Įkraunama...
Įkraunama...

Neštumo testas teigiamas, bet nesulaukiu

sveikos merginos, mes planuojam jau 7men. Per ta laika jau du kartus pamaciau vaiduokliskai teigiama NT, bet deja abu kartus sulaukiau mmm verysad.gif as pritariu tai nuomonej, jog matyt neisitvirtino maziukas, o simptomai PMS pasikeite, dabar visada po O jauciu sleikstuliuka ir rugstis, pilva paetmpia, bet uz tai nustojau ieskoti nestuke.gif simptomu
Atsakyti
Sveikos 4u.gif o as toki klausimeli turiu ar galima buti pastojusiai, jei po to vis dar sergi menesinemis? ar cia tik mano noras per didelis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AGLYTĖ @ 2010 01 31, 12:52)
Sveikos 4u.gif  o as toki klausimeli turiu ar galima buti pastojusiai, jei po to vis dar sergi menesinemis? ar cia tik mano noras per didelis ax.gif

Labai reti atvejai, bet teoriskai-imanoma. Bet isskyros buna kitokios nei per mm, dazniausiai sviezio kraujo nebuna.
Deje, mes planuojancios, labai daznai visus simptomus jauciam is didelio noro juos jausti.verysad.gif
Atsakyti
Mielosios ,aš dabar esu jaudulio būsenoje , unsure.gif ,turejau susirgti kovo 17 d. pasidariusi neštumo testa,(na prieš savaitė) jis rodė teigiama,net du kartus parodė teigiamą unsure.gif ,ir simptomai tinka neštumui,tik va šiandiena pasirodė kraujas unsure.gif ,nežinau ka daryti ,jaudinuosi ,vaikelio labai norime su vyrų friends.gif ,o pas ginekologa eisiu tik ketvirtadieny ,ką daryt jaudinuosi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vieracka25 @ 2012 04 02, 11:58)
Mielosios ,aš dabar esu jaudulio būsenoje , unsure.gif ,turejau susirgti kovo 17 d. pasidariusi neštumo testa,(na prieš savaitė) jis rodė teigiama,net du kartus parodė teigiamą unsure.gif ,ir simptomai tinka neštumui,tik va šiandiena pasirodė kraujas  unsure.gif ,nežinau ka daryti ,jaudinuosi ,vaikelio labai norime su vyrų  friends.gif ,o pas ginekologa eisiu tik ketvirtadieny ,ką daryt jaudinuosi  verysad.gif

Nelabai ka ir padarysite sitoje situacijoje. Bet tikrai bus i nauda apsiraminti. Nes jaudulis ir panika gali privesti prie persileidimo. Pasistenkit atsipalaiduoti. Skaiciau, kad nestumo metu pakraujavimai galimi tuo laiku, kai turetu prasideti mm. t.y 4, 8, 12 ir t.t. savaitemis. Jei kraujavimas nestiprus, manau viskas turetu buti gerai, o jei stipresnis, manau reiktu kreiptis pas gydytoja kuo greiciau. Su kraujavimu turetu priimti jusu gydytojas. Blogiausiai tai vaziuokit i budincios ligonines ginekologini skyriu
Atsakyti
As irgi stresineje situacijoje.... Kovo 17, ta diena, kai turejo prasideti mmm, pasidariau testa, jis buvo teigiamas, labai dziaugemes, nes vaikelis planuotas. Ir stai sestadieni (pries dvi dienas) prasidejo kraujavimas, stiprus pilvo skausmas pereinantis i nugara. Nuvaziavau i greitaja, ten, pagal visus pozymius, man itare persileidima .... Kadangi gyvenu uk, scana siunte daryti tik siandien (kraujuoju jau trecia diena). per visa savaitgali asaru pakalnes.... Padare scana - nieko nera, bet nera ir persileidimo pozymiu.... Padaro man nestumo testa - teigiamas... Sako, taip po persileidimo dar gali buti kokia savaite, todel siuncia daryti kraujo tyrima... Ir stai pries kelias minutes man paskambina is ligonines ir pasako, kad kraujas rodo nestuma!... Nebesuprantu jau nieko! Pagal mmm, nestumas turetu buti daugiau kaip 6 savaites, bet jo nemato??? Ar kraujo tyrimas gali meluoti?
Atsakyti
QUOTE(Monstriukas2010 @ 2012 04 02, 16:48)
As irgi stresineje situacijoje.... Kovo 17, ta diena, kai turejo prasideti mmm,  pasidariau testa, jis buvo teigiamas, labai dziaugemes, nes vaikelis planuotas. Ir stai sestadieni (pries dvi dienas) prasidejo kraujavimas, stiprus pilvo skausmas pereinantis i nugara. Nuvaziavau i greitaja, ten, pagal visus pozymius, man itare persileidima .... Kadangi gyvenu uk, scana siunte daryti tik siandien (kraujuoju jau trecia diena). per visa savaitgali asaru pakalnes.... Padare scana - nieko nera, bet nera ir persileidimo pozymiu.... Padaro man nestumo testa - teigiamas... Sako, taip po persileidimo dar gali buti kokia savaite, todel siuncia daryti kraujo tyrima... Ir stai pries kelias minutes man paskambina is ligonines ir pasako, kad kraujas rodo nestuma!... Nebesuprantu jau nieko! Pagal mmm, nestumas turetu buti daugiau kaip 6 savaites, bet jo nemato??? Ar  kraujo tyrimas gali meluoti?

jei persileidimas ivyko tai HCG kraujyje tikrai dar bus, per pora dienu jis neisgaruos (gali laikytis apie savaite, dvi)..... As nesuprantu vieno dalyko, padare echoskopija nieko nemate (pusliuko), o tai kokius turejo matyti persileidimo pozymius gimdoje??? jei nebutu persileidimo - nekraujuotumei ir pilvo nespazmuotu.... beja kokius HCG skaiciukus rodo kraujas, ar tik pasake tau, kad nescia? g.gif O kaip kraujavimas - gausus ar tik siaip teplioja?
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2012 04 02, 18:19)
jei persileidimas ivyko tai HCG kraujyje tikrai dar bus, per pora dienu jis neisgaruos (gali laikytis apie savaite, dvi)..... As nesuprantu vieno dalyko, padare echoskopija nieko nemate (pusliuko), o tai kokius turejo matyti persileidimo pozymius gimdoje??? jei nebutu persileidimo - nekraujuotumei ir pilvo nespazmuotu.... beja kokius HCG skaiciukus rodo kraujas, ar tik pasake tau, kad nescia?  g.gif  O kaip kraujavimas - gausus ar tik siaip teplioja?


Taip kraujavau tris dienas panasiai kaip per menesines, siandien jau maziau, ir jau pilvo nebeskauda.
Po kiekvieno persileidimo gimdoje matomi pakitimai, aisku, jei jis seniai ivykes, tuomet nieko jau nematysi. Gimdoje turetu matytis gimdos gleivines atsisluoksniavimas, tam tikras gimdos kaklelio prasiverimas ir t.t, to pas mane nemate... Aisku, nera ir pusliuko...
Hcg buvo 190...
Rytoj vel ims krauja... matau viena vieninteli logiska paaiskinima, jog mano persileidmas labai greit isvale gimda, todel joje nieko nebemato, o kaip pati minejai, nestumo hormonai dar nespejo is organizmo pasisalinti, todel viska klaidina tie tyrimai. Nors daktare teige, jog kraujas issivalo labai greitai...
Atsakyti
QUOTE(ciuncia @ 2008 02 27, 10:04)
Nieko nebesuprantu. Dariausi neštumo testą ir jis buvo vaiduokliškai teigiamas, bet nuėjusi pas gydytoją išgirdau, kad aš nesilaukiu.  g.gif  Neštumoji nemato.  doh.gif  Ar kam taip buvo? Ar gali gydytoja nematyti neštumo?

gali ir nematyti jei mazai dar savaiciu yra arba buna kad ir testas kartais meluoja rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif

Papasakosiu ir as savo istorija smile.gif

O buvo taip bigsmile.gif pries mmm pradejau jaustis keistai, kazkoks silpnumas uzejo, mieguistumas, troskulys ir pan. Mmm sulaukiau laiku, bet labai skausmingu ir gana gausiu tik trumpesniu. Krutine skaudejo per beveik visas mmm, kai visad nustodavo prasidejus mmm. Nors mmm atejo, bet kazkaip nenusiraminau. Pradejo pykinti, maistas ne visas patiko, maude pilvo apacia, sonus, strenas. Buvo daug nestumo pozymiu isskyrus BT, ji nebuvo pakilusi. Taigi, pradejau gadinti NT. Pirmi keletas buvo neigiami, o veliau pradejo vaiduokliauti. Per ta cikla pasidariau labai daug NT ir daug rusiu. Vieni rode vaiduoklius, kiti nerode nieko. Paskutine diena, pries darantis HCG NT buvo ryskus teigiamas, kas labai nudziugino. Atejus HCG rezultatams sekancia diena, paaiskejo, kad nestumo nera - maziau nei 1.
Tada nuejau pas savo gine, ji apziurejo ir pasake,kad per didelis folikulas mano esamam laikui, o nestumo jokio nera. Taip pat sake,kad visi pozymiai ir teigiami NT galejo buti irgi del sito. Tai vat. Rytoj vel eisiu pas gine, kad pasiziuretu, ar tas folikulas issivale su mmm ir jo nebeliko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pampuška* @ 2012 04 24, 13:55)
Sveikos mergaites smile.gif

Papasakosiu ir as savo istorija smile.gif

O buvo taip  bigsmile.gif pries mmm pradejau jaustis keistai, kazkoks silpnumas uzejo, mieguistumas, troskulys ir pan. Mmm sulaukiau laiku, bet labai skausmingu ir gana gausiu tik trumpesniu. Krutine skaudejo per beveik visas mmm, kai visad nustodavo prasidejus mmm. Nors mmm atejo, bet kazkaip nenusiraminau. Pradejo pykinti, maistas ne visas patiko, maude pilvo apacia, sonus, strenas. Buvo daug nestumo pozymiu isskyrus BT, ji nebuvo pakilusi. Taigi, pradejau gadinti NT. Pirmi keletas buvo neigiami, o veliau pradejo vaiduokliauti. Per ta cikla pasidariau labai daug NT ir daug rusiu. Vieni rode vaiduoklius, kiti nerode nieko. Paskutine diena, pries darantis HCG NT buvo ryskus teigiamas, kas labai nudziugino. Atejus HCG rezultatams sekancia diena, paaiskejo, kad nestumo nera - maziau nei 1.
Tada nuejau pas savo gine, ji apziurejo ir pasake,kad per didelis folikulas mano esamam laikui, o nestumo jokio nera. Taip pat sake,kad visi pozymiai ir teigiami NT galejo buti irgi del sito. Tai vat. Rytoj vel eisiu pas gine, kad pasiziuretu, ar tas folikulas issivale su mmm ir jo nebeliko smile.gif

Girdejau ,kad jei cistu buna ,tai gali teigiama rodyt ar kazkaip panasiai ..
Atsakyti
gali buti ir testas klaidingas,del cistu ar kokiu ligu,kad jis brokuotas maza tikimybe,arba gydytoja gali tiesiog nematyt,man pamate tik kai buvo 6 sav.,o mes gi begam kai jau tik mm neprasidejo:DDD
Atsakyti