Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

nu išduokit paslapy apie L. Žvirblytę blush2.gif
kiek kainuotų ilgus plaukus padoriai nukirpti rolleyes.gif
kur ją rasti ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm♥nytė: 29 balandžio 2008 - 18:38
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2008 04 29, 19:02)
Toma atostogauja 2 sav  doh.gif
kur nešt karčius nebežinau

O cia nuo siandien jos nebus dvi savaites g.gif As ir po atostogu norejau nueit pasigrazint pas ja. Gal zinot ar i prieki pas ja daro uzrasymus administratore? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2008 04 29, 18:42)
O cia nuo siandien jos nebus dvi savaites g.gif  As ir po atostogu norejau nueit pasigrazint pas ja. Gal zinot ar i prieki pas ja daro uzrasymus administratore? Aciu 4u.gif

turbūt nuo vakar, nes va Kris spėjo nusikirpt, o man sakė po dviejų sav. galima bus. manau užrašys mirksiukas.gif
tai gal pas Tomą iš DIvines eit? g.gif
Atsakyti
pas mane dabar uzauge iki panasiai irgi liemeneles uzsegimo, siaip visad trumpesnius nesiodavau.
daze tai tik su folija jau nuaugusius plaukucius, plaukai iskarpyti buvo, tai as keisti nieko nenorejau, tik va galiukus pafiliaravo 4u.gif kaip kad suzinojau tas nieko gero neduoda..
[/quote]


panasiai kaip ir pas mane drinks_cheers.gif del filiravimo zirkliu ir as nezinojau, eina pas Loreta dazyti plaukus gegeuzes vidury, uzklausiu del tu zirkliu g.gif ax.gif

p.s. tiek buvo geru zodziu apie Labelos Asta, kad reikes ten nueiti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2008 04 29, 22:40)
panasiai kaip ir pas mane drinks_cheers.gif del filiravimo zirkliu ir as nezinojau, eina pas Loreta dazyti plaukus gegeuzes vidury, uzklausiu del tu zirkliu g.gif  ax.gif

p.s. tiek buvo geru zodziu apie Labelos Asta, kad reikes ten nueiti bigsmile.gif

uzklausk, idomu ka sakys g.gif nors as neimu i galva, ataugs rolleyes.gif
o apie Asta einu ieskot atsiliepimu, kazkaip akys isfiltravo blush2.gif
parasyk kaip dazymas patiko, nors dar negreit 4u.gif

jau pasiskaiciau apie Asta - tikrai atsiliepimai visi geri, bet kaina dvigubai didesne, nors neabejoju, kad ir profesionalumas aukstesnis. nors jei tik dazymas tai mane pilnai tenkina Loreta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Extraordinary: 29 balandžio 2008 - 21:54
Žiūriu, geri atsiliepimai apie Astą dirbančią Labeloje? Gal galit pasufleruoti, o kur ta Labela randasi ir kokios ten kainos? 4u.gif

Vis dar Vilniuje neatrandu savo kirpėjo blush2.gif Bandžiau Sarmastyle pas Liną, bet kažkaip mane ji nelabai gerai apkerpa, o va vyrą neblogai. Dar kartą buvau pas Kristiną iš Figaro (Vokiečių g.). Lyg ir nieko, tik padažymo nesimato, t.y. įdėjo sruogelių, o jų nesimato. Tai kai sumoki už viską pora šimtų, norisi ir atitinkamo rezultato ax.gif
Atsakyti
ir Tomas iš Davines atostogauja mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2008 04 29, 21:48)
uzklausk, idomu ka sakys  g.gif nors as neimu i galva, ataugs  rolleyes.gif
o apie Asta einu ieskot atsiliepimu, kazkaip akys isfiltravo  blush2.gif
parasyk kaip dazymas patiko, nors dar negreit  4u.gif

jau pasiskaiciau apie Asta - tikrai atsiliepimai visi geri, bet kaina dvigubai didesne, nors neabejoju, kad ir profesionalumas aukstesnis. nors jei tik dazymas tai mane pilnai tenkina Loreta  thumbup.gif



as jau 1 karta daziausi pas Loreta, rasiau, kad man labai patiko ir kas mate irgi labai gyre spalva ir atspalvi ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2008 04 30, 11:46)
as jau 1 karta daziausi pas Loreta, rasiau, kad man labai patiko ir kas mate irgi labai gyre spalva ir atspalvi ax.gif  bigsmile.gif

taip taip skaiciau kad dazeis mirksiukas.gif bet vis tiek parasyk ir antro karto ispudzius ok.gif
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2008 04 30, 11:51)
taip taip skaiciau kad dazeis  mirksiukas.gif bet vis tiek parasyk ir antro karto ispudzius  ok.gif


drinks_cheers.gif yu.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2008 04 29, 23:09)
. Dar kartą buvau pas Kristiną iš Figaro (Vokiečių g.). Lyg ir nieko, tik padažymo nesimato, t.y. įdėjo sruogelių, o jų nesimato. Tai kai sumoki už viską pora šimtų, norisi ir atitinkamo rezultato ax.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o tai gal jūs norite, kad pagal prieš dešimtmetį buvusią mada rrrrryškiom surogom galvą nuvarvolintų? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
taigi ir neturi matyti. Sruogos daromos dabar ne tam, kad matytųsi sruogos umn.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm♥nytė @ 2008 04 29, 19:35)
nu išduokit paslapy apie L. Žvirblytę blush2.gif
kiek kainuotų ilgus plaukus padoriai nukirpti rolleyes.gif
kur ją rasti ir t.t.

plyyyz 4u.gif
Atsakyti