Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(Kris_ @ 2008 04 28, 12:09)
pasiskaiciau jusu rekomendacija ir nuejau sestadieni pas Toma is europos figaro...pavarysiu reklamos  biggrin.gif kolegos siandien darbe nepazino, visi gyre kad labai grazu...as pati nerealiai patenkinta...is mano ilgu ir nusiurusiu plauku padare tumpucius, asimetriskas kirpimas, tvarkytis lengva, issiploviau galva truputi vasko ir viskas  bigsmile.gif galiu vaikscioti tvarkingais plaukais kaip gera mergyte, galiu pasiausti ir buti su ragiukais...zodziu kita karta vel eisiu pas toma  wub.gif

kiek plojai? aš irgi gundausi pas ją eiti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2008 04 21, 12:11)
mano plaukai pakankamai ilgi, zemiau liemeneles uzsegimo lotuliukas.gif tai dazymas buvo toks: dazytos saknys + sruogelemis, tai uztruko apie 2 val g.gif o kirpimas plauku + susukavimas kazkur 1,5 val bigsmile.gif
lauksiu tavo ispudziu ax.gif
p.s. beje, kas man joje patiko: sakau, gal jau reikia man plaukus dazyti? sako: panele, pagailekite plaukucius, juk dar taip graziai atrodo, juk dazai gadina plaukus. maniau, ji pasakys: aisku, galime, tuoj paderinsim - juk tai jos pinigai, bet ne... thumbup.gif
kas nepatiko: kai dziovina plaukus, plaukiu dziovintuva laiko arti galvos odos, tai jauciu, kaip degina oda doh.gif trumpai, bet vis tiek g.gif

niu vat as jau neseniai parsibeldziau is Loretos cool.gif plaukucius graziai padaze, dazymas truko apie gera valanda, paskui kirpomes - mano senoji kirpeja kitaip kirpdavo, paprastom zirklem iskarpydavo plaukus, o va Loreta su tom zirklem kur "filiaruoja" (nezinau kaip paaiskint) praejo per plauku galus. Tikrai nezinau kaip geriau 4u.gif
plauku dziovintuva kazkaip tolokai laike, smegenai neperkaito pas mane mirksiukas.gif
zodziu viskas siaip puikiai, kaip krenta plaukuciai nesistaipiau, nes guliu lovoj apsisnarglejus, jei ryt prisikelsiu, issiplausiu galvyte ir bandysiu sukuotis ax.gif
p.s. "plojau" 60 Lt thumbup.gif
Atsakyti
sveikos visos, gal kas nors lankotės pas Arūną, Pylimo 37 (atrodo), šalia Vingrių stotelės? ką gero/blogo galit papasakot?
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2008 04 28, 21:36)
mano senoji kirpeja kitaip kirpdavo, paprastom zirklem iskarpydavo plaukus, o va Loreta su tom zirklem kur "filiaruoja" (nezinau kaip paaiskint) praejo per plauku galus. Tikrai nezinau kaip geriau  4u.gif

tas filiravimas tikrai nieko gero neduoda, pati taip buvau plaukus susiėdus doh.gif paplitęs karpymas kirpyklose iki 30Lt už kirpimą, gal ir brangesnėse kai kuriose taip daro, nžn... dabar pamatyčiau,kad su tokiom ruošiasi mane gražint-jokiu būdu neleisčiau schmoll.gif gražiai atrodo po kirpimo, o praėjus gal porai savaičių, bent jau mn, tie galai imdavo pūstis, atrodydavo klaikiai nutriušę...
Taip pat gražiai pakarpyt galima paprastom žirklėm, tik vargo daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2008 04 28, 18:24)
kiek plojai? aš irgi gundausi pas ją eiti  ax.gif

80 lt tik kirpimas, nesidaziau smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal galit pasiulyti koki kirpeja ir kosmetologa sukuosenai ir makiazui...ir kad dirbtu sekmadieni mastau.gif o gal akropolyje zinot kirpyklose kokiu geru meistru tam reikalui?
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2008 04 29, 07:35)
tas filiravimas tikrai nieko gero neduoda, pati taip buvau plaukus susiėdus doh.gif paplitęs karpymas kirpyklose iki 30Lt už kirpimą, gal ir brangesnėse kai kuriose taip daro, nžn... dabar pamatyčiau,kad su tokiom ruošiasi mane gražint-jokiu būdu neleisčiau schmoll.gif gražiai atrodo po kirpimo, o praėjus gal porai savaičių, bent jau mn, tie galai imdavo pūstis, atrodydavo klaikiai nutriušę...
Taip pat gražiai pakarpyt galima paprastom žirklėm, tik vargo daugiau mirksiukas.gif



Pati turiu plataus profilio kirpejos prof., todel galiu drasiai teigti, kad esi visiskai teisi. Tos "fileravimo" zirkles isvis skirtos vyrams arba tankiu plauku moterims, kad paplonint arba susvelnint perejima. O siaip galiukams nlb gerai jie...geriau kai su paprastom iskarpo, nors tas daugiau laiko uzima...o musu kirpejos gi pratusios pagreitom maukslint, na, ne visos, aisku, bet daug tokiu yra...
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2008 04 28, 20:36)
niu vat as jau neseniai parsibeldziau is Loretos  cool.gif plaukucius graziai padaze, dazymas truko apie gera valanda, paskui kirpomes - mano senoji kirpeja kitaip kirpdavo, paprastom zirklem iskarpydavo plaukus, o va Loreta su tom zirklem kur "filiaruoja" (nezinau kaip paaiskint) praejo per plauku galus. Tikrai nezinau kaip geriau  4u.gif
plauku dziovintuva kazkaip tolokai laike, smegenai neperkaito pas mane  mirksiukas.gif
zodziu viskas siaip puikiai, kaip krenta plaukuciai nesistaipiau, nes guliu lovoj apsisnarglejus, jei ryt prisikelsiu, issiplausiu galvyte ir bandysiu sukuotis  ax.gif
p.s. "plojau" 60 Lt  thumbup.gif


nu va, kaip gerai drinks_cheers.gif kokio ilgio pas tave plaukai? kaip daze? koki kirpima padare? bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2008 04 29, 14:00)
Pati  turiu plataus profilio kirpejos prof., todel galiu drasiai teigti, kad esi visiskai teisi. Tos "fileravimo" zirkles isvis skirtos vyrams arba tankiu plauku moterims, kad paplonint arba susvelnint perejima. O siaip galiukams nlb gerai jie...geriau kai su paprastom iskarpo, nors tas daugiau laiko uzima...o musu kirpejos gi pratusios pagreitom maukslint, na, ne visos, aisku, bet daug tokiu yra...

nu vat kaip per nezinojima nutinka doh.gif bet nieko baisaus, ataugs tie plaukuciai ir vel pakirpsim tik paprastom zirklem. aciu uz info victory.gif
Papildyta:
QUOTE(charisma @ 2008 04 29, 14:41)
nu va, kaip gerai drinks_cheers.gif kokio ilgio pas tave plaukai? kaip daze? koki kirpima padare? bigsmile.gif  g.gif

pas mane dabar uzauge iki panasiai irgi liemeneles uzsegimo, siaip visad trumpesnius nesiodavau.
daze tai tik su folija jau nuaugusius plaukucius, plaukai iskarpyti buvo, tai as keisti nieko nenorejau, tik va galiukus pafiliaravo 4u.gif kaip kad suzinojau tas nieko gero neduoda..
Atsakyti
labai geri meistrai sanabeloj ir superinius produktus nauduoja, rekomenduoju
Atsakyti
Gal kuri girdejote apie kirpeja Karoli Murauska?
Atsakyti
Toma atostogauja 2 sav doh.gif
kur nešt karčius nebežinau

Atsakyti