Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis- VIII

Šeštadienis... Irgi nuodėmingas.. smile.gif Ir mėsos (!) mano racione šiandien buvo thumbup.gif

Pusryčiai: vynuogės (80kcal), latte (60kcal)
Pietūs: burokėlių sriuba (130kcal), šašlykas, 1/2 porcijos (500kcal)
Pavakariai: latte (60kcal), šokoladinis saldainis (50kcal)
Vakarienė: mamos keptas tortas (600kcal)
Naktipiečiai: obuolys (140kcal), keptos duonos keli gabalėliai (260kcal)

Viso ~1900kcal
Atsakyti
Laba diena 4u.gif stoju i vezias mano būsimas šiandieninis:
Pusryčiai: 2ryžių trapučiai aptepti su 1v.š. uogienės 150 kcal Apelsinas 70 kcal
Priešpiečiai: sportas (po sporto 1 traputis su 1a.š. uogienės, 250gr pasukų (170)
Pietūs: 50gr (nevirtų) miežinių kr. (180) 200gr. raug. pasukų (70) 250gr. kopūstų,morkų salotų (150)
Pavakariai: 2 apelsinai (150)
Vakarienė: Tunas aliejuje (130gr)(bet aliejų aš visada nusunkiu)(280) Kiniškas kopūstas (30) pomidoras (60)
Viso: 1240 kcal (nes vakar ir uzvakar buvau perdozavus kaloriju blink.gif )
Atsakyti
Kaip tylu čia... unsure.gif

Mano šnd (labai nekoks, beje):
Pusryčiai: Jogurtas Fantazia su dribsniais (160), 1 Kinder Maxi King batonėlis (iš šaldytuvų tie 175), 1 Kinder kitoks batonėlis (120).
Pietūs: 1 balandėlis (200), 2 virtos bulvės(80), 1 Kinder Maxi King ( blink.gif ) (175)
Pavakariai: Kinder (120), Jogurtas su saldainiukais ( blink.gif huh.gif) (180).
Vakarienė - Jogurtas Fantazia su dribsniais (160) doh.gif

Užvežė papigiai žiaurų kiekį tų visų Kinder skanumų ir jogurtų, jau jiems tai negaliu atsilaikyt doh.gif

Viso: 1370. Tai buvo baltymų diena doh.gif

Ryte - 15 min BF.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 02 kovo 2008 - 20:15
QUOTE(solo @ 2008 03 02, 21:13)
Kaip tylu čia...  unsure.gif

Mano šnd (labai nekoks, beje):
Pusryčiai: Jogurtas Fantazia su dribsniais (160), 1 Kinder Maxi King batonėlis (iš šaldytuvų tie 175), 1 Kinder kitoks batonėlis (120).
Pietūs: 1 balandėlis (200), 2 virtos bulvės(80), 1 Kinder Maxi King ( blink.gif ) (175)
Pavakariai: Kinder (120), Jogurtas su saldainiukais ( blink.gif  huh.gif) (180).
Vakarienė - Jogurtas Fantazia  su dribsniais (160)  doh.gif

Užvežė papigiai žiaurų kiekį tų visų Kinder skanumų ir jogurtų, jau jiems tai negaliu atsilaikyt  doh.gif

Viso: 1370. Tai buvo baltymų diena  doh.gif

Ryte - 15 min BF.

Nu nieko sau vien kinder kinder.... doh.gif o kur darzoves (lapines) vaisiai rolleyes.gif pakeisk tuos saldumynus vaisiais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruduoke @ 2008 03 02, 21:13)
Nu nieko sau vien kinder kinder.... doh.gif o kur darzoves (lapines) vaisiai rolleyes.gif  pakeisk tuos saldumynus vaisiais  mirksiukas.gif

Lapinė daržovė kopūstas balandėliuose doh.gif lotuliukas.gif o šiaip kai nėra namie saldumynų, man jų ir nereikia, bet kai yra... tokia filosofija pradeda veikt - reikia per vieną dieną viską sušutint, kad nebeliktų kitądien ir galėčiau kūdintis toliau doh.gif
Atsakyti
Sekmadienis (pagal saldumynų kiekį gavosi labai šventinis) ax.gif

Pusryčiai: grikiai su sviestuku (300kcal), kava 3in 1 (80kcal)
Priešpiečiai: trapučiai (90kcal), ledai (150kcal)
Pietūs: avižinė košytė (180kcal), jogurtas (150kcal)
Pavakariai: guminukai (140kcal), ledai (150kcal) blush2.gif
Vakarienė: liesa varškė su obuoliene (350kcal), latte (60kcal)

Viso ~ 1650kcal
Atsakyti
Mano šiandienos:
Pusryčiai:Dribsniai su pienu (220)
Priešpiečiai: Sportas
Pietūs: Sriuba (pieniška) (200) du cepelinai su varške be padažo (valgyklinė porc.) (400)
Pavakariai: Kava su 3 šokolado gabaliukais (100)
Pavakariai: 3 Apelsinai (200)
Vakarienė: Miežinių kr. košė (i nevirtų 50gr) (170) 300gr raug pasukų (120) pomidoras (didelis) (70)
Viso: 1480 kcal
Papildyta:
QUOTE(solo @ 2008 03 02, 23:26)
Lapinė daržovė kopūstas balandėliuose  doh.gif  lotuliukas.gif  o šiaip kai nėra namie saldumynų, man jų ir nereikia, bet kai yra... tokia filosofija pradeda veikt - reikia per vieną dieną viską sušutint, kad nebeliktų kitądien ir galėčiau kūdintis toliau  doh.gif

man irgi taip pat veikia, nes paskui visi saldumynai čirkia kur nors arba spintelėj ar šaldytuve ir sako: Suvalgykit mus, suvalgykit !!! lotuliukas.gif
Atsakyti
Noriu prisijungti prie jusu,gal skaitinejan kitu valgiarascius paciai kils mazesnis noras prisiest,o tai paskutiniu metu tikrai palaida bala. blush2.gif HELP...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liudnute**: 03 kovo 2008 - 14:54
Sekmadienio:
Pusryčiai: 1/2 daniškos duonelės su tuno aptepu, gab.šv.agurko, keptas kiaušinis su lašinukais
Pietūs: 2 maži kotletukai (troškinau vandeny su trupučiu aliejaus), 2 v.š. bulvių košės, 200g morkų-salierų salotų, 200g kefyro
Pavakariai: baltyminis kokteilis sportkluby
Vakarienė: 1/2 bandelės su sezamais/truputis sviesto/"Rokiškio" naminio sūrio 4 griež./salota/pomidoras, mažas buteliukas obuolių sidro
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 03 02, 22:26)
tokia filosofija pradeda veikt - reikia per vieną dieną viską sušutint, kad nebeliktų kitądien ir galėčiau kūdintis toliau  doh.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(liudnute** @ 2008 03 03, 14:53)
Noriu prisijungti prie jusu,gal skaitinejan kitu valgiarascius paciai kils mazesnis noras prisiest

Tu neskaitinėk, o iškart mesk savo vakarykštį, pvz., valgiaraštį mirksiukas.gif

Pusryčiai: kava su pienu, 40g j.duonos su 50g tepamo sūrelio
Priešpiečiai: skysta makaronų sriuba, 0,5 kotlečiuko, ~100g virtų bulvių, 3 v.š. morkų troškinio, kava
Pietūs: kopūstų sriuba, karbonadas (peršviečiamas) su daržovių mizeriu, stikl.pomidorų sulčių
Pavakariai: kriaušė ir aerobikos treniruotė (pirmas kartas po 1,5 m. ax.gif )
Vakarienė: kava su pienu, bananiukas
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2008 03 03, 19:31)
Pusryčiai: kava su pienu, 40g j.duonos su 50g tepamo sūrelio
Priešpiečiai: skysta makaronų sriuba, 0,5 kotlečiuko, ~100g virtų bulvių, 3 v.š. morkų troškinio, kava
Pietūs: kopūstų sriuba, karbonadas (peršviečiamas) su daržovių mizeriu, stikl.pomidorų sulčių
Pavakariai: kriaušė ir aerobikos treniruotė (pirmas kartas po 1,5 m. ax.gif )
Vakarienė: kava su pienu, bananiukas

Man kazkaip mazai pas Tave atrodo kcal g.gif
Atsakyti
Pirmadienio:
Pusryčiai: v+sėm., b.kava, 4 v.š. dribsnių su l. jogurtu, pusė greipfruto
Priešpiečiai: -
Pietūs: "Knorr" vištienos sriuba, 180g morkų/brokolių/kalafiorų salotų
Pavakariai: ~100g l.jogurto
Vakarienė: gab. (50g) keptos vištienos filė, 2 v.š. bulvių košės, 200g daržovių asorti
Atsakyti