Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis- VIII

Serialas "Valgiaraštis" tęsiasi! Pagrindinius vaidmenis atlieka visos iki vienos, čia dalyvaujančios merginos, taigi tik nuo kiekvienos iš mūsų priklauso, ar serialas baigsis hepiendu user posted image

O kad pirmąkart užklydusioms būtų aiškiau, tai šioje temelėje rašome savo valgiaraščius- tai mums padeda nepersivalgyti ir sužvejoti sveikų ir skanių idėjų mirksiukas.gif

Vienos mūsų jau patenkintos savo svoriu, kitos dar lieknėjame. Lieknėti stengiamės sveikai, be badmiriavimo ir alinančių mažo kaloringumo ar vienprodukčių dietų. Geriau lėčiau, bet visam laikui! user posted image

Beje, rašome būtent pilnus valgiaraščius, nurodydamos bent apytikslį maisto kiekį ar kaloringumą, nes mus domina visos dienos subalansuotas maistas, praktiniai pavyzdžiai.

Lengvo maisto receptais dalijamės čia.

Pirmoji valgiaraščio dalis yra čia.

Antroji dalis čia.

Trečioji dalis yra čia.

Ketvirtąją rasite čia.

Penktoji dalis slepiasi čia

Šeštoji- čia

Septintoji- čia
Atsakyti
labas vakaras smile.gif mano šiandienos meniu:
Pusryčiai: avižinė košytė su daigintais kviečiais (200kcal)
Priešpiečiai: kava su pienu (60kcal)
Pietūs: agurku ir pekino kopustu salotos su majonezu (100kcal), virtos bulves (210kcal)
Pavakariai: desertas smile.gif (jogurtas, bananas, daiginti kviečiai) (240kcal), kava 3in1 (80kal)
Vakarienė: trapučiai (100kcal), brie sūrio gabalėlis (100kcal), naminio vaisinio pyrago gabalėlis 80g (250kcal)
Naktipiečiai: obuolys (90kcal), desertinė Alma light varškytė (90kcal)

Viso gaunasi 1520 kcal
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nute_Bitute: 27 vasario 2008 - 22:38
Mano planuojamas siandieninis:
Pusryčiai: jogurtas (250gr) su selenom (130)
priešpiečiai: valanda sporto salėje blink.gif
Pietūs: Sriubos (250) Duonos (150)3Valg. . kruopų, (150) kotletas (200) 3v.š. daržoviu salotų (100)
Pavakariai: 2 Vafliukai(140)
Popavakariai: 2 apelsinai (160)puodas pasukų (100)
Vakarienė:Varškės pokelis (160) plius 250gr.želė (130)
Viso: 1570 kcal blush2.gif (sriubos is tikro bus laaabai daug , 2 porcijos)
Atsakyti
Laba mirksiukas.gif

vakarykštis
pusryčiai: 0.5l pasukų
pietūs: bulvių košė, lašiša kepta orkaitėj
pavakariai: granatas
vakarienė svečiuose: bananas, 3 kiviai, 5 Vilniaus šokoladiniai saldainiai, vyno taurė
Atsakyti
mano šiandieninis maistukas... ax.gif

Pusryčiai: grikiai (250kcal)
Priešpiečiai: kava 3in1 (80kcal)
Pietūs: salotos (90kcal), bulvių košė (190kcal)
Pavakariai: kava 3in1 (90kcal), ryžių traputis su brie sūriu (100kcal)
Vakarienė: obuolys (100kcal), jogurtas (120kcal), kava su pienu (70kcal)

Dar ką tik buvo naktipiečiai: liesa varškytė (150kcal), obuolienė (150kcal)

Viso: ~1400kcal mirksiukas.gif
Atsakyti
Viso: ~1400kcal mirksiukas.gif
[/quote]

nemanau, jog cia tiek kcal susidaro
Atsakyti
[quote=gretoole,2008 02 28, 23:22]
Viso: ~1400kcal mirksiukas.gif
[/quote]

nemanau, jog cia tiek kcal susidaro
[/quote]

manau kad tiksliai tiek ir susidaro, nes kiekvieną kąsnelį sveriu elektroninėmis svarstyklėmis ir kiekvieno patiekalo kaloringumą pati skaičiuoju.. be to, mažai tikėtina, kad galėjau apsigauti, nes viską valgiau namie šiandien, tad žinau kaip kas buvo ruošta.. g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
vakarykštis
pusryčiai: arbata su pienu, bananas
pietūs: 400ml trintos daržovių sriubos su fermentiniu sūriu, sauja keptų bulvyčių
pavakariai: ta pati sriuba kaip pietums
vakarienė: lęšiai troškinti su mėsa ir daržovėm
naktipiečiai - hematogenas
Atsakyti
Nute_Bitute, tu vegetarė, veganė ar dar kažkas iš tų mandrių pavadinimų? Ba nei mėsos, nei žuvies nematau unsure.gif Ir, sakyčiau, kelinta diena vienpusiškas valgiaraštis g.gif O gali bijai nukrypt nuo kalorijų normos, radau "sočius" tau produktus ir labai skrupulingai viską skaičiuoji?
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 02 29, 14:01)
Nute_Bitute, tu vegetarė, veganė ar dar kažkas iš tų mandrių pavadinimų? Ba nei mėsos, nei žuvies nematau  unsure.gif Ir, sakyčiau, kelinta diena vienpusiškas valgiaraštis  g.gif  O gali bijai nukrypt nuo kalorijų normos, radau "sočius" tau produktus ir labai skrupulingai viską skaičiuoji?


smile.gif aš nei vegetarė, nei veganė, nei dar kokia gudrutė. Ir aš skrupulingai neskaičiuoju kalorijų, nes mano svoris ir taip normalus. Kasdien mėgstu užsirašyt ką suvalgau, bet tikrai savęs neapriboju kažkokia kalorijų norma, gal tiesiog šįkart taip gavosi, kad suvartodavau po ~1400kcal visas dienas, šiaip būna ir 2000kcal ax.gif tas mano kalorijų skaičiavimas daugiau hobis dabar nei svorio metimo būdas, nes jau galima sakyt ir nemetu.. unsure.gif
Valgau tai, ką mėgstu, t.y. įvairias košes, dribsnius, jogurtus, varškę, kitus pieno produktus, vaisius ir daržoves. Mėsos nemėgstu. Žuvies laiko turiu nebent savaitgaliais pasigamint. Šiaip kepto maisto nemėgstu, tas irgi kelia problemų. Valgau tai, kas man skanu ir manau sveika. Vitaminų gaunu iš vaisių, daržovių; energijos iš košių; baltymų iš pieno produktų. Aišku gal reiktų ir mėsos valgyt bent kartais, bet nežinau ar verta save prievartaut. Kaip Jums, CP, atrodo? Šiaip gerai, kad kritikuojat, nes gal tikrai iš šono mano meniu toks vienpusiškas atrodo.. g.gif ačiū už kritiką 4u.gif
Atsakyti
Mano Šiandieninis:
Pusryčiai: avi. dr. koše su trupučiu sviesto, du batono sumuštiniai su lyd. sureliu be sviesto (400)
Pietūs: liesa burokienė (150) duonos riekute (150)
Pavakariai: grikių koše su kefyro stikline ir dar prikandau raugintu kopūstų (500)
Pavakariai2: JOgurtas liesas (100)
vakarienė: 4 ape;lsinai(maximoj akcija blush2.gif )200
Viso: 1500 kcal 4u.gif
Atsakyti
O kur jus taip gerai visas tas kalorijas suskaiciuojat? g.gif
Kur gauti kaloriju lentele? g.gif blush2.gif
Atsakyti