Įkraunama...
Įkraunama...

Neštumo testas teigiamas, bet nesulaukiu

Sveikos 4u.gif Mano mm veluoja jau dvi savaites, pasidariau testa po savaites neigiamas, siandien ryte rode blankia juostele.. Nulekiau pas daktare, bet ji nestumo nemato ir vel pasirodyt sake po savaites... Sako gali but negimdyminis nestumas... nesuprantu, gal kazkas buvo panasioje situacijoje, siaip pilvuka maudzia,juosmeni lyg pries mm...
Atsakyti
QUOTE(skorpee @ 2014 02 21, 19:59)
Sveikos 4u.gif  Mano mm veluoja jau dvi savaites, pasidariau testa po savaites neigiamas, siandien ryte rode blankia juostele.. Nulekiau pas daktare, bet ji nestumo nemato ir vel pasirodyt sake po savaites... Sako gali but negimdyminis nestumas... nesuprantu, gal kazkas buvo panasioje situacijoje, siaip pilvuka maudzia,juosmeni lyg pries mm...

Nepergyvenk tik console.gif Gali buti, kad velavo ovuliacija, todel pastojai pora savaiciu veliau nei skaiciuojant pagal paskutines menesines. Tokio mazo nestumo gydytojos nelabai dar mato, todel ir liepe ateiti po savaites. Nesinervuok, o geriau po poros dienu pakartok NT, tada matysi, ar ryskeja 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpee @ 2014 02 21, 18:59)
Sveikos 4u.gif  Mano mm veluoja jau dvi savaites, pasidariau testa po savaites neigiamas, siandien ryte rode blankia juostele.. Nulekiau pas daktare, bet ji nestumo nemato ir vel pasirodyt sake po savaites... Sako gali but negimdyminis nestumas... nesuprantu, gal kazkas buvo panasioje situacijoje, siaip pilvuka maudzia,juosmeni lyg pries mm...



Jei rodė blankią juostelę, būkit rami, kad gydytoja nieko nematė, nes per mažas nėštumas. Siūlyčiau, nepergyventi ir nelakstyti be reikalo pas gydytoją, o dar dvi savaites palaukti ir tikrai jau pamatysit kas ten įsikūrė.

O jūs pasakėt kad dar tik blankią juostelę rodo? jei taip, tai kas ten per daktarė, jei žinodama kad nėštumas dar nėra net milimetro dydžio, o jau apie negimdinį pranašauja doh.gif

O šiaip pakartokit dar porą rytų NT, tikrai turėtų ryškėti, jei laukiatės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aušrinė*: 22 vasario 2014 - 15:51
Sveikos, dar kartelį, prabėgo savaitėlė, vėl pasirodžiau daktarei, bet ir vėl nieko nerado..... Ryt siunčia į ligoninę echoskopijai... doh.gif Su pirmu nėštumu daktarė iškart žirniuką pamatė, o va dabar labai skauda ir juosmenį, ir kai staigiai pasisuku.. lyg prieš mm.. nieko nesuprantu.. verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Labas ytas mielosios bye1.gif
Ir aš Jums rašau smile.gif Gal kuriaitaip buvo nutikę? Dariausi NT maždaug prieš savaitę (nesulaukusi M) rodė ryškiai II, po to pasidariu gal 100 jų, nes labai laukiam stebuklėlio smile.gif dabar rytais kartoju NT o rodo rba labai blankią I arba visai nerodo verysad.gif įdomu ar mano žirniukas visdar manyje sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivetelia @ 2015 01 27, 07:51)
Labas ytas mielosios  bye1.gif
Ir aš Jums rašau smile.gif Gal kuriaitaip buvo nutikę? Dariausi  NT maždaug prieš savaitę (nesulaukusi M) rodė ryškiai II, po to pasidariu gal 100 jų, nes labai laukiam stebuklėlio smile.gif dabar rytais kartoju NT o rodo rba labai blankią I arba visai nerodo verysad.gif  įdomu ar mano žirniukas visdar manyje sad.gif

jei blanksta antra juostelė turbut pabėgo verysad.gif O testų jautrumas vienodas?
Atsakyti
Sweikos Mamytes smile.gif gal kuri esate susidurusios su panasia situacija g.gif schmoll.gif pasigedau savuju dienu, pasidariau testa-teigiamas buvo,nepatikejau, pasidariau po kiek laiko dar kelis aiskiai rodo-teigiami. Labai apsidziaugiau bet nezianu ar ilgam verysad.gif laukiau to pirmojo vizito pas gydytoja, nuejau apciupinejo ekoskopijos nedare sako nu viskas tvarkoje kazkur 6 sav. siandien nuejau, ultragarsu patikrino,sako nematau nestumo, nieko nera gleivine pakitusi gimda padidejusi bet nieko neranda. paziurejo i mane kaip i nevykele ir klausia ar tikrai testai teigiami, ir ar gerai juos darausi sakau na taip tikrai... paskui paziurejo is vidaus dar ji,bet taip pat nieko neizvelge, pasakoti kad pas mane gal hormonu kiekis pakites ir t.t ,zodziu girdejau tai ko nenorejau isgirsti, pirma karta tokius dalykus girdziu,kad gali sitaip buti... pasidariau siandien kraujo tyrimus pirmadieni einu pas daktara, testai iki pat siol aiskiai rodo nestuma gal kas susidurete? smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva Ievute 26 @ 2015 04 16, 12:36)
Sweikos Mamytes smile.gif

Esu skaičiusi, kad hcg lygis pakyla ir esant kažkokioms ligoms, tokiu atveju gali būti, kad testas teigimas, bet nėštumo nėra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achimenė: 19 balandžio 2015 - 15:07
QUOTE(Achimenė @ 2015 04 19, 16:05)
Esu skaičiusi, kad hcg lygis pakyla ir esant kažkokioms ligoms, tokiu atveju gali būti, kad testas teigimas, bet nėštumo nėra.

su vezinem ligom testas gali buti teigiamas, nes tada irgi labai gaminasi hcg.

O i ankstesni posta.. man buvo,.kai nuejus mate nestuma,.bet nemate vaisiaus. Buvo beveik 7 sav.Po 2 savaiciu lyg pamate embriona,.sirdeles nera. Dar po savaites vel nieko nebemate. nesivystantis.
Atsakyti
QUOTE(Ieva Ievute 26 @ 2015 04 16, 12:36)
Sweikos Mamytes smile.gif gal kuri esate susidurusios su panasia situacija  g.gif  schmoll.gif pasigedau savuju dienu,  pasidariau testa-teigiamas buvo,nepatikejau, pasidariau po kiek laiko dar kelis aiskiai rodo-teigiami.

Kaip pirmadienį pas gydytoją sekėsi?
Atsakyti
Sveikos mamytes:) esu dar jauna ir manau turiu beda.. nestumas. Mano drauge greit gimdys, kiek pamenu nuo pat pradziu jai buvo keeisti nestumo pozymiai, ja pykino, bere, skaudejo krutine ir pilva.. Pas mane atsirado panasus pozymiai, mane kartais pykina, skauda pilva, padidejus krutine ir skauda, isbertas veidas, na visi simptomai kai pries menesines, bet si menesi jau buvo menesines, ir labai bijau pirktis testa, net nezinau kodel.. Tai va as su tokiu klausymu, gal kas buvo susidures su tokiais simptomais, ar isvis tuokie nestumo simptomai egzistuoja?
Atsakyti
QUOTE(Snie zana @ 2015 05 26, 08:47)
Sveikos mamytes:) esu dar jauna ir manau turiu beda.. nestumas. Mano drauge greit gimdys, kiek pamenu nuo pat pradziu jai buvo keeisti nestumo pozymiai, ja pykino, bere, skaudejo krutine ir pilva.. Pas mane atsirado panasus pozymiai, mane kartais pykina, skauda pilva, padidejus krutine ir skauda, isbertas veidas, na visi simptomai kai pries menesines, bet si menesi jau buvo menesines, ir labai bijau pirktis testa, net nezinau kodel.. Tai va as su tokiu klausymu, gal kas buvo susidures su tokiais simptomais, ar isvis tuokie nestumo simptomai egzistuoja?



kokia prasme tave butu dabar dziuginti, kad tikriausiai laukiesi jei nusipirkus NT jis butu neigiamas? tik nusiviltum, tad vienintele iseitis - pasidaryti NT. sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti