Įkraunama...
Įkraunama...

Skruzdėlynas

O cia SRUZDELYNAS


Pagal mano autentiska recepta tongue.gif tongue.gif tongue.gif


3 kiausinia ( didoki )
330g. miltu ( jeigu reikia dadedama)
3 saukstai spirito
2 saukstai aliejaus.

1 stikline dirbtino medaus
1 stikline cukraus
1 saukstas sviesto
2 saukstai grietines ( visus produktus truputi paverdi ir lipdai ta skanumyna) wub.gif wub.gif wub.gif


user posted imageuser posted image


Truputi kreivas , bet uztai labai skanus blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
as skruzdelyna tik su kondensuotu pienu darau,tesla darau pati ir kepu orkaitej,man labai skanu.jei ka sudomins paieskosiu receptuko.daug maziau darbo smile.gif ir neriebu.
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 09 05, 00:15)
as skruzdelyna tik su kondensuotu pienu darau,tesla darau pati ir kepu orkaitej,man labai skanu.jei ka sudomins paieskosiu receptuko.daug maziau darbo  smile.gif ir neriebu.



Aš norėčiau tokio receptuko smile.gif Sudominai. O kartais ne apie trupiniuotį kalbi?
Atsakyti
[quote=cipciukas,2008 09 04, 21:30]
O cia SRUZDELYNAS
Pagal mano autentiska recepta tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Kaip skaniai atrodo niam niam clap_1.gif Atrodo, kad net paskanavau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronet: 05 rugsėjo 2008 - 07:58
ACIU ronet ,zinok tirpsta burnoj nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif , o tas tai ir man atrodo ,kad bus trupiniuotis g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
RECEPTU KNYGOJE VADINAS KAIP SKRUZDELYNAS.RITOJ VAKARE IDESIU RECEPTUKA.
Atsakyti
mano skruzdelyno receptelis, teslai;1 kiausinis,100 g cukraus,70 g sviesto,4 sauksteliai pieno, 0,5 saukstelio sodos,130 g miltu. as dar idedu vaniles. kremui;1 ind sutirstinto pieno,200 g sviesto,150 g riesutu,kokius megstat. kiausini su cukrumi istrinti, sudeti suminkstinta sviesta,piena,soda ir viska gerai ismaisyti.suberti miltus,suminkyti tesla ir palaikyti saldytuve 2 val. atsaldyta tesla sumalti mesmale ir paskleidus skardoje iskepti.atsaldyti,susmulkinti.trupinius sumaisyti su kremu.mase deti i dubeni,formuojant kalneli.virsu apibarstyti aguonom.padeti saltai kad sustingtu, skanaus smile.gif as visada darau is 2 normu.nezinau ar tai trupiniuotis,receptu knygoj raso kad skruzdelynas.zinau viena-tikrai skanus.
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 04, 21:30)
O cia SRUZDELYNAS
            Pagal mano autentiska recepta tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif
3 kiausinia ( didoki )
330g. miltu ( jeigu reikia dadedama)
3 saukstai spirito
2 saukstai aliejaus.

1 stikline dirbtino medaus
1 stikline cukraus
1 saukstas sviesto
2 saukstai grietines ( visus produktus truputi paverdi ir lipdai ta skanumyna) wub.gif  wub.gif  wub.gif

Gaunasi laabai skanus thumbup.gif ,tik aš grietinės nedėjau ax.gif .ir iškočioti tai jau reikia pasistengti karsta.gif .dėkui už receptuką 4u.gif
Atsakyti
siandien pavariau ant greituju,jei pavyks ikelsiu foto.bendras vaizdas butu matyti.
Atsakyti
negaliu ikelti foto,raso kad bendras failu dydis virsija nustatyta vietos limita, ka daryti g.gif
Atsakyti
O aš dariau senovinius skruzdėlynus- pyragaičius (kad tai irgi vadinasi skruzdėlynais- tikrai žinau, nes valgiau kavinėje neseniai lygiai tokius, ir vadinosi būtent taip- ir čia keletas merginų buvo įdėję "kitokių" skruzdėlynų receptus, ir kai kas sakė, jog tai trupiniuočiai- bet iš tikro tai kitos rūšies skruzdėlynai):

user posted image


Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 09 14, 14:44)
O aš dariau senovinius skruzdėlynus- pyragaičius

Labai gražūs ir puikiai atrodo wub.gif
Receptą gal galima?
Atsakyti