Įkraunama...
Įkraunama...

Norėčiau įsivaikinti

QUOTE(mykolė @ 2005 04 10, 21:26)
Jau kuris laikas galvoje sukasi mintis apie vaikelio įsivaikinimą, bet vyras kol kas reaguoja į tai skeptiškai..Jo argumentai:
1)kad ne visada susitvarkau ir su tuo vieninteliu mūsų vaiku
2)kad pirma reikia biologinio brolio ar sesers(gal net 2)mūsų mažiui
3)labiausiai bijo rizikuoti dėl galimo prasto genetinio fondo ir atseit ne kas gali gautis iš tokių vaikų(jis įsitikinęs, kad ne viską lemia geras auklėjimas ir pavyzdys)
4) aš įžvelgiu Jo baimę, kad gali vaiko taip nemylėti, kaip savo....
Įdomu būtų sužinoti iš tų, kurie jau turi patirties augindami vaikelius: ar abu sutarėte iš karto dėl įvaikinimo, ar kilo kokių dvejonių ir diskusijų, kokie motyvai paskatino tai padaryri?
Na tiesiog manau, dabar mano vyras yra lyg tokio neigimo fazėje-jei kur tik pasimaišo kokia informacija apie globos namus, įvaikinimą ir pan(pvz, per TV),Jam lyg visai neįdomu būtų ir nelinkęs aptarinėti..


manau, ne vien Jums reikia itikinti vyra, kad Jis uzsinoretu ivaikinti, bet ir Jus pabandykite asistoti i jo pozicija. Paskaitykite zinutes, globeju ar iteviu, su kokiomis problemomis jie susiduria... Esu beveik 100% tikra, kad Jusu mazasis prades megdzioti galvu trankymus, pirstu ciulpimus ir kt negerus dalykus...Ar esate pasirenge isgyventi visus sunkumus? O kas jei vyras ar artimieji isties nemyles vaiko taip kaip jusu biologiniu... o taip tikrai gali buti. nes kitaip, kai seimoje auga biologiniai ir globojami/ivaikinti vaikai, buti negali. Tuos jausmus sudelioja pati gamta....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grine: 28 rugsėjo 2011 - 20:08
Nu tik nereikia gasdinti zmoniu, ne visi vaikai is vaiku namu ar seimynu, dauzo galvos, ciulpia pirstukus, ar linguoja. Yra tikrai labai protingu ir tikrai sveiku vaiku. Aisku jeigu zmones sutinka imti vaikus su tokiais sutrikimais, reiktu pasiruosti viskam! Maniskis, nei galvos tranko, nei supasi, nei pirstus ciulpia. Drauge augina jau keli metai berniuka, tai puikus vaikas irgi jokiu lingavimu ar galvu dauzymu nebuvo, protingas vaikas ir netgi lenkia savo protu kai kuriuos vaikus, kurie auga normaliose seimose. Taip kad nereikia cia tokiu gasdinimu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šypsena - bet reikia būti pasirengusiam ir blogiausiam wink.gif nereikia piešti vien rožinėm spalvom...
Atsakyti
Tai niekas nesako, kad reikia piesti rozinem spalvom, bet is grines posto, as bent jau pagalvociau, kad visi vaikai 100% is vaiku namu ar globeju, dauzo galvas ir ciupia pirstukus...... Aciu dievui tikrai taip nera, tai zmogus kuris nesusidures su tokiais vaikuciais, gali pagalvoti, kad visi 100% yra tokie, tai nereikia ir vien juodom spalvom visko piesti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sypsena777 @ 2011 10 03, 14:25)
Tai niekas nesako, kad reikia piesti rozinem spalvom, bet is grines posto, as bent jau pagalvociau, kad visi vaikai 100% is vaiku namu ar globeju, dauzo galvas ir ciupia pirstukus...... Aciu dievui tikrai taip nera, tai zmogus kuris nesusidures su tokiais vaikuciais, gali pagalvoti, kad visi 100% yra tokie, tai nereikia ir vien juodom spalvom visko piesti wink.gif

Tai nėra juodos spalvos, tai yra realybė. Geriau ją žinoti, nes jeigu su vaiku ir viskas tvarkoje šiuo požiūriu, kažkokios praėjusio gyvenimo liekanos gali atsivyti kitais būdais. Tiesiog reiktų apgalvoti, kaip su tuo tvarkytis. Neapgalvojėliai gražina laabai daug vaikų, o tai jau žalopja tiek vaikus, tiek neapgalvojėlius (gal nevisus)

Mes anketoje nurodėme, kad norime sveiko vaiko. Gavom sveiką su visu komplektu nesveikumo. Iš šio komplekto lankymo metu galima buvo matyti tik alergiją. Kada vaikai turi sudėtingų problemų reikia ypatingos kantrybės ir meilės. O dar galimos paauglystės problemos, kada "ypatingas" statusas "paaštrėja"...
Pačiam žmogui, norinčiam globoti- įvaikinti būtina save pratestuoti visais įmanomais būdais. Jeigu atbaido šiame forume esanti informacija, gal geriau nereikia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 04 spalio 2011 - 13:13
Sutinku su auksciau issakytom mimntimis- tai yra sunkus kelias nuostabaus tikslo link. Kai matai ta tiksla- atsiranda jegu iveikti sunkumus. Bet teigti kad tas kelias lengvas - vargu...Tikrai, auginant vaikeli is vaiku namu ar kudikiu namu, tenka susidutri su sunkumais, kuriu nebuna auginant bio vaika...
as pastebejau, kad as savo berniuka vertinu griezciau nei savo bio - berniuka. nevalingai...tai mama, kuri ji myli be galo be proto ir praejo kryziaus kelius, kad jis gyventu pas mus...o ka sakyti apie kt zmones? jie net nesistengia paslepti savo nuomones.Skaudu. bet kaip nors...Tai yra relaybe.
Atsakyti
QUOTE(MamaMia @ 2011 10 04, 14:03)
Sutinku su auksciau issakytom mimntimis- tai yra sunkus kelias nuostabaus tikslo link. Kai matai ta tiksla- atsiranda jegu iveikti sunkumus. Bet teigti kad tas kelias lengvas - vargu...Tikrai, auginant vaikeli is vaiku namu ar kudikiu namu, tenka susidutri su sunkumais, kuriu nebuna auginant bio vaika...
as pastebejau, kad as savo berniuka vertinu griezciau nei savo bio - berniuka. nevalingai...tai mama, kuri ji myli be galo be proto ir praejo kryziaus kelius, kad jis gyventu pas mus...o ka sakyti apie kt zmones? jie net nesistengia paslepti savo nuomones.Skaudu. bet kaip nors...Tai yra relaybe.

Neturiu bio, auginu tik savo pupą uogą. Bet dėl griežtesnio vertinimo taip jau gaunasi... Taip yra... Mano pupai (ir daugumai vaikų iš V.N.)sunkiau nei kitiems valdyti savo emocijas, judesius, pyktį, nerimą, įtampą. O su tuo išplaukia ir daaauuuug pasėkmių. Jai tiesiog būtinas ritmas, disciplina ir be galo daug meilės. Tik gerai, kad kitų žmonių nuomonė man dzinnn... smile.gif Ir tu, mamamia, nepergyvenk. Eikit tikslo link. Tave puikiai suprantu.

O dėl to, kaip įtikinti vyrą - čia aš į temą - man kvepia bėda... Įtikint nėra sudėtinga - juk žmones ne tuo dar įtikina. Tik va klausimas, o kas toliau? Ar pasiruošęs vyras tooookiai tėvystei? Ar šeima realiai suvokia, kokios vaiko problemos (raidos, emocinės, psichologinės, tarkim, genetinės)- jų laukia? Juk nuo įtikinimo įvaikinimo sėkmė ir tolesnis sėkmingas šeimyninis gyvenimas nepriklauso.
Atsakyti
QUOTE(Sypsena777 @ 2011 10 03, 14:21)
Nu tik nereikia gasdinti zmoniu, ne visi vaikai is vaiku namu ar seimynu, dauzo galvos, ciulpia pirstukus, ar linguoja. Yra tikrai labai protingu ir tikrai sveiku vaiku. Aisku jeigu zmones sutinka imti vaikus su tokiais sutrikimais, reiktu pasiruosti viskam! Maniskis, nei galvos tranko, nei supasi, nei pirstus ciulpia. Drauge augina jau keli metai berniuka, tai puikus vaikas irgi jokiu lingavimu ar galvu dauzymu nebuvo, protingas vaikas ir netgi lenkia savo protu kai kuriuos vaikus, kurie auga normaliose seimose. Taip kad nereikia cia tokiu gasdinimu  mirksiukas.gif

Kaip keistai šis postas man nuskambėjo.Negi galvos daužymas ir piršto čiulpimas yra sutrikimas ir rodo,kad vaikas neprotingas ir nesveikas..manoji dauzosi,nagai iki gyvmesiu nukramtyti,bet ji labai sveika ir ohoho,kokia protinga..Duok dieve,kad visi gautu vaikus tik su tokiais ''sutrikimais'' ax.gif man kur kas širdi labiau suspaudžia,paskaičius apie rimtas ligas..Tokias ,kaip stiprus raidos sutrikimas ar protine negalia..Kuriu ,deja tikrai nepastebesi per kelis apsilankymus unsure.gif
O kas liečia ,kad ivaikinto vaiko poelgius griežčiau vertini,negu bio,sutinku..ir dėl to,man labai liudna,bet niekaip kitaip neiseina verysad.gif Didele savigrauža..Bet ir vėl galvoju,kad tai mano klaida..Daug kas čia sakė,kad ivaikinti geriau mažesni vaika ,negu bio...Nepaklausiau..O dabar,atrodo,ji vyresne,tai ir reikalauji daugiau..Taip ir gaunasi verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo austulis: 06 spalio 2011 - 11:47
Mano draugai turi isivaikine berniuka,ji ikalbinejo vyra ne vienerius metus ryztis isivaikinti...deja... berniukui ketvirti metukai o tevas jo nemyli,buna tik is pareigos verysad.gif siuo metu daznai jie kalbasi apie skyrybas,o vyras pareiske kad jei jie issiskirs jis prisiteis kad nera biologinis vaiko tevas,kad nereiktu moketi alimentu unsure.gif drauge dievina ta berniuka ir kasdien lieja asaras kad vyras toks abejingas.Taip kad manau tai turi buti abipusis noras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidilu @ 2011 10 06, 13:30)
Mano draugai turi isivaikine berniuka,ji ikalbinejo vyra ne vienerius metus ryztis isivaikinti...deja... berniukui ketvirti metukai o tevas jo nemyli,buna tik is pareigos  verysad.gif siuo metu daznai jie kalbasi apie skyrybas,o vyras pareiske kad jei jie issiskirs jis prisiteis kad nera biologinis vaiko tevas,kad nereiktu moketi alimentu  unsure.gif drauge dievina ta berniuka ir kasdien lieja asaras kad vyras toks abejingas.Taip kad manau tai turi buti abipusis noras 4u.gif

nu ir taip teismui aišku, kad nebiologinis. Tai nenuima įsipareigojimų...alimentus mokėti teks, nes išvaikinimo procedūra nenumatyta...
Lygiai ta pati situacija būna su žmonų biologiniais įvaikintais. Įsivaikinantysis prisiima visus biotėvo įsipareigojimus, taip pat ir vaiko išlaikymo pareigą.
Atsakyti
QUOTE(Vaidilu @ 2011 10 06, 14:30)
Mano draugai turi isivaikine berniuka,ji ikalbinejo vyra ne vienerius metus ryztis isivaikinti...deja... berniukui ketvirti metukai o tevas jo nemyli,buna tik is pareigos  verysad.gif siuo metu daznai jie kalbasi apie skyrybas,o vyras pareiske kad jei jie issiskirs jis prisiteis kad nera biologinis vaiko tevas,kad nereiktu moketi alimentu  unsure.gif drauge dievina ta berniuka ir kasdien lieja asaras kad vyras toks abejingas.Taip kad manau tai turi buti abipusis noras 4u.gif

To vyro atveju yra toks geras senas posakis - turi metų, turėk ir proto
Atsakyti
Vat tame ir visa beda kad vyras protu nepasizymi,o dar plius ir zmona su vaiku vis engia verysad.gif
Atsakyti