Įkraunama...
Įkraunama...

Baltmė (Vitiligo)

Sveiki,as savo vitiligo gydyma sustabdziusi,kolkas ramiai sau gyvenu,bet neseniai skaitydama info apie eteriniu alieju naudojima,suzinojau kad vitiligo gydymui naudojami bergamotes ir levandu eteriniai aliejai,sumaisyti 1ml levandu ea su 3ml bergamotes ir tepti vitiligo pazeistas vietas,butinai reikalinga saule,kazkaip sudomino sis gydymo budas g.gif Kek zinau eteriniu alieju negalima naudoti jei oda veikiama ultravioletiniais spinduliais,nes sukelia odos fotosensibilizacija (padidejes jautrumas saulės spinduliams, kuris pasireiskia pigmentinemis dememis kontakto su eteriniu aliejumi vietoje),bet jei ta pigmentacija atsiranda ant vitiligo demeliu tai kaip ir veikia toks gydymo budas umn.gif Kai atsiras saulute,sumaisysiu juos su kokiu nors aliejuku,nes grynas ea gali dirginti oda ir tepsiu siuo misiniu demeles ant ranku.Kolkas viskas lygu,bet kai prasideda pavasaris vasara islenda visi margumynai doh.gif paziuresiu kaip veiks,ant ranku geriausia patikrint nes daznai gauna spinduliu,na bandysiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 11 vasario 2010 - 18:17
QUOTE(white kitty @ 2010 02 11, 20:02)
Sveiki,as savo vitiligo gydyma sustabdziusi,kolkas ramiai sau gyvenu,bet neseniai skaitydama info apie eteriniu alieju naudojima,suzinojau kad vitiligo gydymui naudojami bergamotes ir levandu eteriniai aliejai,sumaisyti 1ml levandu ea su 3ml bergamotes ir tepti vitiligo pazeistas vietas,butinai reikalinga saule,kazkaip sudomino sis gydymo budas g.gif Kek zinau eteriniu alieju negalima naudoti jei oda veikiama ultravioletiniais spinduliais,nes sukelia odos fotosensibilizacija (padidejes jautrumas saulės spinduliams, kuris pasireiskia pigmentinemis dememis kontakto su eteriniu aliejumi vietoje),bet jei ta pigmentacija atsiranda ant vitiligo demeliu tai kaip ir veikia toks gydymo budas  umn.gif Kai atsiras saulute,sumaisysiu juos su kokiu nors aliejuku,nes grynas ea gali dirginti oda ir tepsiu siuo misiniu demeles ant ranku.Kolkas viskas lygu,bet kai prasideda pavasaris vasara islenda visi margumynai doh.gif paziuresiu kaip veiks,ant ranku geriausia patikrint nes daznai gauna spinduliu,na bandysiu ax.gif

mm reiketu gal tikrai isbandyti smile.gif pavasari as taip pat pristabdysiu gydyma smile.gif
Atsakyti
sveikos, as norejau pasiteirauti, ar tos baltmes demes po duso patampa raudonos? nes mane kankina tokios demes, kurios itin isryskeja po karsto duso..(zinau, kad nesveika, bet man labai patinka tas karstis bigsmile.gif ) kartais jos pleiskanoja, jei losjonu nepasitepu po duso. ar cia gali buti susije su baltme?
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2010 02 22, 23:21)
sveikos, as norejau pasiteirauti, ar tos baltmes demes po duso patampa raudonos? nes mane kankina tokios demes, kurios itin isryskeja po karsto duso..(zinau, kad nesveika, bet man labai patinka tas karstis  bigsmile.gif ) kartais jos pleiskanoja, jei losjonu nepasitepu po duso. ar cia gali buti susije su baltme?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif po karšto dušo visa oda parausta ne būtent tos vietos mirksiukas.gif , baltmės plotai man nepleiskanoja , ir kiek žinau nebūdinga ax.gif

Atsakyti
hmm, nors ir dabar ne po duso, ta oda kazkokia plemuota, bet gal idegis koks nenormaliai nusilupes arba turiu dar viena odos beda. aciu uz atsakyma, siaip ar taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2010 02 23, 21:32)
hmm, nors ir dabar ne po duso, ta oda kazkokia plemuota, bet gal idegis koks nenormaliai nusilupes arba turiu dar viena odos beda. aciu uz atsakyma, siaip ar taip  smile.gif


Plėmuota atrodo baltmės, rudesni ir balti ploteliai , pabandyk nueiti pas gydytoją o gal visai ne baltmė yra begalės ligų tuo labiau kai sakai , kas plesikanoja. mirksiukas.gif
Sekmės 4u.gif
Atsakyti
Tiesiogai su vitiligo gydymu susiduręs nebuvau, bet kiek traukia atmintis atskirais atvejais nors ir laikinai, tačiau efektyviai padeda paraamino benzoinė rūgštis (PABR, angl. PABA), kitaip dar vadinama vitaminu B-x. Konkrečiau daugiau ką nelabai dabar pasakysiu, reiktų giliau pakapstyti. Pradėti geriausia nuo google ax.gif
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif

Taip ir man nemažai yra tų dėmelių na daktarai keikurie sako, kad neišgydoma o viena daktarė išrašė teptis kremu VITIX na tepiausi nieko nepadėjo tik pinigai kaip į bala išmesti verysad.gif mad.gif

Na ir dabar nežinau kaip čia padarius manau , kad jos neišgydomos. verysad.gif g.gif
O mano draugei taip pat buvo jos na bet tos paprastos neryškios tai ji nusipirko saulės krema tepėsi tepėsi dabar jau tos dėmelės jai dingsta, bet pas ją netikros. O man jau maždaug yra prieš 6 metus ir nežinau kaip išgydyti gal kasnors patartumėte ?? g.gif
O dabar galvoju nusipirksiu tą krema kur tik tam laikui jas uždenge g.gif g.gif g.gif
O aš dar labai jauna nei normaliai degintis prie jūros ar dar kurnors. verysad.gif


O gal dar jos savaime dings. wink.gif Bet nemanau. g.gif
Atsakyti
Sveiki,

as taip pat turiu sia problema. Noriu paklausti gal kas bandet si tepala: http://www.adele.lt/...s...t&Itemid=70 ?
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2010 04 11, 14:02)
Sveiki,

as taip pat turiu sia problema. Noriu paklausti gal kas bandet si tepala: http://www.adele.lt/...s...t&Itemid=70 ?


Žiūtinėjau bet nesiryžau pirkti, ten jį dar priedo ir sučiulpti po kažkiek reikia, kažko tai nebetikiu, kad atsistatytų odos spalva doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2010 04 11, 22:11)
Žiūtinėjau bet nesiryžau pirkti, ten jį dar priedo ir sučiulpti po kažkiek reikia, kažko tai nebetikiu, kad atsistatytų odos spalva  doh.gif

drinks_cheers.gif Jei tas tepalas padėtų, tai ta adelė būtų milijonierė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2010 04 13, 20:16)
drinks_cheers.gif  Jei tas tepalas padėtų, tai ta adelė būtų milijonierė  smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Nusispjoviau į baltmę prisipirkau kremų nuo saulės , ilgom rankovėm medvilninių plonyčių rūbū ir ruošiuos atostogom šiltuos kraštuos lotuliukas.gif

Atsakyti