Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

QUOTE(Ode @ 2008 03 26, 15:13)

Neesu turėjusi geresnių daiktų už ketaus puodus ir keptuves. Niekas neprikepa, karštį vienodai išlaiko. Ir - svarbiausia - sveika (ne koks tai teflonas).
Ir paskui taip - kuo daugiau gamini, kuo daugiau riebalo, tuo geriau prisisotina ir jau tada amžiams. Žodžiu, kaifas, o ne keptuvės.


oho bigsmile.gif sudominot mamytes su tokiom keptuvem biggrin.gif 4u.gif ir man tokios reikia blush2.gif nors turiu 3-is geras tikrai, bet jos ish viso puodo rinkinio ir tikrai ne amzinos schmoll.gif reikia man vienos geros butinai biggrin.gif
Puiki Mamyte, labai skaniai cia tas recetukas skamba rolleyes.gif visi ingridientai kuriuos labai megstu blush2.gif (ishskyrus makaronus), bet mazius - fanas ju, tai manau tiks visiems thumbup.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raskyte @ 2008 03 26, 20:40)
oho  bigsmile.gif  sudominot mamytes su tokiom keptuvem  biggrin.gif  4u.gif  ir man tokios reikia  blush2.gif 


IKEA turi.... puodai gal 3 dydziu, keptuviu keletas... kainos tai nemazos palyginus, bet kai daiktas geras.. mes ir gundomes biggrin.gif nuvaryk paziuret, tau netoli turetu buti.... mirksiukas.gif indu skyriuje, zali tokie indai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2008 03 26, 21:44)
IKEA turi.... puodai gal 3 dydziu, keptuviu keletas... kainos tai nemazos palyginus, bet kai daiktas geras.. mes ir gundomes  biggrin.gif nuvaryk paziuret, tau netoli turetu buti....  mirksiukas.gif indu skyriuje, zali tokie indai  mirksiukas.gif

aciu 4u.gif mums IKEA 10 min 355 butinai reikes uzsukt biggrin.gif bet cia jau po geru 2-ju savaiciu nebent 4u.gif
Atsakyti
As pirkau per mercola, http://products.merc...-iron-cookware/, shiaip viskuo patenkinta, tik gal kaina kiek ausktoka, paziurejau , kad walmarte toks pats rinkinukas per pus pigiau butu buves.

ODE - aciukas uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(* Linužė * @ 2008 03 26, 22:23)
As pirkau per mercola


o pas tave emaliuoti ar ne? g.gif kazin kurie geresni? (suprantu, kad jei neemaliuoti, organizmas gauna gelezies.... darbe tokius naudoju butent del sios priezasties)
Walmarte kainos tai tikrai geros thumbup.gif palyginus su visomis kitomis..... ax.gif
Atsakyti
Puiki mamyte: tokią subraižė su šakute?! blink.gif Tai gal ji prisotinta normaliai nebuvo? Bet kokiu atveju - jei prisotinimas nueina vietomis, vėl tepi riebalais ir kaitini.

Wicked: bet emalė tai iš išorės, o maistas tai viduj. Ir apskritai - negirdėjau, kad iš ketaus indų geležis sąvinamasi... unsure.gif Net eisiu paskaitinėt...

Galvoju, kurios geriau... g.gif Įtariu, emaliuotų priežiūra kitokia, emalė gali susidaužyti, o tada gali pradėti rūdyti (beje - negalima drėgnų palikt, negalima rūgštaus maisto ilgam palikt, nes išėda prisotinimą ir pradeda rūdyt). O ir - reikalui esant - neprisotinsi turbūt taip paprastai, kaip neemaliuotos: aną tai ištepi visą riebalais ir kiši į orkaitę, o šitą?.. g.gif
Na, bet kokiu atveju vienas neemaliuotų pliusas - kaina. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 03 27, 00:48)
Wicked: bet emalė tai iš išorės, o maistas tai viduj. Ir apskritai - negirdėjau, kad iš ketaus indų geležis sąvinamasi...  unsure.gif Net eisiu paskaitinėt...


as labai gerai prisimenu, kai tik pradejau pas kiniete daktare mergaites priziuret, gavau pora nurodymu - gaminti butent tuose puoduose, kaip galima daugiau.... butent del to, jog is ketiniu indu organizmas savinasi gelezi... ji man taip pasake... ne pati cia sugalvojau mirksiukas.gif ir... visada juos isplovus, is karto deti ant ugnies, kad isdziutu.... kitaip rudija.... ir is pradziu dar kaskart alyvuogiu aliejum tepdavau.... ax.gif
MB tai linksta prie emaliuotu, o as ne.... ax.gif

tarkim, is Walmart... kuri puoda butu geriau imti? toki, ar toki? g.gif neziurint i ju kainos skirtuma, ar dydi..... cia tik kaip pavyzdi pateikiau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 27 kovo 2008 - 08:03
QUOTE(wicked @ 2008 03 27, 07:55)
as labai gerai prisimenu, kai tik pradejau pas kiniete daktare mergaites priziuret, gavau pora nurodymu - gaminti butent tuose puoduose, kaip galima daugiau.... butent del to, jog is ketiniu indu organizmas savinasi gelezi... ji man taip pasake... ne pati cia sugalvojau  mirksiukas.gif  ir... visada juos isplovus, is karto deti ant ugnies, kad isdziutu.... kitaip rudija.... ir is pradziu dar kaskart alyvuogiu aliejum tepdavau....  ax.gif
MB tai linksta prie emaliuotu, o as ne....  ax.gif

tarkim, is Walmart... kuri puoda butu geriau imti? toki, ar tokig.gif neziurint i ju kainos skirtuma, ar dydi..... cia tik kaip pavyzdi pateikiau....

Aš ir nesakiau, kad sugalvojai. Tiesiog nebuvau apie tai girdėjusi. Paskaičiau - akurat pasisavina:
geležis ketaus puoduose.
Bet kiekiai nėra bauginantys, plius, tai priklauso nuo gaminamo maisto, keptuvės senumo. Tiesą pasakius, kas turi mažakraujystę - tai tik į naudą. lotuliukas.gif
Iš tavo parodytų visgi rinkčiaus ne emaliuotą. Dėl priežiūros - emalė gali skilti nuo perkaitinimo, šalto vandens, o tada jau tikrai į šiūkšlinę.

Aga, mes irgi pradžioj po kiekvieno gaminimo išplaudavom, išdžiovindavom ant ugnies ir aliejum patepdavom. Dabar jau gerai prisotintos, tai tept kaip ir nereikia. Tik kai anyta kartą sąžiningai su Fairy išplovė, teko iš naujo riebalinti. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ode: 27 kovo 2008 - 11:41
QUOTE(mamia @ 2008 03 22, 21:29)
seip tai grietinele heavy cream ir tikrai is jos ji pasidaro,o miltinis cukrus tai parasciausia cukraus pudra sugar powder

wicked dariau tavaja mirsiane is brokoliu,svogunu laisku ir grybu thumbup.gif  skanumelis skanumelis,mano vyrui labai patiko biggrin.gif zinoma ir man smile.gif sake gali buti kaskart prie mesos doh.gif  taip kad ACIU 4u.gif


skaitau skaitau kelis puslapius jusu post'u ir nesuprantu niekaip (ar negaliu patiketi) blush2.gif - ZALI brokoliai, svogunu laiskai ir ZALI grybai su majonezu? Niekas nevirta? g.gif O kokie grybai - ar white mushrooms, ar portabella, ar dar kokie? supjaustai gabaliukais viska ir sumaisai su majonezu? Niekada tokio dalyko negirdejusi, bet jus cia visos taip giriat, reikes pabandyti 4u.gif

Puiki Mamyte, tas tavo kreveciu patiekalas tai tikras niamnius - as kai seafood megeja, tai irgi labai megstu toki gaminti! Cia vadinasi kaip ir shrimp scampi, ar ne? tik tiek, kad shrimp scambi dazniausiai daromi su italiskais linguini makaronais, o tu darei su ryziu makaronais (as tokius labai megstu!) - reikes ir man su tokiais pabandyti thumbup.gif
Atsakyti
Mes baigiam visus savo puodus pakeisti i le creuset. Nerealus puodai, sunkus, bet viskas super gerai iskpea/verda.
Tik pora ne ju turim, kur tik cast iron, kad ant grilio galima butu deti.
As pvz walmart nieko nepirkciau. man ju visa produkcija yra baisi kokybe ir is ko padaryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TYN: 27 kovo 2008 - 14:31
QUOTE(TYN @ 2008 03 27, 14:30)
As pvz walmart nieko nepirkciau. man ju visa produkcija yra baisi kokybe ir is ko padaryti.

Dėl Walmart kokybės apskritai sutinku, bet kuo geležies gabalas gali skritis nuo kito geležies gabalo? biggrin.gif

Kas dėl ketaus puodų ir keptuvių, tai man dar nepriimtina, kai būna pašalinių detalių: rankenos ne iš to pačio gabalo (medinės, plastmasinės), nes per laiką jos 'atsišriūbuos', suluš... Geriau jau 'natūr produktas'. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TYN @ 2008 03 27, 08:30)
Mes baigiam visus savo puodus pakeisti i le creuset. Nerealus puodai, sunkus, bet viskas super gerai iskpea/verda.
Tik pora ne ju turim, kur tik cast iron, kad ant grilio galima butu deti.
As pvz walmart nieko nepirkciau. man ju visa produkcija yra baisi kokybe ir is ko padaryti.


pritariu 100% thumbup.gif geriausi puodai! Nors jie ir labai brangus, bet visam laikui uzteks - tikrai verta investicija. Mes turim tik viena, dideli. Tai ir sriubas ten verdam, ir troskinam, ir i orkaite dedam. Tikrai nesu turejusi geresnio puodo - nezinau, kaip be jo issiversciau dabar.
Atsakyti