Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

QUOTE(Pamelo @ 2008 03 26, 18:42)
nu pas tave vaistu aprase nieko neraso...o pas mane raso...tai busim abi bandomieji triuseliai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
tau 3 injekcijos paskirtos?


lotuliukas.gif lotuliukas.gif vargšiukai triušiukai lotuliukas.gif
man trys injekcijos kas 28 dienas, po to lauksiu kol atsistatys mm, o ketvirta dozė jau bus ilgai IVF schemai blush2.gif Daug priskaičiau apie tuos mums paskirtus vaistus, tai jie tiesiog išdžiovina endo židinukus.Tas labai džiugina, tik vat ką daryt, jei po to IVF nepavyksta unsure.gif Nervina mane ta liga, neturėčiau kokių kiaušintalkių, na ir valio. o dabar tik ir lauk, kas bus unsure.gif Atsinaujins neatsinaujins. Man po operacijos gyvenimas palengvėjo, nuolat buvo užkietėję viduriai blink.gif O dabar jau nebe blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 03 26, 17:50)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  vargšiukai triušiukai  lotuliukas.gif
man trys injekcijos kas 28 dienas, po to lauksiu kol atsistatys mm, o ketvirta dozė jau bus ilgai IVF schemai blush2.gif Daug priskaičiau apie tuos mums paskirtus vaistus, tai jie tiesiog išdžiovina endo židinukus.Tas labai džiugina, tik vat ką daryt, jei po to IVF nepavyksta  unsure.gif Nervina mane ta liga, neturėčiau kokių kiaušintalkių, na ir valio. o dabar tik ir lauk, kas bus  unsure.gif Atsinaujins neatsinaujins. Man po operacijos gyvenimas palengvėjo, nuolat buvo užkietėję viduriai  blink.gif O dabar jau nebe  blush2.gif


man minejo M, kad bus 2 injeksijos, o 3 pataupysim g.gif tai dar nezinau ka reiskia...Eisiu balandzio pradzioj ziuresiu ka su manim toliau darys lotuliukas.gif nezinau dar kas laukia ar IUI, ar IVF...as jau nusiteikusi IVF jeigu jau 5 IUI nepadejo tai kam dar zaisti...bet M sako, kad IVF dar per anksti...Gal del to, kad pas ja dar niekad nedaryta...Anksciau Bak lankiausi...Taip norisi, bet jau schema zinot, kas bus po diferaline...vis lengviau lauktusi doh.gif iki operacijos man tik tepliodavo ir viskas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 03 26, 19:50)
Man po operacijos gyvenimas palengvėjo, nuolat buvo užkietėję viduriai  blink.gif O dabar jau nebe  blush2.gif


Užkietėję viduriai - irgi endometriozės požymis? unsure.gif
Atsakyti
Pamelo - o pas ka BAKe lankeisi? brukstelk i AZ, jei nesunku. ir dar pasidalink, del kokiu priezasciu is ju isejai... blush2.gif

Skarotoji - blink.gif doh.gif o varge, vis dar tempa laikosi???
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2008 03 26, 19:16)
Užkietėję viduriai - irgi endometriozės požymis? unsure.gif


Gali būti ir nuo šios ligos, dabar moksliškai nepaaiškinsiu, reikia atkasti tą info, kur buvau radus.Ypač paskutiniu metu ką nedariau, vandenį gėriau, vaisius valgiau, o viduriai blink.gif Tekdavo panaudot microlax žvakutes doh.gif Po operacijos problema dingo bigsmile.gif Ir to spazmavimo tokio nebėra.
Atsakyti
Jau mano mmm gausumas...kad ner kur detis...net per normalias taip niekada nebuvo...idomu ar suspes susitvarkyt iki vizito pas daktaryte?
Atsakyti
na ką registruojuos ir aš šioje temoje 4u.gif

tik pasidžiaugiau kad nieko neskauda šiandien, tai po pietų atsiėmiau savo.... tikiuos, kad tie skausmeliai reiškia atkeliaujančias mmm..... arba iš nervų ax.gif

o dėl užkietėjusių vidurių, tai Ūlla teisi.... aš ir skaičiau, kad vienas iš požymių endo yra užkietėję viduriai.....

Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2008 03 27, 17:42)
Jau mano mmm gausumas...kad ner kur detis...net per normalias taip niekada nebuvo...idomu ar suspes susitvarkyt iki vizito pas daktaryte?


man tai jau maudžia unsure.gif blyn kaip bijau mm blink.gif įsivaizduoju, kad bus gausios unsure.gif

Speranza, tai ką lauksim kartu mm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 03 27, 18:24)
man tai jau maudžia  unsure.gif  blyn kaip bijau mm  blink.gif įsivaizduoju, kad bus gausios  unsure.gif

Speranza, tai ką lauksim kartu mm  biggrin.gif



gerai, laukiam 4u.gif
Atsakyti
Pirmos ir man buvo gausios, bet visiskai neskausmingos, ko labai bijojau. Ir tepe dar visas likusias 14 dienu iki sekancios injekcijos. O po to pradingo ir dabar viskas ok smile.gif t.y. visai nera. Tik dabar keistai jauciuosi po 4. Krajospudis labai padidejo, nors paprastai buvo zemas, ir skausmai vis atsinaujina per pirmas dienas po suleidimo. Gal taip turi buti.
Atsakyti
QUOTE(speranza @ 2008 03 27, 16:47)
na ką registruojuos ir aš šioje temoje  4u.gif 

tik pasidžiaugiau kad nieko neskauda šiandien, tai po pietų atsiėmiau savo....  tikiuos, kad tie skausmeliai reiškia atkeliaujančias mmm.....  arba iš nervų  ax.gif

o dėl užkietėjusių vidurių, tai Ūlla teisi.... aš ir skaičiau, kad vienas iš požymių endo yra užkietėję viduriai.....



pagaliau laporaskopiju skyrelyje suradau kodel cia registruojies lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o tai si skyriu nuo pradziu skaitau ir nerandu...Tundra doh.gif

As taip pat su 3 stadija drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2008 03 27, 19:32)
pagaliau laporaskopiju skyrelyje suradau kodel cia registruojies lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o tai si skyriu nuo pradziu skaitau ir nerandu...Tundra doh.gif

As taip pat su 3 stadija drinks_cheers.gif



blush2.gif šiaip tai manau kad vis vien čia besilankančios skaitinėja beveik visas temas, tai norom nenorom žino daugmaž viską. todėl nemačiau reikalo kartotis čia 4u.gif

Atsakyti