Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(Lahja @ 2008 04 18, 11:38)
suka kiek pas Rimdziu suplojai?

nežinau kiek iš naujų klienčių jis dabar ima ax.gif
300 su arbata
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2008 04 19, 11:54)
nežinau kiek iš naujų klienčių jis dabar ima  ax.gif
300 su arbata


Rimdzius neblogai pakele per paskutinius metus kainas doh.gif
Atsakyti
grįžo vyras iš europos figaro nerealiai nukirptas bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
kirpo Lina. gal kas moteriškus plaukus jai patikėjot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2008 04 19, 19:07)
grįžo vyras iš europos figaro nerealiai nukirptas  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
kirpo Lina. gal kas moteriškus plaukus jai patikėjot?  ax.gif

Kokia Lina?
Atsakyti
QUOTE(Demi @ 2008 04 19, 18:26)
Kokia Lina?

o ten jų ne viena? blink.gif tamsiais poilgiais plaukais
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2008 04 18, 20:56)
vajei  doh.gif pigumas pigumelis! as siandien nespejau jai nei paskambinti uzsirasyt, meginsiu ryt nepamirst. papasakok rytoj kaip plaukuciai krenta  4u.gif


plaukuciai krenta visai neblogai, dat truputuka pabuvau su bigudukais, tai kirpimu patenkinta drinks_cheers.gif parasyk, kai busi pa ja savo ispudzius, idomu bus suzinoti 4u.gif beje, sakei, kad pas ja dazeisi ar tik planuoji? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2008 04 19, 19:07)
grįžo vyras iš europos figaro nerealiai nukirptas  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
kirpo Lina. gal kas moteriškus plaukus jai patikėjot?  ax.gif



QUOTE(Ieva-Pieva @ 2008 04 19, 19:33)
o ten jų ne viena?  blink.gif tamsiais poilgiais plaukais


O jis ten gal apie 6 buvo?Aš mačiau tą kirpėją,kai vyrą kirpo.Mane kirpo Edita,bet nieko gero schmoll.gif .Praktiškai tik pakirpo galus ir nieko daugiau,o sumokėjau 70Lt
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 04 20, 19:04)
O jis ten gal apie 6 buvo?Aš mačiau tą kirpėją,kai vyrą kirpo.Mane kirpo Edita,bet nieko gero schmoll.gif .Praktiškai tik pakirpo galus ir nieko daugiau,o  sumokėjau 70Lt

aha biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2008 04 20, 18:50)
plaukuciai krenta visai neblogai, dat truputuka pabuvau su bigudukais, tai kirpimu patenkinta drinks_cheers.gif parasyk, kai busi pa ja savo ispudzius, idomu bus suzinoti 4u.gif beje, sakei, kad pas ja dazeisi ar tik planuoji? g.gif

aha daziaus, bet skundziaus kad ji mano seveliura daze 3 valandas (sruogelem), dar niekad tiek laiko neteko dazytis smile.gif o mano plaukai pusilgiai, tai net nezinau kiek gausis tu valandu su kirpimu, reik iseigine pasiimt lotuliukas.gif butinai papasakosiu ispudzius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Extraordinary: 20 balandžio 2008 - 20:19
QUOTE(muzika 74 @ 2008 04 18, 22:55)
Papildyta:
Sutinku su tavimi ir labai aciu tau uz rekomendacijas,nes blaskiausi kaip ir dauguma cia....hihi  mirksiukas.gif o dabar vis dazniau ir dazniau uzsuku i Dervingos grozio salona,nes kainos nesikandzioja....tai man antakius reikia susitvarkyt,tai manikiuras,o ir pasikirpt galus pratusi kas menuo,tai stai.....praktiskai as ten ir gyvenu.....hihi thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


VĖL REKLAMA. rolleyes.gif

Jei jau bandote įdėti nemokamą reklamą, tai bent darykite tai subtiliau biggrin.gif
Nejaugi nepastebėjote, kad žmonės eina ne į kirpyklą, o pas meistrus? ir rekomenduoja meistrus, ir vertina ir t.t. Ne salonus.
Tai akivaizdu. Jūs reklamuojate saloną cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2008 04 20, 20:18)
aha daziaus, bet skundziaus kad ji mano seveliura daze 3 valandas (sruogelem), dar niekad tiek laiko neteko dazytis smile.gif o mano plaukai pusilgiai, tai net nezinau kiek gausis tu valandu su kirpimu, reik iseigine pasiimt  lotuliukas.gif butinai papasakosiu ispudzius  4u.gif


mano plaukai pakankamai ilgi, zemiau liemeneles uzsegimo lotuliukas.gif tai dazymas buvo toks: dazytos saknys + sruogelemis, tai uztruko apie 2 val g.gif o kirpimas plauku + susukavimas kazkur 1,5 val bigsmile.gif
lauksiu tavo ispudziu ax.gif
p.s. beje, kas man joje patiko: sakau, gal jau reikia man plaukus dazyti? sako: panele, pagailekite plaukucius, juk dar taip graziai atrodo, juk dazai gadina plaukus. maniau, ji pasakys: aisku, galime, tuoj paderinsim - juk tai jos pinigai, bet ne... thumbup.gif
kas nepatiko: kai dziovina plaukus, plaukiu dziovintuva laiko arti galvos odos, tai jauciu, kaip degina oda doh.gif trumpai, bet vis tiek g.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif
Norėjau paklausti,gal kas žinote kirpėjų,kurie gerai apkerpa grabanotus plaukus ?
jeigu taip,pasakykit kur juos rasti rolleyes.gif kokias plaukų priežiūros priemones naudojat, turinčios garbanotus plaukus? nes aš su savo nelabai susitvarkau. blush2.gif niekaip negaliu rasti šampūno,tinkančio garbanėms schmoll.gif paklausus parduotuvėse kirpėjai tik gūžčioja pečiais .... pagelbėkit. 4u.gif [COLOR=purple]
iš anksto ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti