Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenamosios vietos deklaracija

QUOTE(mdeive @ 2009 11 17, 14:14)
Suzinojau tiksliau kaip ta procedura vyksta - reikia buti niekur nedeklaruotam, tureti pazyma, kad nera jokio nekilnojamo turto, kartu turi ateiti gyvenamosios vietos savininkas (su nuosavybes dokumentais) ir patvirtinti, kad tikrai pas ji gyveni, bet jis nenori taves prideklaruot - tada pridekltaruoja prie meisto savivaldybes.


Hm, matyt nuo darbuotoju priklauso g.gif Man Vilniuje sake tik asmens dokumenta tureti, atejus parasyt prasyma ir vsio. O su tuo savininku tai nesamone. As tam ir nesiregistruoju nuomojamam bute, kad ju nereiketu prasyti kazkur kartu eiti ir pan., o cia doh.gif Bet sakau, turbut nuo dirbancio zmogaus priklauso kaip sita reikala sutvarkys..
Atsakyti
Be to pasirodo ir issideklaruot ne taip paprasta. Kol mes cia gyvenam, isdeklaruot nenori.
Atsakyti
QUOTE(mdeive @ 2009 11 19, 15:57)
Be to pasirodo ir issideklaruot ne taip paprasta. Kol mes cia gyvenam, isdeklaruot nenori.


Tai jus norit issideklaruoti is dabar gyv. vietos ne Kaune, ir prisideklaruoti prie seniunijos Kaune, nors Kaune planuojat gyvent tik nuo pavasario? g.gif Jei teisingai supratau, tai gali tikrai nebuti paprasta. Tuo labiau, manau, deklaruojantis prie seniunijos vis tiek paklaus kokiu adresu gyvenat, ir jei ne Kaune, vargu ar sutiks jus i tuos savo sarasus itraukt g.gif
Atsakyti
turiu problema del isdeklaravimo...esu naslaite ir esu prideklaruota kazkokio namo, kurio net namo akyse neesu macius, tas namas kiek zinau jau yra parduotas bent jau girdejau tokias snekas ir db turiu butinai prisiregistruoti Vilniuje, bet zinau, kad prie savivaldybes nepriregistruoja kol esi kazkur deklaruota. Kiek jiem bandziau irodyti, kad as ten per visa gyvenima neesu ten net buvusi, bet jiem nedaeina, atseit jie manes vis tiek negali priregistruot prie savivaldybes, o kaip is ten issiregistruot, tai nesugeba paaiskinti. LABAI PRASAU PADETI.
Atsakyti
QUOTE(Ingusecia @ 2009 12 11, 00:14)
turiu problema del isdeklaravimo...esu naslaite ir esu prideklaruota kazkokio namo, kurio net namo akyse neesu macius, tas namas kiek zinau jau yra parduotas bent jau girdejau tokias snekas ir db turiu butinai prisiregistruoti Vilniuje, bet zinau, kad prie savivaldybes nepriregistruoja kol esi kazkur deklaruota. Kiek jiem bandziau irodyti, kad as ten per visa gyvenima neesu ten net buvusi, bet jiem nedaeina, atseit jie manes vis tiek negali priregistruot prie savivaldybes, o kaip is ten issiregistruot, tai nesugeba paaiskinti. LABAI PRASAU PADETI.

patariu susirasti ta nama kuriame jus registruota,tada susizinoti kam jis priklauso ir tiesiog paprasyti to zmogaus kad nueitu i seniunija su jumis ir isregistruotu.tai paprasta padaryti tik reikia tyreti manau asmens dokumenta ir gal dar ta namu knyga.
Atsakyti
na as jau susitvarkiau sita rekala su deklaracija, nuejau parasiau prasyma, kad mane isdeklaruotu, nes ten negyvenu, bet man tail lengvai isejo del to, kad ten mazas miestelis, vieni kitus pazista. BET DAR BUVAU GAVUS PASIULYMA KAIP ISSIREGISTRUOTI, TAI NUEINI PARASAI PRASYMA, KAD TAVE ISREGISTRUOTU, NES ISVYKSTI I UZSIENI, BET PRIE SAVIVALDYBES GALES PRIREGISTRUOTI, TIK PO DVIEJU MENESIU.
Atsakyti
Gal kas nors zinot, ar skyrybu ateveju nebuna problemu, jeigu deklaruota gyvenamoji vieta - savivaldybe. Teko girdet, kad tokiu atveju isikisa vaiku teisiu apsaugos tarnyba, nes tokiu atveju traktuojama, kad tevai yra asmenys,neturintys gyvenamosios vietos. Gal kas zinot kaip yra is tikruju?
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2009 11 17, 15:57)
Hm, matyt nuo darbuotoju priklauso g.gif Man Vilniuje sake tik asmens dokumenta tureti, atejus parasyt prasyma ir vsio. O su tuo savininku tai nesamone. As tam ir nesiregistruoju nuomojamam bute, kad ju nereiketu prasyti kazkur kartu eiti ir pan., o cia  doh.gif Bet sakau, turbut nuo dirbancio zmogaus priklauso kaip sita reikala sutvarkys..

Teoriskai gyv. vietos deklr. įstatyme yra tik reikalavimas pateikti objektyvią priežastį, kodėl nori deklaruoti gyv. vieta Kauno mieste (ar kitame), bet kadangi labai dažnai tokie 'deklaravimai' be adreso palengvina soc. būsto gavimą, sumažina mokesčius už šiukšlių išvežimą ar garantuoja kokias tai kompensacijas, valdžia (gražiai skamba, beveik kaip the big brother rolleyes.gif ) nusprendusi laisva ranka nedeklaruoti kauno mieste.
Jei aš nuomočiau butą, kad ir oficialiai mokėdama mokesčius už nuomą, niekada nedeklaruočiau nuomininko tuo adresu. Todėl, kad išdeklaravimas yra labai (dažniausiai; ir ne mažuose miesteliuose) sudėtinga procedūra. Taip lengvai nuomininko tikrai neišdeklaruosi ir juo labiau be teismo neiškeldinsi.
Atsakyti
Na mes pagaliau prisideklaravom teti prie seniunijos. Tai sake, bumbejo truputi bobute, bet nieko biggrin.gif
Atsakyti
Padekit ir mums jei kas nusimanot sitame klausime blush2.gif Mano busimas vyras ka tik issiskyre vaikai liko mums, tai kartu esame daugiavaike seima .Kreipemes i savivaldybe del vaiko ismoku , viskas tavarkoj galetu jas moketi bet as su savo vaikais deklaruota vienoj vietoj , vyras kitoj , o jo vaikai prie mamaos dar kitur.Tai va mums nenori moketi pinigeliu nes vaiku deklaruota vieta ne kauno raj. pas teti prideklaruot galimybes nera nes nesutinka mociute , ten kur deklaruota as taip pat nera nes gyvenam mano sesers bute o ji gyvena airijoj. isdeklaruot ji taip pat sunku nes jis be pilietybes , o vaiku vienu nedeklaruoja , arba mums aiskina kad negali ju isdeklaruoti nes jie turi deklaruota gyvenamaja vieta , tai kam padaryt juos benamius .Pries tai mums liepe palaukt kol pasibaigs teismas tada sumokes atgaline data bet kai kreipemes vis atranda kad kazkas negerai verysad.gif
Atsakyti
Ir aš su paprastu, bet man neįkandamu klausimu biggrin.gif - ar norit deklaruoti gyvenamaja vieta viename Vilniaus rajone turiu eiti iš karto į to rajono seniūniją, ar dar prieš tai išsiregistruoti prieš tai gyvento rajono seniūnijoje? unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Gal kas zino ka daryti tokioje situacijoje: nuomavomes buta ir buto savininkas buvo deklaraves mane su vaikas jo bute, bet dabar jis parduoda buta ir gyvensiu kitur, bet kitas savininkas nesutinka deklaruoti,,,ir aplamai neturiu zmoniu ar giminiu galimciu deklaruoti,,,,paskambinau i seniunija, sako na nezinom ka daryti ..ieskokites kur deklaruoti..nes sako be gyv. vietos deklaracijos turesite daug problemu.....paklausiu kad ar prie seniunijos deklaruoja...sako ne...ar teisingai cia? ir ka daryti? buciau labai dekinga je kas patartu ar bent nuvestu kokiu ekliu eit,,,dekui
Papildyta:
QUOTE(mdeive @ 2009 11 17, 15:14)
Suzinojau tiksliau kaip ta procedura vyksta - reikia buti niekur nedeklaruotam, tureti pazyma, kad nera jokio nekilnojamo turto, kartu turi ateiti gyvenamosios vietos savininkas (su nuosavybes dokumentais) ir patvirtinti, kad tikrai pas ji gyveni, bet jis nenori taves prideklaruot - tada pridekltaruoja prie meisto savivaldybes.


va sito net nepasake kai buvau seniunijoje, g.gif
Atsakyti