Įkraunama...
Įkraunama...

Skruzdėlynas

QUOTE(Mija.SSS @ 2011 05 05, 09:47)
A,sakai issikept man ji isvis is vakaro ane,nu gal ir geras varijantas tikrai butu.O sakykit skonis jo nepasikeis ane ?
Oi ale kaip bijau,sakes

as visad kepu is vakaro,ir niekas nesikeicia drinks_cheers.gif nes ir laiko daug uzima,jei vienai kepti,taj is vis dar turbut 1 val pailgeja darbas....o,is keliu kiausiu zadate kepti?nes as visad kepu is 5,tai super didelis gaunasi....patarciau is poros kiausiniu,nes jei pirma kart-taj tikrai daug darbelio karsta.gif
Atsakyti
As buna kepu net savaite pries ir nieko jam neatsitinka, tik iskeptus lakstukus laikau bliude apdengus plevele. tOS TESLOS SKONIS NET NLABAI PER SIRUPA JAUCIAS, SALDUMAS VISKA UZMUSA, BET SIAIP TIKRAI TIEMS LAKSTAMS NIEKO NEATSITINKA.

sorry uz tokias raides.
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif
VAU - nu tada super smile.gif Jeigu nesikeičia niekas-tada tikrai kepsiu iš vakaro,ir tada rami galva bus...
Dėl kiaušinių irgi tada žinosiu jau blush2.gif Tada darysiu tik su dviem..
Nu super- aciu jums visoms labai ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Vistiek-kai pasitari-biskį drasiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif
Nu gavosi tai super drinks_cheers.gif Nerealiai tiesiog-kaip pirma karta- tai netikejau pati,kad toks superinis gavosi drinks_cheers.gif Norejau foto ikelt,bet niekaip nesigavo 4u.gif
Bet aciu jums VISOMS UZ PATARIMUS................Be jusu patarimu-jauciu toks nebutu buves man jis is pirmo karto lotuliukas.gif ACIUUUUUU...........
Beja-istirpo nuo vakarelio stalo pats pirmas is visu saldumynu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Mija.SSS @ 2011 05 17, 23:06)
thumbup.gif  thumbup.gif 
Nu gavosi tai super  drinks_cheers.gif  Nerealiai tiesiog-kaip pirma karta- tai netikejau pati,kad toks superinis gavosi  drinks_cheers.gif  Norejau foto ikelt,bet niekaip nesigavo  4u.gif 
Bet aciu jums VISOMS UZ PATARIMUS................Be jusu patarimu-jauciu toks nebutu buves man jis is pirmo karto  lotuliukas.gif  ACIUUUUUU...........
Beja-istirpo nuo vakarelio stalo pats pirmas is visu saldumynu  drinks_cheers.gif

smagu,kad viskas pavyko mirksiukas.gif 4u.gif ir,kad buvo kam patarti hihihi.gif nes as kai kepiau pirma kart gavosi sausainiai hihihi.gif nes neturejau nuostabaus sio forumo flirt.gif 4u.gif o,is kiek kiausiu kepet? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2011 05 18, 08:12)
smagu,kad viskas pavyko mirksiukas.gif  4u.gif ir,kad buvo kam patarti hihihi.gif nes as kai kepiau pirma kart gavosi sausainiai hihihi.gif nes neturejau nuostabaus sio forumo flirt.gif  4u.gif o,is kiek kiausiu kepet? smile.gif



Tikrai-kad nuostabus forumas 4u.gif
Kepiau is dvieju kiausiniu smile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
na ir as noreciau pasirodyti su savo skruzdelynu smile.gif rytoj ragausim, kepiau is 3 kiausiniu thumbup.gif
Papildyta:
[quote=panterrriuke86,2011 07 15, 18:33]
na ir as noreciau pasirodyti su savo skruzdelynu smile.gif rytoj ragausim, kepiau is 3 kiausiniu thumbup.gif


kazkodel neleidzia foto ikelti verysad.gif
Atsakyti
darytas pagal cipciuko recepta! nerealiai skanus!!! visi pamilo mano skruzdelyna, suniamniojo labai staigia biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Ir as vakar susigundziau ir sulipdziau skruzdelyna. Darytas pagal Cipciuko recepta, taciau glajus man nepatiko. per daug nuvarvejo ant skruzdelyno pamatu, norejosi skystesnio varianto.
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
mergaitės, gal kuri nebrangiai iškeptumėt 27 dienai (ateinančiam šeštadieniui) man skruzdėlyną? 4u.gif Ar gal turit kontaktą, kas kepa juos namuose Vilniuje? Būčiau be galo dėkinga, noriu užsisakyt mažiuko pirmam gimtadieniukui 4u.gif 4u.gif
Jei galima, AZ, nes temutės neseku.
Atsakyti
user posted image
cia mano pirmasis skruzdelynas 4u.gif bandziau is 2 kiausiniu ir sutepiau puse stiklines cukraus,puse st.medaus,15 gr.sviesto ir saukstelis grietines ir vandens saukstas:)tik truputi paviriau per ilgai,gavos kaip irisas ax.gif bet nieko,sunaikinom greitai:)
Atsakyti