Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

QUOTE(pachira @ 2008 03 24, 20:36)
Prince, lygiai pries metus man dare laparaskopija ir rado maza endometriozes zidinuka I laipsnio. Kiek zinau man ji man pridegino. Praejus 6 men po laparaskopijos, pagavome gandra, tiesa IUI pagalba. O endoemtrioze kiek zinau geriausiai gydo, tai  nestuke.gif . To tau labiausiai ir linkiu  4u.gif

o tu gerei KT po labparaskopijos? labai dziuagiuosi uz jus ir tikiuosi an pavyks ir mums viosms
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2008 03 24, 20:46)
o tu gerei KT po labparaskopijos? labai dziuagiuosi uz jus ir tikiuosi an pavyks ir mums viosms

Tiesa pasakius nepamenu g.gif ryt paziuresiu ir duosiu zinoti 4u.gif O kurioje vietoje rado endo zidinuka?
O pati bandysi naturaliai, ar su stimuliacija o gal IUI?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pachira: 24 kovo 2008 - 21:35
QUOTE(Prince @ 2008 03 24, 19:24)
nu o ka tas KT padarys pries endametrioze ,nesuprantu?


Gydymas

Endometriozės gydymas priklauso nuo ligos sunkumo, moters amžiaus ir sukeliamų simptomų. Gydymas yra kompleksinis – operacinis ir medikamentinis.
# Būtina koreguoti nervų sistemos sutrikimus, vengti stresinių situacijų, psichoemocinių traumų, didelių fizinių perkrovų, reguliuoti darbo ir poilsio režimą, vartoti organizmą stiprinančius multivitaminus.
jeigu yra I endometriozės stadija jaunai moteriai .... gydymas yra būtinas. Dažniausiai užtenka laparoskopinio operacinio gydymo būdo

# Monofaziniai geriamieji kontraceptikai dėl savo švelnaus poveikio endometriozei gydyti skiriami retai, tik esant I-II ligos stadijai, jei moteris jauna ir ateityje nori turėti vaikų. Tuomet atliekamas operacinis endometriozės židinių pašalinimas, o po to skiriami mažų estrogenų dozių monofaziniai geriamieji kontraceptikai 6-12 mėn. iš eilės.

Tai nereiškia, kad tau būtina tiek mėnesių gert KT mirksiukas.gif Užtenka ir poros. Taipogi galbūt pakanka ir operacinio gydymo. paklausk gyd., ji tave operavo ir žino, kas tau geriausia.Jei tau siūlo pagert KT, pagerk.

Šią info paėmiau iš čia
http://www.sveikas.l...I...id2=

Liga, deja, linkusi nesitraukti verysad.gif



Atsakyti
Ulla, o kas yra jauna moteris ? 30 metu tai jauna ar jau nelabai ? lotuliukas.gif
Medikai labai daznai sako jauna, o man tas jauna tai labai salyginis apibrezimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pachira @ 2008 03 24, 21:34)
Tiesa pasakius nepamenu  g.gif ryt paziuresiu ir duosiu zinoti  4u.gif O kurioje vietoje rado endo zidinuka?
O pati bandysi naturaliai, ar su stimuliacija o gal IUI?

npamenu kur ji sake ta zidinuka radusi,reiks isikalusineti kai nueisiu,nes nieko konkretaus ligonineje nepasake dar ir filmuko nemaciau,nes tos sventes ispuole ir jai isiegines
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2008 03 25, 11:23)
Ulla, o kas yra jauna moteris ? 30 metu tai jauna ar jau nelabai ?  lotuliukas.gif
Medikai labai daznai sako jauna, o man tas jauna tai labai salyginis apibrezimas smile.gif


vat aš tokia pat jauna biggrin.gif Ir ką biggrin.gif
Konkrečiai mano atveju ne šiaip sau paskirtas Zoladex. Nenoriu plėstis į lankas. Per daug išgyventa dėl šios ligos.


Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2008 03 25, 11:36)
npamenu kur ji sake ta zidinuka radusi,reiks isikalusineti kai nueisiu,nes nieko konkretaus ligonineje nepasake dar ir filmuko nemaciau,nes tos sventes ispuole ir jai isiegines

Israse is ligonines turejo buti irasyta kurioje vietoje ir kokio dydzio endo zidinukas.
Paziurejau savo israsa, tai man po laparaskopijos neskyre KT. Man tik skyre gerti duphustona 4-6 men nuo 14cd 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos ,

Noriu paklausti ar lengvai įmanoma pastoti esant gimdos endometriozei (adenomiozei),O lyg ir vyksta,bet ar gali žirniukas lengvai įsitvirtinti : blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pachira @ 2008 03 25, 12:11)
Israse is ligonines turejo buti irasyta kurioje vietoje ir kokio dydzio endo zidinukas.
Paziurejau savo israsa, tai man po laparaskopijos neskyre KT. Man tik skyre gerti duphustona 4-6 men nuo 14cd  4u.gif

ai dar neturiu israso doh.gif
Atsakyti
na va siandien 8 diena po diferelino injekcijos ir as sulaukiau mmm...Kazkaip neramu, pasiskaiciau vaistu anotacijoj pasirodo, kad galimi nereguliarus kraujavimai menstruaciju metu. Bet man tai dar ne mmm laikas...Ar cia normalu? berods Rasme rase, kad jai po 14 dienu buvo mmm...
Kol kas jokiu karscio priepuoliu neturiu ir nuotaika visai nieko...Vadinasi tyla pries audra
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2008 03 26, 17:38)
na va siandien 8 diena po diferelino injekcijos ir as sulaukiau mmm...Kazkaip  neramu,  pasiskaiciau vaistu anotacijoj pasirodo, kad galimi nereguliarus kraujavimai menstruaciju metu. Bet man tai dar ne mmm laikas...Ar cia normalu? berods Rasme rase, kad jai po 14 dienu buvo mmm...
Kol kas jokiu karscio priepuoliu neturiu ir nuotaika visai nieko...Vadinasi tyla pries audra
doh.gif


blink.gif Aš čia svajoju apie mm nebuvimą, o čia pasirodo kraujavimai būna g.gif Gal nuo Zoladex kitaip g.gif Tai jei susileisiu vaistą 3 c.d., tai dar ir mm bus bele kada blink.gif Kaip įsivaizduoju, kad mm turi nebūt g.gif
http://www.vaistai.l...hword=implantas
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 03 26, 17:27)
blink.gif  Aš čia svajoju apie mm nebuvimą, o čia pasirodo kraujavimai būna  g.gif Gal nuo Zoladex kitaip  g.gif Tai jei susileisiu vaistą 3 c.d., tai dar ir mm bus bele kada  blink.gif Kaip įsivaizduoju, kad mm turi nebūt  g.gif
http://www.vaistai.l...hword=implantas


nu pas tave vaistu aprase nieko neraso...o pas mane raso...tai busim abi bandomieji triuseliai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tau 3 injekcijos paskirtos?
Atsakyti