Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(charisma @ 2008 04 21, 12:11)
mano plaukai pakankamai ilgi, zemiau liemeneles uzsegimo lotuliukas.gif tai dazymas buvo toks: dazytos saknys + sruogelemis, tai uztruko apie 2 val g.gif o kirpimas plauku + susukavimas kazkur 1,5 val bigsmile.gif
lauksiu tavo ispudziu ax.gif
p.s. beje, kas man joje patiko: sakau, gal jau reikia man plaukus dazyti? sako: panele, pagailekite plaukucius, juk dar taip graziai atrodo, juk dazai gadina plaukus. maniau, ji pasakys: aisku, galime, tuoj paderinsim - juk tai jos pinigai, bet ne... thumbup.gif
kas nepatiko: kai dziovina plaukus, plaukiu dziovintuva laiko arti galvos odos, tai jauciu, kaip degina oda doh.gif trumpai, bet vis tiek g.gif

AR galima būtų sužinot kiek mokėjot
Atsakyti
QUOTE(daiva.k @ 2008 04 21, 16:50)
AR galima būtų sužinot kiek mokėjot


taip, be abejo drinks_cheers.gif dazymas: kazkas apie 70 lt (tiksliai nepamenu, daziausi kovo men g.gif , tai gali buti +/- 10 lt paklaida, o kirpimas - 25 lt 4u.gif na ir aisku arbata pagal jusu galimybes biggrin.gif
Atsakyti
O ka galite pasakyti apie Dalios grozio studija? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(V e r o* @ 2008 04 21, 16:12)
Sveiki  smile.gif
Norėjau paklausti,gal kas žinote kirpėjų,kurie gerai apkerpa grabanotus plaukus ?
jeigu taip,pasakykit kur juos rasti  rolleyes.gif  kokias plaukų priežiūros  priemones naudojat, turinčios garbanotus plaukus? nes aš su savo nelabai susitvarkau. blush2.gif niekaip negaliu rasti šampūno,tinkančio garbanėms  schmoll.gif  paklausus parduotuvėse kirpėjai tik gūžčioja pečiais .... pagelbėkit.  4u.gif [COLOR=purple]
iš anksto ačiū  mirksiukas.gif


as irgi senai ieskau kas kerpa GERAi garbanes.. bet dar neradau schmoll.gif

O kas del sampuno.. tai as naudoju sausiems plaukams - nes garbanotas plaukas visada sausas buna (taip visos kirpejos sake). Ir poto kaukes naudoju...
O spec. garbanotiems maciau Akropolyje Salon+ , bet jau kainuoja virs 30lt
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2008 04 21, 12:11)
mano plaukai pakankamai ilgi, zemiau liemeneles uzsegimo lotuliukas.gif tai dazymas buvo toks: dazytos saknys + sruogelemis, tai uztruko apie 2 val g.gif o kirpimas plauku + susukavimas kazkur 1,5 val bigsmile.gif
lauksiu tavo ispudziu ax.gif
p.s. beje, kas man joje patiko: sakau, gal jau reikia man plaukus dazyti? sako: panele, pagailekite plaukucius, juk dar taip graziai atrodo, juk dazai gadina plaukus. maniau, ji pasakys: aisku, galime, tuoj paderinsim - juk tai jos pinigai, bet ne... thumbup.gif
kas nepatiko: kai dziovina plaukus, plaukiu dziovintuva laiko arti galvos odos, tai jauciu, kaip degina oda doh.gif trumpai, bet vis tiek g.gif

uzsirasiau pirmadienio vakarui, paklausiau kiek truks visas malonumas, sake 2 val! suabejojau kad tiek trumpai, bet tikiuos kad nakvot kirpykloj neteks rolleyes.gif
man tai visada atrodo, kad dazyt reikia, kazkokia matyt paranoja vystosi doh.gif na bet dazaus tikrai ne per daznai.
del dziovintuvo - kazkaip neuzstrigo, bet atkreipsiu demesi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Extraordinary: 22 balandžio 2008 - 16:35
QUOTE(Blue_rose @ 2008 04 22, 16:17)
as irgi senai ieskau kas kerpa GERAi garbanes.. bet dar neradau  schmoll.gif

O kas del sampuno.. tai as naudoju sausiems plaukams - nes garbanotas plaukas visada sausas buna (taip visos kirpejos sake). Ir poto kaukes naudoju...
O spec. garbanotiems maciau Akropolyje Salon+ , bet jau kainuoja virs 30lt

O dėkui jums blush2.gif Aš neseniai nusipirkau gliss kur su šilko ekstraktu,kiek naudojau,puikiai padeda 4u.gif dažnaiusiai kirpausi pas kirpėja Nataliją.kuri dirba Vilniuje,Lazdynų rajone grožio salone prie parduotuvės "Cento" . Labai gerai moika iškarpyti ,taip pat tiesinti plaukus thumbup.gif na ir kaina nelabai didelė wub.gif ieškau kitų kirpėjų,nes tiesiog ta šiek tiek pabodo unsure.gif bet rekomenduočiau pas ją apsilankyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2008 04 21, 11:47)
VĖL REKLAMA. rolleyes.gif

Jei jau bandote įdėti nemokamą reklamą, tai bent darykite tai subtiliau biggrin.gif
Nejaugi nepastebėjote, kad žmonės eina ne į kirpyklą, o pas meistrus? ir rekomenduoja meistrus, ir vertina ir t.t. Ne salonus.
Tai akivaizdu. Jūs reklamuojate saloną  cool.gif


jeigu ka SUKA,tai klysti!Salono reklamuot man nereikia ir taip pakankamai kiek supratau zinomas....hihi smile.gifO jei seki tema,tai kaip tu sakai "reklamuoju" kirpeja Jurga,nors irgi nemanau,kad jai to reikia....hihi smile.gifO tavo Rimdzius isreklamuotas, man visai nepatiko ir cia ne mano vienos nuomone,jeigi ka...... lotuliukas.gif Tik zinai,nenorejau apie tai "garsiai"rekt.....hihi :)Tiek jau to....visokiu zmoniu yra,visokiu reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(V e r o* @ 2008 04 22, 17:01)
O dėkui jums  blush2.gif  Aš neseniai nusipirkau gliss kur su šilko ekstraktu,kiek naudojau,puikiai padeda  4u.gif  dažnaiusiai kirpausi pas kirpėja Nataliją.kuri dirba Vilniuje,Lazdynų rajone grožio salone prie parduotuvės "Cento"  . Labai gerai moika iškarpyti ,taip pat tiesinti plaukus  thumbup.gif na ir kaina nelabai didelė  wub.gif  ieškau kitų kirpėjų,nes tiesiog ta šiek tiek pabodo  unsure.gif  bet rekomenduočiau pas ją apsilankyti  mirksiukas.gif


As irgi ta sampuna naudojau (kartais keiciu i nivea) ir naudoju Gliss kur nenuplaunamus balzamus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(muzika 74 @ 2008 04 22, 21:19)
jeigu ka SUKA,tai klysti!Salono reklamuot man nereikia ir taip pakankamai kiek supratau zinomas....hihi smile.gifO jei seki tema,tai kaip tu sakai "reklamuoju" kirpeja  Jurga,nors irgi nemanau,kad jai to reikia....hihi smile.gifO tavo Rimdzius isreklamuotas, man visai nepatiko ir cia ne mano vienos nuomone,jeigi ka...... lotuliukas.gif Tik zinai,nenorejau apie tai "garsiai"rekt.....hihi :)Tiek jau to....visokiu zmoniu yra,visokiu reikia g.gif

iš 34 jūsų žinučių 9 yra apie tą saloną, taip, kad visiems akivaizdu,ko jūs čia siekiat doh.gif

o kad būtų į temą, mano bendradarbė nuėjo lengvai pasikarpyt plaukų šonuose ir pasitrumpint galiukų į "Dervingą". Sumokėjo nedaug,bet rezultatas- nieko gero.... Jos plaukai buvo iki pusės nugaros, tai nušniojo iki pečių, šiek tiek pakarpė-bet tas iškarpymas atrodo kaip nelygiai nukirpti,iškandžioti plaukai...
Va taip va...
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2008 04 23, 08:07)
iš 34 jūsų žinučių 9 yra apie tą saloną, taip, kad visiems akivaizdu,ko jūs čia siekiat doh.gif

o kad būtų į temą, mano bendradarbė nuėjo lengvai pasikarpyt plaukų šonuose ir pasitrumpint galiukų į "Dervingą". Sumokėjo nedaug,bet rezultatas- nieko gero.... Jos plaukai buvo iki pusės nugaros, tai nušniojo iki pečių, šiek tiek pakarpė-bet tas iškarpymas atrodo kaip nelygiai nukirpti,iškandžioti plaukai...
Va taip va...


Sveiki,
šiaip nesikišu į moteriškus plepalus,bet tikrai jau prajuokinot.
Viena žinutes skaičiuoja,kita be perstojo rašo "reklama"ir Rimdžius ,gal kompas jos užstrigo.........??
Šioje temoje manau visi ir visos rašo tai ką nori ir kiek nori.

Dalinamės patirtimi apie gerus ir mums patikusius grožio kūrėjus-kirpėjus.
Linkiu visoms būti gražioms ir nepiktoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NASA @ 2008 04 23, 15:33)
Sveiki,
šiaip nesikišu į moteriškus plepalus,bet tikrai jau prajuokinot.
Viena žinutes skaičiuoja,kita be perstojo rašo "reklama"ir Rimdžius ,gal kompas jos užstrigo.........??
Šioje temoje manau visi ir visos rašo tai ką nori ir kiek nori.

Dalinamės patirtimi apie gerus ir mums patikusius grožio kūrėjus-kirpėjus.
Linkiu visoms būti gražioms ir nepiktoms smile.gif

tai kad nusibosta doh.gif gi matos,kada žmogus buvo kažkurioj vietoj ir parašė atsiliepimą, o kada tiesiog mėto reklamą doh.gif doh.gif doh.gif šios forumietės kitoj temoj nebuvau sutikus, tik čia vis apie tą saloną rašinėja, tai jau baisiai cekava pasidarė,ar ji kažką kito čia veikia, ar nelabai... doh.gif
Atsakyti
kelis kart kirpausi pas Jurgita sarmastyle su karstom zirklem,siaip rezultato lazkokio nematau,skilineja man tie plaukai,bet uztad greitai auga,ji sake,kas 2men reik apsikirpt,bet dabar glaovju gla emsti tas karstas zirkles ir eit kur nors kitur apsikirpt...seniau lankydavausi simonoj,labai patiko,galvoju grizt...ka manot?
Atsakyti