Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis- VIII

QUOTE(išprotėjus @ 2008 02 29, 18:36)
O kur jus taip gerai visas tas kalorijas suskaiciuojat?  g.gif
Kur gauti kaloriju lentele?  g.gif  blush2.gif

internete ju istiesu gausu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 02 29, 17:36)
O kur jus taip gerai visas tas kalorijas suskaiciuojat?  g.gif
Kur gauti kaloriju lentele?  g.gif  blush2.gif

pvz. ČIA
Atsakyti
šiandienos
pusryčiai: ž.arbata, 300ml jogurto
priešpiečiai: pusė pieniškos dešrelės
pietūs: lęšiai su daržovėm
pavakariai: 250g želė
vakarienė: čenachai
naktipiečiai - 300g vynuogių
Atsakyti
QUOTE(Nute_Bitute @ 2008 02 29, 15:18)
Aišku gal reiktų ir mėsos valgyt bent kartais, bet nežinau ar verta save prievartaut.

Žinoma, kad savęs prievartauti neverta. Tik reik tas medžiagas, kurių negauni iš mėsos, žuvies ir pan., susirankiot iš kitų produktų. Ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 02 29, 18:36)
O kur jus taip gerai visas tas kalorijas suskaiciuojat?  g.gif
Kur gauti kaloriju lentele?  g.gif  blush2.gif

mane tai nervija kai zmones patys nesistengia ieskoti info user posted image intike pilna info, ivesk i google : kalorijos ir gausi daaaaaug ziniu user posted image
Atsakyti
Noriu save tramdyt nuo saldumynų ir kitų brudų huh.gif Ar galima prisijungt?
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 03 01, 14:12)
Noriu save tramdyt nuo saldumynų ir kitų brudų huh.gif Ar galima prisijungt?

Prašom tramdyt ir prisijungt mirksiukas.gif

Šiandien mano valgiaraštis neblizga. Bet pietums, galiu pasakyt- Kaziuko mugės proga čenachai su kalakutiena bigsmile.gif Ir vynas baltas ax.gif
Atsakyti
Pusryčiai priešpiečiai: 1 karštas sumuštinis (150), 1 bananas(120), 1 šok. sūrelis(150), 1,5 zefyro, (zefyrai dvigubi) (120) (po aerobikos labai norėjos valgyt biggrin.gif )

Pietūs: Žuvienė su grietine (130?) + batono riekė (50) ir 2 zefyrai (160)

Pavakariai: Jogurtas (150)

Vakarienė: bus virta lašiša 160g (250??? nerandu kcal) su šaldytom virtom daržovėm (~80), obuolys (50).

Viso: 1410
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 01 kovo 2008 - 17:17
Blogiausia tai, kad aš jaučiuos soti kaip karvė, nors dar nesuvalgiau nei savo suplanuotų pavakarių, o ką jau kalbėt apie tokią vakarienę blink.gif gal išsikratysiu kokiu nors būdu ir išalksiu biggrin.gif
Atsakyti
ka man daryttttttt?negaliu gyvent be saldumynu.nors viena saldainiuka reikia suvalgyt.butini jai nesuvalgau puse nakties kosmarus sapnuoju.o seip,tai stengiuosi rinktis maista ir tai puikiai pavyksta kol neateina vakaras ir nesuvalgau tu lemtu saldainiu. doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gabiiiiiiii @ 2008 03 01, 22:50)
ka man daryttttttt?negaliu gyvent be saldumynu.nors viena saldainiuka reikia suvalgyt.butini jai nesuvalgau puse nakties kosmarus sapnuoju.o seip,tai stengiuosi rinktis maista ir tai puikiai pavyksta kol neateina vakaras ir nesuvalgau tu lemtu saldainiu. doh.gif  doh.gif


Sveiki, as tokia pati saldumynu megeja buvau, tai pabandziau chromo kapsules gerti ax.gif
ir padejo thumbup.gif visai nesinori saldumynu tongue.gif
Atsakyti
Penktadienis, nesu juo labai patenkinta.. doh.gif neturėjau laiko normaliai valgyt, tai valgiau po kasniuka vis prisėsdama.. savimi nesididžiuoju.

Pusryčiai: jogurtas su dribsniais (200kcal), balinta kava (60kcal)
Priešpiečiai: desertinė LENGVAI varškytė 5proc. (360kcal), sausainiai "sveikuoliai" (200kcal)
Pietūs: jogurtas (80kcal), obuolys (80kcal), fazer duoniukai (100kcal)
Pavakariai: dribsniai su pienu (250kcal)
Vakarienė: fermentinis sūris (300kcal), sausainiai "sveikuoliai" 350kcal

Viso gavosi ~2000kcal
Atsakyti