Įkraunama...
Įkraunama...

žindanti mamytė ir SOLIARIUMAS?

QUOTE(Garbanele @ 2006 11 08, 19:07)
"Po gimdymo" siame forume, temos apie soliariuma neradau, todel ir uzklausiau.
O kaip tada suprasti ar besideginancios mamos organizme neprisigamins papildomai vit.D? Kadangi mazylis ir taip gauna papildomai gerti sio vit. lasiuku. Nes kiek skaiciau tai tik is spinduliu, per oda, zmogus gauna vit. D. O daktare minejo, kad mazyliui padauginti sio vit. jokiu budu negalima, geriau maziau, nei per daug.  g.gif
Ka manote?  blink.gif


Na, mano nuomone, per 5-10 min. per savaitę mamos organizme vitamino D per daug tikrai neprisigamins. Juk dabar mes saulės visai nematom. Būtų vasara- gal ir galima būtų pagalvoti apie tokią riziką, bet pažvelkim pro langą doh.gif
Atsakyti
O tai gal tada ir nėštumo metu galima degintis? Nors aišku labai abejoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramzis69 @ 2006 11 09, 13:45)
O tai gal tada ir nėštumo metu galima degintis? Nors aišku labai abejoju g.gif


Na neštumo metu aš nerizikavau. Be to, ir oda buvo labai jautri. Vis tiek neštumo metu- tu ir vaikelis esate vienas organizmas, o maitinant jau galima kai ką nuveikti ir atskirai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_anarchija @ 2006 11 09, 16:48)
Na neštumo metu aš nerizikavau. Be to, ir oda buvo labai jautri. Vis tiek neštumo metu- tu ir vaikelis esate vienas organizmas, o maitinant jau galima kai ką nuveikti ir atskirai mirksiukas.gif

kiek zinau neštumometu nelabai patartina,tiek buti saulėje,o soliariume iš vis negalima,sako kūdikiui gali pakenkti
Atsakyti
Nestumo metu,daktaras liepe pasidegint,o tai man laimes buvo biggrin.gif ,laksciau pajury,po kopas 8 nestumo men. ax.gif ..Aisku nesideginau iki juodumo biggrin.gif .O degintis sake reikia kad vaikutis gautu siektiek D3. I soliariuma nesciai schmoll.gif
O maitinanciai galima bigsmile.gif 100proc.,klausiau gyd.,ar pienukui nepakenks,sake ne.,bet vistik normos ribose reiktu kepintis.. mirksiukas.gif
As tai parinuos del kitko dabar g.gif ,galvoju,kaip cia padaryt kad soliariume,pienas nepradetu begt blink.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo REBECA: 10 lapkričio 2006 - 07:50
As tai uz soliariumą thumbup.gif žinoma saikingai, bet parašysiu iš savo patirties.Labai jau reik stebėti krūtis blink.gif jei nors menkiausias maudimas, ar spenelio įtrūkimas tada ne schmoll.gif va vaikeliui jau tuoj metukai ir nuėjau į soliariumą ir po 2 val. T-39.6 doh.gif krutis ispampo, paraudo ir t.t dabar geriu antibiotika blink.gif nors iki tol, kol krutys buvo sveikos ejau ir viskas buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(REBECA @ 2006 11 10, 08:49)
As tai parinuos del kitko dabar  g.gif ,galvoju,kaip cia padaryt kad soliariume,pienas nepradetu begt blink.gif ?


Man irgi tas aktualu, nes pienas bėga upeliais. Galvoju, gal ir juokinga, bet teks degintis su liemenėle. Arba tiesiog liemenėlės įklotais prisidengti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(REBECA @ 2006 11 10, 12:10)
biggrin.gif gerai idegis atrodys,jei su iklotais.. lotuliukas.gif ,


Na jo cool.gif lotuliukas.gif Vyrą prajuokinsiu biggrin.gif O šiaip vis tiek daugiau niekas nematys.
Aš pagalvojau, kad jei pradės bėgti pienas be liemenėlės ir be įklotų, tai ir kremą (ar aliejų) sugadins, ir nebus jokio įdegio,,,
Atsakyti
QUOTE(Mama_anarchija @ 2006 11 10, 12:17)
Na jo cool.gif  lotuliukas.gif Vyrą prajuokinsiu biggrin.gif O šiaip vis tiek daugiau niekas nematys.
Aš pagalvojau, kad jei pradės bėgti pienas be liemenėlės ir be įklotų, tai ir kremą (ar aliejų) sugadins, ir nebus jokio įdegio,,,

lotuliukas.gif Geras,nu ne taigi ir be kremuku idegsi pienukas savotiska body art'a padarys lotuliukas.gif Busim-zebrais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(REBECA @ 2006 11 10, 12:21)
lotuliukas.gif Geras,nu ne taigi ir be kremuku idegsi pienukas savotiska body art'a padarys lotuliukas.gif Busim-zebrais lotuliukas.gif


Greičiau leopardais lotuliukas.gif O jei rimtai- tai krutinės oda ir šiaip yra labai jautri, maitinimo metu- tuo labiau. Tai apsisprendžiau, deginsiuos su liemenuku tongue.gif
Atsakyti
net senose knygose radau aprasyma kad maitinanciom mamom del dezinfekcijos reikia pasikvarcuoti tai va aisku tada dar soliariumu nebuvo as uz juos aisku su saiku, juk ir mes turime buti grazios
Atsakyti
QUOTE(eglius @ 2006 11 10, 13:34)
net senose knygose radau aprasyma kad maitinanciom mamom del dezinfekcijos reikia pasikvarcuoti tai va aisku tada dar soliariumu nebuvo as uz juos aisku su saiku, juk ir mes turime buti grazios


Žinai, nepatarčiau rimtai žiūrėti į informaciją iš senų knygų (ten siūlė ir mėnesio nesulaukusius kūdikėlius arbata girdyti ir panašių nesamonių). mirksiukas.gif
Aš manau, svarbiausia einant į soliariumą- pasirūpinti geru kremu/aliejum, na ir soliariumą rinktis ne visai nukriošusį, kad lempos būtų naujos rolleyes.gif
O šiaip aišku- mamos turi būti gražios ir prisižiūrėjusios 4u.gif
Atsakyti