Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

Merginos, padėkit. Pasimetusi esu.
Turbūt pasikartosiu su savo klausimu, nepykit, bet noriu būti tikra. "Klimaksinius" vaistus išrašo operavęs daktaras? Kaip suprantu, jis ligoninės išraše turi įrašyti, jog rekomenduojamas medikamentinis gydymas x vaistu?
Dėl ko klausiu....laukia dar viena laparoskopija endocistai šalinti. Kai operavo prieš metus, vaistų neskyrė, liepė metus natūraliai planuoti. Tai va kuo baigėsi tas planavimas. Endo vėl išbujojo. verysad.gif
Šį kartą noriu pati prašyti, kad paskirtų slopinančius vaistus.
Atsakyti
QUOTE(Sesita @ 2008 04 01, 16:12)
Merginos, padėkit. Pasimetusi esu.
Turbūt pasikartosiu su savo klausimu, nepykit, bet noriu būti tikra. "Klimaksinius" vaistus išrašo operavęs daktaras? Kaip suprantu, jis ligoninės išraše turi įrašyti, jog rekomenduojamas medikamentinis gydymas x vaistu?
Dėl ko klausiu....laukia dar viena laparoskopija endocistai šalinti. Kai operavo prieš metus, vaistų neskyrė, liepė metus natūraliai planuoti. Tai va kuo baigėsi tas planavimas. Endo vėl išbujojo.  verysad.gif
Šį kartą noriu pati prašyti, kad paskirtų slopinančius vaistus.


operaves gydytojas apie rekomenduojama gydyma vaistais paraso ligonines israse. jei turi 3-4 stad endometrioze, tie vaistai yra kompensuojami. Tuomet su visu ligonines israsu eini i ta poliklinika, kurioje esi "prirasyta", tiksliau pas tos poliklinikos seimos gydytoja arba ginekologa (cia labai skirtingai, nuo poliklinikos, ziuriu, priklauso), kuris tau ir israso kompensuojama recepta. vat taip vat..
Atsakyti
QUOTE(Grikė @ 2008 04 01, 09:47)
Tai kad boba nelabai norės, kad ją pamylėtų  blush2.gif  blush2.gif klimakso metu labai išsausėja gleivinė, ir žiauriai nemalonus  smileysex.gif  Bent man taip buvo  blush2.gif  blush2.gif


man dabar ir taip negalima smileysex.gif Dar tris sav. negalima bus biggrin.gif O kad ir būtų galima, nu jau ne, ačiū į tą kartą lotuliukas.gif Visur taip jautru biggrin.gif Nors mano daktariukas neprašytas paaiškino, ką daryt, (cituoju biggrin.gif )kad nebūtų karščio pylimų ir sausumo lotuliukas.gif
Na, atėjo ryte mano mm biggrin.gif Sėdžiu, laukiu skausmų, pradėjo maudinėt, o aš turėjau šiokių tokių reikalų mieste. Nu ką, susileidžiu Ketanovo lotuliukas.gif Nors kažin ar tokių drastiškų priemonių reikėjo doh.gif lotuliukas.gif Išeinu, silpna, esu nubalus, ale daugiau nieko blogo biggrin.gif Taip lengva, nes tas pms buvo užknisęs doh.gif Žodžiu dabar laukia zoladexinis ukolas biggrin.gif O toliau g.gif Pasauli, laikykis nuo klimaksinių raganų lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūlla: 01 balandžio 2008 - 17:02
QUOTE(Ūlla @ 2008 04 01, 16:01)
Na, atėjo ryte mano mm  biggrin.gif Sėdžiu, laukiu skausmų, pradėjo maudinėt, o aš turėjau šiokių tokių reikalų mieste. Nu ką, susileidžiu Ketanovo  lotuliukas.gif Nors kažin ar tokių drastiškų priemonių reikėjo  doh.gif  lotuliukas.gif Išeinu, silpna, esu nubalus, ale daugiau nieko blogo  biggrin.gif Taip lengva, nes tas pms buvo užknisęs  doh.gif Žodžiu dabar laukia zoladexinis ukolas  biggrin.gif O toliau  g.gif Pasauli, laikykis nuo klimaksinių raganų  lotuliukas.gif


na pagaliau sulaukei mmm...junkis greiciau i klimaksiniu buri...o tai viena cia turiu kaist lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nakti ramiai miegojau, bet visa diena...degiau, net darbe mergu klausiau ar ne raudona lotuliukas.gif lotuliukas.gif kondicionierius buvo staigiai ijungtas...nors visada super kovotoja buvau, kad niekas nejungtu...ziauriai gi man salta visada doh.gif doh.gif
buvau pas gyd, tai vis dar nenusprendem ka su manim darysim...eisiu geguzes viduryje ir tada jau spresim...Dabar esu palikta tarp vienatves ir minciu lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir gyd sake pagalvos cool.gif cool.gif
del kraujavimo tai sake nekreikti demesio buna kartais ir taip mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(beatute @ 2008 04 01, 07:56)
Laba diena,
jus turbut jau turit daug patirties su visokiais slopinanciais vaistukais  blush2.gif  Ar  kam po diphereline susileidimo skaudejo durio vieta? Jau kelios dienos praejo, kai susileidau vaistukus, o vis tebeskauda palietus pilva. Aisku cia menka beda, tik neramu gal negerai, gal netiko tie vaistai  man blush2.gif



as tai i uzpakali leidausi...tai savaite negalejau normaliai ant to zanduko sedet...
Atsakyti
Man irgi pastoviai šalta, tai dabar galėsiu nuoga vaikščiot lotuliukas.gif

O jei rimtai, tai buvai raudona ar ne g.gif biggrin.gif

Su manimi jau viskas nuspręsta, mėgstu žinot viską nuo iki, tai nusprendėm, kas ir kaip biggrin.gif Žodžiu dabar tris mėnesius būsiu klimaksinė lotuliukas.gif Pasidalinsiu kartas nuo karto įspūdžiais, kad būtų linksmiau gyvent lotuliukas.gif
Ale su nemiga tai bus blink.gif Jau ir taip blūdint mėgstu, o per pilnatį išvis blink.gif Tai ką reiks daryt blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūlla: 01 balandžio 2008 - 18:43
QUOTE(Ūlla @ 2008 04 01, 17:43)
Man irgi pastoviai šalta, tai dabar galėsiu nuoga vaikščiot  lotuliukas.gif

O jei rimtai, tai buvai raudona ar ne  g.gif  biggrin.gif

Su manimi jau viskas nuspręsta, mėgstu žinot viską nuo iki, ai nusprendėm, kas ir kaip  biggrin.gif Žodžiu dabar tris mėnesius būsiu klimaksinė  lotuliukas.gif Pasidalinsiu kartas nuo karto įspūdžiais, kad būtų linksmiau gyvent  lotuliukas.gif
Ale su nemiga tai bus  blink.gif Jau ir taip blūdint mėgstu, o per pilnatį išvis  blink.gif Tai ką reiks daryt  blink.gif



Dabar karscio priepolyje esu...tai raudona plemais, net per pudra matosi doh.gif Ruoskis unsure.gif
Diena nusnausi, kai silta pasidaro toks miegelis suiima lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pamelo: 01 balandžio 2008 - 18:46
QUOTE(Pamelo @ 2008 04 01, 18:45)
Dabar karscio priepolyje esu...tai raudona plemais, net per pudra matosi doh.gif Ruoskis unsure.gif



blink.gif blink.gif blink.gif
jergutėliau, įdomu, ar visoms taip būna g.gif

Man daktaras minėjo apie pakaitinę hormonų terapiją. Vaistus reikia vartoti šalia Zoladex. Sakau gal pabandyt g.gif Tada esą nepils karštis, bet įdomu, ar Zoladex veiks kaip pridera g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūlla: 01 balandžio 2008 - 19:33
QUOTE(zirza @ 2008 04 01, 17:50)
operaves gydytojas apie rekomenduojama gydyma vaistais paraso ligonines israse. jei turi 3-4 stad endometrioze, tie vaistai yra kompensuojami. Tuomet su visu ligonines israsu eini i ta poliklinika, kurioje esi "prirasyta", tiksliau pas tos poliklinikos seimos gydytoja arba ginekologa (cia labai skirtingai, nuo poliklinikos, ziuriu, priklauso), kuris tau ir israso kompensuojama recepta. vat taip vat..


Ačiū už išsamų paaiškinimą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 04 01, 19:33)


Man daktaras minėjo apie pakaitinę hormonų terapiją. Vaistus reikia vartoti  šalia Zoladex. Sakau gal pabandyt  g.gif Tada esą nepils karštis, bet įdomu, ar Zoladex veiks kaip pridera  g.gif


Ką nors žinančių įtariu nėra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 04 02, 11:34)
Ką nors žinančių įtariu nėra  biggrin.gif

Man dakatarė siūlė, nes sakiau, kad nekaip jaučiuosi. Nepamenu tiksliai tų medikamentų pavadinimo, jie mėnesiui apie 100 Lt kainuoja, juos skiria moterims, kurios sunkiai išgyvena menopauzės laikotarpį. Bet aš jų neišbandžiau, nes nelabai man jų šalutinis poveikis patiko, kažkaip su krūtimis susijęs, tiksliai nepasakysiu blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Grikė @ 2008 04 02, 11:00)
Man dakatarė siūlė, nes sakiau, kad nekaip jaučiuosi. Nepamenu tiksliai tų medikamentų pavadinimo, jie mėnesiui apie 100 Lt kainuoja, juos skiria moterims, kurios sunkiai išgyvena menopauzės laikotarpį. Bet aš jų neišbandžiau, nes  nelabai man jų šalutinis poveikis patiko, kažkaip su krūtimis susijęs, tiksliai nepasakysiu  blush2.gif  blush2.gif


gal pameni tų vaistų pavadinimą g.gif
nes aš tai ko gero recepto paprašysiu ir reikalui esant nusipirksiu, ryt kaip tik einu pas gyd.
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 04 02, 12:06)
gal pameni tų vaistų pavadinimą  g.gif
nes aš tai ko gero recepto paprašysiu ir reikalui esant nusipirksiu, ryt kaip tik einu pas gyd.

Nepamenu, tikrai, bet jei eini pas ginekologę, tikrai manau žinos, kaip galima palengvinti tuos simptomus ax.gif ax.gif
Atsakyti