Įkraunama...
Įkraunama...

Skruzdėlynas

jeigu man reikia 12-13 zmoniu pavaisint prie arbatos, is kiek kiausiniu siulytumet kepti skruzdelyna, kad jo nepritruktu, bet nebutu ir per daug? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,mergaites.kepiau vakar pirma kart skruzdelyna pagal CIPCIUKA.Na super gavos smile.gif .tik man glajaus per mazai buvo ,teko antra kart pasidaryt ir vandens i antra pyliau ,nes pirmas per tirstas,kaip irisas gavos,bet laaaabai skanu.CIPCIUKUI dideliausias aciu 4u.gif .na ilgokai uztrunka tas procesas ,bet visai nesudetingai.cia prisiskaicius atrode ,kad kazkas baisaus ale visai nieko.cia kaip KENO patare kociojau laaaabai plonai ir viskas super.zinot esu gyvenime ragavus gal koki karta ar du parduotuvini,bet man visai nepatiko.o sis tai thumbup.gif .mergaites kepkit nebijokit ner taip sunku.jei man gavos,pavyks ir Jums,o as tikrai nesu gera konditere blush2.gif .Sekmes visom 4u.gif
Atsakyti
Kepiau antra skruzdelyna is 5 kiausiniu,gavosi puikumelis.Tesla pavyko padaryt tokia elastinga ir minksta ,kad net nereikejo kociot,issitampe rankomis,man pasirode netgi lengviau nei kocioti ax.gif sirupa pasidariau kaip sugalvojau:2 st.cukraus,2 st.dirbtinio medaus,truputi sviesto ir kai viskas isvire ipyliau grietineles,gavos skanus,nors pirmasis labiau patiko,tik suvirus buvau perdaug,buvo kietas irisas ax.gif
user posted image
Atsakyti
PONIAJURATE,grazulis koks thumbup.gif .ziuriu pas jus visi laksteliai sviesus,o man kai kurie tokie tamsesni gavos.ir skonis man ju nelabai.kitam kartui stengsiuos tik sviesius.labai sunku nuziuret ,jie taaaaip greit kepa blink.gif .
Atsakyti
Tai ir man visokiu gavos ir tamsesniu ir sviesesniu,o saule pro langa dar apsviete,atrodo kaip nedakepes biggrin.gif as nededu daug laksteliu i puoda,kad speciau isgraibyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(poniajurate @ 2011 09 25, 13:19)
Kepiau antra skruzdelyna is 5 kiausiniu,gavosi puikumelis.Tesla pavyko padaryt tokia elastinga ir minksta ,kad net nereikejo kociot,issitampe rankomis,man pasirode netgi lengviau nei kocioti ax.gif sirupa pasidariau kaip sugalvojau:2 st.cukraus,2 st.dirbtinio medaus,truputi sviesto ir kai viskas isvire ipyliau grietineles,gavos skanus,nors pirmasis labiau patiko,tik suvirus buvau perdaug,buvo kietas irisas ax.gif

laaabai grazus skruzdelynas thumbup.gif pagal koki recepta kepet? 4u.gif
Atsakyti
Kepiau is 5 kiausiniu,500 gr.miltu,truputis druskos,vanilinio cukraus ir sirupa viriau dirbtinis medus,cukrus,sviesto truputi ir ant galo ipyliau grietineles,miltu visu net nesupyliau,nebelipo prie ranku ir nebedejau,o tesla gavos labai minsta ir elastinga,dar patvojau su kocelu kaip reikiant ir gavau patarima: palikt tesla pailset,tai diena uzsimaisiau,o vakare kepiau,jinai buvo "pailsejus "tokia minksta,kad is jos galejai daryt ka nori biggrin.gif net kociot nereikejo,istampiau rankomis,tai tiek is tos mano patirties ax.gif
Atsakyti
QUOTE(poniajurate @ 2011 10 04, 21:52)
Kepiau is 5 kiausiniu,500 gr.miltu,truputis druskos,vanilinio cukraus ir sirupa viriau dirbtinis medus,cukrus,sviesto truputi ir ant galo ipyliau grietineles,miltu visu net nesupyliau,nebelipo prie ranku ir nebedejau,o tesla gavos labai minsta ir elastinga,dar patvojau su kocelu kaip reikiant ir gavau patarima: palikt tesla pailset,tai diena uzsimaisiau,o vakare kepiau,jinai buvo "pailsejus "tokia minksta,kad is jos galejai daryt ka nori biggrin.gif net kociot nereikejo,istampiau rankomis,tai tiek is tos mano patirties  ax.gif

Labai aciu uz receptuka, butinai reiks pamegint thumbup.gif
Atsakyti
Ir aš bandžiau kepti skruzdėlyną pagal Cipciuko receptą.
Viskas gavosi gana neblogai, tik pats sukrovimas tai nelabai gavosi...
Pirmas bandymas:
user posted image

Antras bandymas:
user posted image

Labai skanu, vaikai per kelias minutes sunaikino... wub.gif
Atsakyti
Mano skruzdėlynas pagal Cipciuką ax.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikutes! wink.gif

Gal yra kas daro skruzdelynus pagal uzsakymus? Labai labai noreciau uzsisakyti sventems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maria0812 @ 2011 07 24, 22:31)
Darytas pagal Cipciuko recepta, taciau glajus man nepatiko. per daug nuvarvejo ant skruzdelyno pamatu,



Man taip pat glajus nepavyko, manau todėl kad dariau is pacios pasidaryto dirbtinio medaus, reiks pabandyt glaju pasidaryti iš sviesto ir irisiniu saldainiu smile.gif

user posted image
Atsakyti