Įkraunama...
Įkraunama...

vegetacine distonija -antra dalis

QUOTE(rjolancikas @ 2008 03 22, 22:03)
as du metus sergu.metus buvo pagerejimas o dabar vel.... verysad.gif


Jau turiu įtarimą, kad reikės visą gyvenimą jaustis krištoline turbūt...
Atsakyti
sakai?kiek as save atsimenu tai as visada buvau labai jautri....kas truputi tuoj apsiverkdavau...o dabar 5 kartus per diena zliumbiu...cia jau rimtai negerai...beje jurgele skaiciau apie neuromedia...
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2008 03 22, 22:16)
sakai?kiek as save atsimenu tai as visada buvau labai jautri....kas truputi tuoj apsiverkdavau...o dabar 5 kartus per diena zliumbiu...cia jau rimtai negerai...beje jurgele skaiciau apie neuromedia...


O aš kaip tik buvau stipri, sveika iki to pirmo priepuolio... O tada staiga ėmiau ir sugriuvau... Dabar atstatinėju. Ką gero ar blogo išskaitei?
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2008 03 22, 22:37)
aha jurgele.va ir dabar sedziu prie interneto ir bloga man...
Papildyta:
oda tu cia apie mane-ne vegetacine distonija ir ne depresija?

Ne, as turiu omeny Kirmeliu.
Atsakyti
kad gal ir nebloga ta klinika...
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2008 03 22, 22:50)
kad gal ir nebloga ta klinika...


Man ir taip pasirodė, dėl to ir atlėkiau. Bet įdomu, kad Vilniuj nieko panašaus neradau g.gif
Atsakyti
bet raso kad ir vilniuj jau yra ju padalinys kaip supratau.tik dirba sestadieniais...lyg .
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2008 03 22, 22:58)
bet raso kad ir vilniuj jau yra ju padalinys kaip supratau.tik dirba sestadieniais...lyg .


Jurlin jau domėjosi, ten tik lieknėjimo klausimais kol kas konsultuoja smile.gif
Atsakyti
Sveikinu visas su grazia pavasario svente 4u.gif sveikatos ir daug geru emociju smile.gif
Atsakyti
labutis.sveikinu visas su sv,velykomis... 4u.gif daug,daug sveikateles visoms...kaip laikotes?as vel prisiskaiciau apie visokias ligas,ir sau prisitaikiau....[diabetas,inkstu ligos ir t.t.]isprotesiu.man kazkaip paniezti kojas,rankas-tai prisitaikiau inkstu ligas.dar nugaroj kazkaip skauda.bet slapimas tai nieko nerodo.... verysad.gif nezinau.varysiu pas psichiatra...
Atsakyti
Su sventemis jus likimo sesutes 4u.gif

QUOTE(trude @ 2008 03 22, 12:50)
Sveikos, aš tai šiandien tokį stresą turėjau doh.gif Mergytė mano prasikirto akį, tačiau atrodė baisiau nei yra doh.gif Pačios akies nekliudė, ačiū dievui. Tai vat dabar kai jau nusiraminau, prasidėjo blink.gif širdį skauda, kojos rankos, tirpsta, kairė ranka tokia silpna pasidarė verysad.gif tikiuos greit praeis ax.gif

Stiprybes jums 4u.gif

QUOTE(Kirmelius @ 2008 03 22, 16:20)
Na ta prasme ne nuo nervu sistemos ligu. Gal nuo nervu liaudishka prasme:)  Gal tau kokia fibromialgija? Nu aishku cia ne vieta diagnozems nustatineti..smile.gif

man rudeni rase med knygeleje fibromialgija unsure.gif bet neatkreipiau demesio i tai, nes sake praeis unsure.gif

QUOTE(rjolancikas @ 2008 03 22, 21:31)
o jums nebuna toks pykinimas-atrodo pradedi skaityti ir pradeda pykinti.toks ne nuo skrandzio,kazkoks kitoks,,,,net nezinau kaip paaiskinti.. g.gif

buna ir labai daznai

QUOTE(Jurgele @ 2008 03 22, 21:52)
Aš vis pagalvoju, kad reikės mažajam broliuko ar sesytės ale kaip ištvert reikės nėštumą?  blink.gif

per nestuma baigesi visos ligos, nebuvo jokiu simptomu, bet kai vaikui buvo keli men, atsinaujino 4u.gif pirma pabaik vaistus jei geri, pasiruosk nestumui ir pirmyn, tikrai nebus jokiu blogybiu, daug mediku sake, kad nebijociau ir pasiruosiau nestumui ir viskas buvo gerai 4u.gif

QUOTE(rjolancikas @ 2008 03 23, 21:03)
as vel prisiskaiciau apie visokias ligas,ir sau prisitaikiau....[diabetas,inkstu ligos ir t.t.]isprotesiu.man kazkaip paniezti kojas,rankas-tai prisitaikiau inkstu ligas.dar nugaroj kazkaip skauda.bet slapimas tai nieko nerodo.... verysad.gif nezinau.varysiu pas psichiatra...

man jau praejo tas periodas, kai ieskojau ligu kuriu nera ir netikejau, kad nieko nera, esu rami ir zinau, kad tai tik nerviniu pagrindu ir net puse blogybiu dingo, kai nustojau ieskot nereikalingu ligu, o sededavau nete ir skaitydavau ir visi simptomai tiko, o jei ne tai kita diena pasireksdavo. doh.gif pasamone daug gali rolleyes.gif
Atsakyti
Jurgele, pasiskaitineju forume,ir radau tavo ir mano ligu panasumu. As apie vestibiuliariny neurita .Kaip tu jautiesi dabar ? ar palaipsniui stabilizuojasi ta galva ?
nes man nuo Kaledu kai prasidejo,tai dar dabar su vaiku ant karuseliu negalejau suptis.. doh.gif skaiciau,kad jis savaime turi per keleta menesiu praeit..
Ar tu gydei kuo nors jy ?
As anksciau pastebedavau,kad patamsyje galva svaigsta arba lektuve nestabiliai jauciuos.. ir dar daug visokiu situaciju ,kur jausdavausi durnai,.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo husmor: 23 kovo 2008 - 22:05