Įkraunama...
Įkraunama...

žindanti mamytė ir SOLIARIUMAS?

QUOTE(KatiaNorg @ 2006 02 14, 14:05)
Va dabar skaiciau sia temele, pasirodo ji jau yra blush2.gif Pasirodo uv kaip tik skatina laktacija blink.gif


geras thumbup.gif

QUOTE(VILGRA @ 2006 02 23, 17:49)
man taip pat darytas cezaris ir buvo griežtai uždrausta maitinant krutimi lankytis soliariume unsure.gif  juk amžinai nemaitinsit,o gražiai ideges kūnas žiemos metu visai nebūtinas bigsmile.gif ,juk viskas uždengta  biggrin.gif


o tai cia del cezario negalima ar del maitinimo krutimi g.gif
ir, beje, kiak laiko negalima po cezario i soliariuma! gal kas zinot... doh.gif
Atsakyti
Maitinu ir labai noriu nulėkti pasišildyti soliariume, tik nežinau ar galima, ar nepakenks mano vaikui, ar nepradings pienas? g.gif Mamytės, kurios su tokiais reikalais esate susidūrusios, pasidalinkite patirtim ax.gif
Papildyta:
Ups.. tokia tema jau yra blush2.gif pražiopsojau doh.gif lekiu ten paskaityti blush2.gif
Atsakyti
bet ar UV ar šiluma skatina laktaciją? labiau tikėtina, kad šiluma g.gif
Atsakyti

QUOTE(Jūra_ @ 2005 02 17, 18:01)
Nėjau, neinu ir neisiu aš į tuos soliariumus. Geriau už tuos pinigus pasportuoti ar kokių rūbelių prašmatnesnių nusipirkti. Išvis kas čia per įsitikinimas, kad balta, vat, negražu, o ruda (atsiprašant, kaip š...) nuostabu. Kas čia per stereotipai.  doh.gif Fe...
P.S. Visai kas kita, kai einama ten dėl tam tikrų sveikatos sumetimų.

Vieniems tas grazu,o kiti tik ignoruoja.... blink.gif bet kiek zmoniu,tiek ir nuomoniu........... ax.gif

QUOTE(Monica @ 2005 07 28, 12:24)
gal tik sutapimas, bet po soliariuko as susirgau, temp virs 39... cry.gif
Lyg tai krutis perpute sad.gif . Ten juk ikaisti, po to gal pustelejo vejeslis, tiek ir tereikejo... Temp auskta, as - lavonas, pieno l. sumazejo, vaikas alkanas, misinelio nevalgo...

cia musiet tik sutapimas mirksiukas.gif

QUOTE(Etnamliv @ 2005 07 30, 15:45)
Sveikos mamytes  biggrin.gif
besitepant krema kazkokia jo dalis pateks vaikui i piena per oda.

nelabai tiketina,kad pateks-jei netepsi kremuko tiesiai ant papuku...... ax.gif

QUOTE(+333+ @ 2006 03 07, 12:11)
Maitinu ir labai noriu nulėkti pasišildyti soliariume, tik nežinau ar galima, ar nepakenks mano vaikui, ar nepradings pienas?  g.gif  Mamytės, kurios su tokiais reikalais esate susidūrusios, pasidalinkite patirtim  ax.gif

pienuko kiekis tikrai nesumazes ir mazyliui nepakenks.pati po gimdymo jau po menesio eidavau.ir jokiu pigmentiniu demiu nei ko kito....................... mirksiukas.gif
Atsakyti
Konsultavaus su savo gydutoju- del soliariumu.jis nieko tame blogo nemato.Nors kitom gali pigmentiniu demiu atsirasti.Pati jau seniai einu,bet kolkas dar ju nera ir tikiuos nebus ax.gif

O kada po cezario tai nezinau,reiktu pasiklausti savo gyd. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eveneir: 12 kovo 2006 - 19:52
Nors užmuškit mane, bet aš tikrai prieš soliariumą maitinant. Juk jei kenkia odai, tai nekenkia krūtims? Įdomi logika.
Reiks dar pasiskaityt tą puslapį kur teigiama jog tai nekenkia
Atsakyti
Aš irgi manau, kad nieko tokio kelis kartus nueiti vacation4.gif
Ir pati ruošiuos, nes balta kaip sūris ax.gif Visą nėštumą nesideginau, tai dabar jau save palepinsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš po cezario 3 savaitės, nuėjau ir deginausi 7 minutes ir visai nieko blogo nepajutau pieno nei padaugėjo nei sumažėjo, ryt vėl eisiu. Jei bus kas blogai parašysiu. ax.gif
Atsakyti
Manau,kad viskas kas saikinga neturėtų labai pakenkti,bet pati dar nedrįstu degintis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėsmama @ 2006 04 25, 20:56)
Manau,kad viskas kas saikinga neturėtų labai pakenkti,bet pati dar nedrįstu degintis. 4u.gif

Ir kodėl gi? g.gif
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif

Atėjo pavasaris, o as balta kaip sūris. Net mano mergytė rudesnė (turbūt nuo morkų sulčių thumbup.gif ). Labai jau norėtūs "pasidegint" ( mirksiukas.gif ), bet baisu, kad nepakenktu 2.gif per pieniuką.
O kokia jūsų nuomonė šiuo klausimu? Gal kuri radot kokios informacijos ar tarėtės su savo gyditoju?
Jei galit, patarkit ir man wub.gif
Atsakyti
Na as tai kai maitinau, uzsukdavau i soliariuma. Nepastebejau, kad tai kazkaip pakenke pienui ir vaikui g.gif jug saulei nieks nedraudzia degintis, kai maitini g.gif
Atsakyti