Įkraunama...
Įkraunama...

Vėjaraupiai - 2

Ryt gydytojos paklausiu. Ką galvojat daryti kad mažiukės kirkšnytėse raudona, gal nereikėjo ta briliantine žaluma ten tept. g.gif Bet kuo tada?
Atsakyti
Aš tepu vaiką briliantine žaluma smile.gif nemanau, akd nuo to jam bus blogiau,o ir spuogai geriau matosi, ir dezinfekcija.Vaiko gyd patarė tepti pirma spiritiniu tepalu paskui "Acic" tepaliuku,o dar kitos 2 gyd sakė, akd galiu tepti drąsiai briliantine žaluma,o galiu ir visai neikuo netepti rolleyes.gif
Mane tik enramina spuogeliai ant pirštukų, nes jie tokie lyg pūlinukai unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes parasysiu toki dalyka,jei pastebejote,kad vaikuciu prasidejo vejaraupiai,kaip ji maudote iberkite biskuti kalio permanganato,jis dezenfekuoja odele,ir tepkite brilijantine zaluma,tai nuo senu laiku labai efektivus budas..........mano kiskelis jau prasirko ir liko biskuti ruzavu demeliu ant pilvuko,bet su kiek viena diena jos mazeja.......tiesa maudikite vaika tik drugname vandenije,nes jei labai siltas vanduo suaktivija vejaraupiu niezejima.....tai ctai pasidalinau savo patirtimi,ir butinai lyginkite visa vaiko pataline ir rubelius,ir dar viena dalykas rubelius ir pataline keiskite labai daznai......ir liga greiciau prades trauktis.........aciu kad isklauset.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erjota @ 2009 07 08, 20:44)
.ir liga greiciau prades trauktis.........aciu kad isklauset.... ax.gif
ačiū jums už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Jau 5a diena liga traukiasi, spuogų žinoma yra tik nebeėra tų vandeningų. Aš ir vėdindavau kambarį, keičiau kasdien jos patalynę, tepiau lelką briliantiniu žaliuoju net veidą, grindis ir dulkes valiau kasdien, vieną dieną labai gelbėjo tavegyl- kai žiauriai blogai buvo ir psilo balsamas.

Kad ir kaip bus sunku liga pasitrauks- patyriau kad sunkiausios dienos 2 ir 3. Sveikatos visiems vaikučiams 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutė*: 09 liepos 2009 - 12:00
QUOTE(simuteneve @ 2009 06 20, 15:15)
Labas mamytes 4u.gif

Serga ir mano mergyte. Nors buvo paskiepyta nuo vejaraupiu, serga ir nepasakyciau,kad labai lengvai. Nors tikrai tikiu, kad buna ir baisiau. Nuberta visur, ir pusles kai kurios net labai dideles. Serga 5 diena. O vakar pamaciau, kad uz ausyciu dideli guzai - kaip suprantu ten limfmazgiai, bet ar normalu, kad jie isdideje tokie? Gal kam nors taip yra buve?
Tepliojames "zelionke". Bandziau spiritu, arbatmedzio aliejumi, bet vienas labai grauze jai, kitas labai smirdejo doh.gif Liko tas "Briliantinis...", kuriuo apteplioti reikia kantrybes ir mums, ir kaimynams musu namo:oh

Mums tas pats, kai pamaciau tuos guzus, vos soko negavau blink.gif Dabar ramiau paskaicius pasidare 4u.gif Serga mano didzioji trecia diena, temp laikesi dvi dienas 38, siandiena jau 37 - 37,5, linksma, guvi, jau labai mazai beria, viliuos traukiasi liga nuo jos. Bet va del mazosios dabar baisu doh.gif Paskaicius tema padariau isvada jog beveik visi broliukai sesutes veliau suserga verysad.gif , nors kai mano brolis sirgo as taip ir neuzsikreciau, tai dabar kaip suprantu ir man yra galimybe susirgti. zodziu velnias tie vejaraupiai gun_bandana.gif

Sveikatytes 4u.gif
Atsakyti
mamytes,laikikytes,visoms linkiu kuo greiciau susidoroti su ta liga,kad ja kur galas doh.gif doh.gif doh.gif ,viskas bus gerai,vaikiukam linkiu kuo greiciau sveikti ir daugiau mamyciu nebegazdinti.......... 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif :4visiem sergantiem ir sveikstantiem vaikiukam!!!!
Atsakyti
QUOTE(gutė* @ 2009 07 07, 19:06)
Ryt gydytojos paklausiu. Ką galvojat daryti kad mažiukės kirkšnytėse raudona, gal nereikėjo ta briliantine žaluma ten tept. g.gif Bet kuo tada?

ja gali alkoholis dirginti arba briliantines dazai, tokiu atveju rekejo geriau Octenisept naudoti (jis ne alkoholinis o vandeninis tirpalas, nedegina ir nedirgina, o dezinfekuoja daug geriau nei alkoholis. pazystama kauno klinikose gulejo, tai nudegimas buvo, tai ten butent sunkiom zaizdom jautriom jie octenisept naudoja, nes nezaloja sake ir labai geras antiseptikas, ir dar namo isejus sake nusipirkti)

bet antiseptikas realiai reikalingas tik kai puslytes praplysta, kaip profilaktika, kad pulinuku nebutu arba kai jau ira pulinukai (ant tokiu zaizdeliu gi nepilsi vaikui alkoholio (pvz briliantines, menovazino ar spirito)
menovazinas gerai kol neplyso spuogiukai, jis niezuli nuima na ir biskiuka tam kartui dezinfekuoja ir nenudazo (praktiskai tas pats kaip briliantine, tik tas pliusas, kad nenudazo vaiko)

Atsakyti
as tikriausia laukiuosi ir nezinau kaip elgtis mano sunelis atrodo serga vejeraupiais gal esate ka girdejusios
Atsakyti
QUOTE(sandra m @ 2009 07 15, 19:22)
as tikriausia laukiuosi ir nezinau kaip elgtis mano sunelis atrodo serga vejeraupiais gal esate ka girdejusios


hm... na vat ir nezinau, ka cia bepasakyti, ar yra kokia itaka, ar ne... o gal 'berods'galetu issklaidyti ginekologe ir tuo paciu pasakytu, ar nestumo metu salia esantys vejaraupiai yra pavojingi motinai arba vaikuciui
jos tas pavojingas infekcijas turi mintinai zinoti ir net diskusijos sia tema buti negali

parasykite po to, kaip issisprende
Atsakyti
Sveikos.Prasirgom neseniai vejaraupiais...palyginus puse bedos.Temp iki 37.3 uzkildavo. Berimas daugiausia galvoje buvo doh.gif .Nieztejo tai labai...Daktare patare zaluma netepti .Aisku,ji nekenkia,bet dideles naudos irgi nedaro smile.gif .O jautresnese vietose tai isvis sake jokiais budais netepti g.gif . Praust po dusu,du - tris kartus. Kadangi labai karsta buvo tai lepinomes vandeniu.Zinoma,jei temp.nera .Na ir greit praejo..gal po 7 dienu viskas buvo baigta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sandra m @ 2009 07 15, 19:22)
as tikriausia laukiuosi ir nezinau kaip elgtis mano sunelis atrodo serga vejeraupiais gal esate ka girdejusios


ar jus pati nesirgusi? jei nezinote ar sirgote ar ne galima AIDS centre pasidaryti kraujo tyrima, jis parodys ar sirgta. as pati toki dariausi. o vejaraupiai neprasirgusiai nesciai labai pavojingi.... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Coca - cola: 17 liepos 2009 - 09:41