono, kuriame siuo metu gyvenu). priregistravo mane prie vilniaus m. savivaldybes (itrauke i gyv. vietos neturinciu asmenu sarasa biggrin.gif ) kai gime vaikelis, su jo gimimo liudijimu nuejau i ta pacia seniunija ir ji be problemu priregistravo. ten pat, gretimam kabinete uzsipildziau prasyma ismokai  mirksiukas.gif


O butina isregistruoti is esamos registracijos vietos? Ar automatiskai atejus registruotis prie savivaldybes senoji registracija nepasinaikina?
Atsakyti
Tai kur vyksta ta registracija savivaldybeje ar seniunijoje? Ar reikalingi kokie nors popieriai norint ten prisiregistruoti mamai ir vaikui? 4u.gif

paaiskinsiu situacija, pries isvykdama i uzsieni issiregistravau is mamos buto, savaime suprantama tam, kad ji gautu kompensacijas, dabar norint gauti pinigelius uz vaikeli, kai gims ta 1400 litu, turiu kazkur prisiregistruoti, pas mama nenoriu, girdejau apie registravimasi seniunijoje, taciau ten pasake, kad isvykdama pasirasiau, kad pusmeti busiu uzsienyje ir nesiregistruosiu LT, gal kam teko susidurti? ar tik ten nebando issisukti nuo pinigu ismokejimo?
Atsakyti
Turiu klausima - kaip vyksta deklaracija prie savivaldybes. Jeigu as nuo pavasario planuoju gyvent Kaune, bet siuo metu dar neturiu ten gyvenamosios vietos, ar galeciau prisideklaruot prie savivaldybes? Man to reikia, kad galeciau vaikuti i darzeli prirasyt. Bet kiek zinau be daklaracijos - nei pro kur.
Atsakyti
Pati domejausi registracija prie savivaldybes. Gali, bet turi buti niekur kitur Lietuvoj neregistruota. Jei dabar esi registruota kur tevai, ar kur dabar gyveni ar siaip kazkur, tai prie savivaldybes neleis.
Atsakyti
registruotis gali, nes as pati registravausi kazkada, tik labai jau nemalonu kai klausia kur adreso, o tu kaip benamo - islemeni miesto savivaldybe. Bet siais laikais niek stebetino. as daugiau nenoreciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2009 11 16, 22:17)
Pati domejausi registracija prie savivaldybes. Gali, bet turi buti niekur kitur Lietuvoj neregistruota. Jei dabar esi registruota kur tevai, ar kur dabar gyveni ar siaip kazkur, tai prie savivaldybes neleis.

Paprasiau, kad mane isregistruotu, o po kokios savaites vaziuosiu i Kauna. Tik nezinau kur kreiptis - ar i bet kuria seniunija, ar i pacia savivaldybe?
Atsakyti
QUOTE(mdeive @ 2009 11 17, 12:16)
Paprasiau, kad mane isregistruotu, o po kokios savaites vaziuosiu i Kauna. Tik nezinau kur kreiptis - ar i bet kuria seniunija, ar i pacia savivaldybe?

Hm, bent jau Vilniuje tai pagal mikrorajonus, gatves seniunijos paskirstytos, tai pagal gyvenama adresa manau turetum kreiptis: cia gali daugiau rasti info.
O del issiregistravimo tu gal dabar zinai daugiau, ar reikia kazkokio liudininku kad ten is kur tave isregistruos nebegyveni, ar buto savininkas tik nueis ir to uzteks? g.gif Man irgi reikia sita reikala susitvarkyti....
Atsakyti
Zinau, kad reikia 2 ar 3 liudininku. Bet kai cia kaime visi vieni kitus pazista, tai gal ir be liudininku pavyks, jeigu ne - gal kokios dovaneles uzteks. g.gif

Pasirodo ne taip paprasta prisideklaruot prie savivaldybes... Apskambinau keleta Kauno miesto seniuniju - visur atsakymas tas pats - dabar prie savivaldybes deklaruojama tik isskirtinais atvejais, kreipiantis su prasymu i seniuna, tada seniunas apsvarsto ar prideklaruot ar ne, ir tik isimtinais atvejais sutinka patenkint prasyma. Paprasciau yra tartis su nuomojamo buto savininku ar siaip su kokias nors zmonem, kad prideklaruotu. Kazkoks absurdas doh.gif
Atsakyti
Siaip idomu, kas tiek isskirtiniai atvejai g.gif Jei nesi nieku registruota, neturi savo nekilnojamo turto, tai tave privalo registruoti g.gif Tokie istatymai. As pati noreciau prisiregistruoti Vilniuje, bet esu registruota kitam mieste. MB neregistruotas niekur. Tai ji sake priregistruoti gali. Bet tada jo vardu bus tvarkomi vaiko pinigai. O save bijau isregistruot, o vdruk paskui liksiu niekur neregistruota doh.gif
Atsakyti
Suzinojau tiksliau kaip ta procedura vyksta - reikia buti niekur nedeklaruotam, tureti pazyma, kad nera jokio nekilnojamo turto, kartu turi ateiti gyvenamosios vietos savininkas (su nuosavybes dokumentais) ir patvirtinti, kad tikrai pas ji gyveni, bet jis nenori taves prideklaruot - tada pridekltaruoja prie meisto savivaldybes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mdeive: 17 lapkričio 2009 - 14:15