Įkraunama...
Įkraunama...

Baltmė (Vitiligo)

QUOTE(Vaima @ 2010 04 14, 07:36)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Nusispjoviau į baltmę prisipirkau kremų nuo saulės , ilgom rankovėm medvilninių plonyčių rūbū ir ruošiuos atostogom šiltuos kraštuos  lotuliukas.gif


good.gif Aš taip pat planuoju, tik kitą žiemą, vykti į šiltus kraštus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2010 04 14, 08:36)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Nusispjoviau į baltmę prisipirkau kremų nuo saulės , ilgom rankovėm medvilninių plonyčių rūbū ir ruošiuos atostogom šiltuos kraštuos  lotuliukas.gif



geru atostogu, bet su kremais irgi atsargiai
http://sveikatossalt...os-vezys-7.html

paskaiciau va straipsni ir nebezinau kuom cia vasara teptis reiks.

Na tiesa sakot jei Adeles zoles butu kam padeje tai jau zinotumem visos tikrai.
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2010 04 15, 10:08)
geru atostogu, bet su kremais irgi atsargiai
http://sveikatossalt...os-vezys-7.html

paskaiciau va straipsni ir nebezinau kuom cia vasara teptis reiks.

Na tiesa sakot jei Adeles zoles butu kam padeje tai jau zinotumem visos tikrai.


g.gif neatidaro nuorodos veidui naudoju šitą stipresnį , o tepu visada iš namų išeidama, o degintis nelabai ir deginuos ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 15 balandžio 2010 - 10:20
Sveikos mergaites,padarykit paslauga kaip rasti temele kur dalinasi vaikuciu "dalmantinu" bedomis. 4u.gif
Atsakyti
Cia jus apie baltas demes,as net nezinau kaip jos vadinas.kaskada daktarai sake kad nuo saules,dabar sako nuo vitaminu trukumo kepenim?
Atsakyti
QUOTE(donaciuka @ 2010 04 19, 10:12)
Cia jus apie baltas demes,as net nezinau kaip jos vadinas.kaskada daktarai sake kad nuo saules,dabar sako nuo vitaminu trukumo kepenim?


Jeigu kas nors žinotų nuo ko jos iš tiesų yra, manau, būtų lengviau ir vaistą ar gydymą išrasti smile.gif
Atsakyti
Tai tada jungiuos i jusu gretas 4u.gif

beje as naudoju VITIX gaminius,demem teptis einant degintis ir vitaminus vitix,tikrai geri,man jau ira ir sumazejusiu demiu.ir kaikur yra atsrade ant demiu odos spalvos taskeliu,vaikstau i soliariuma ir odos spalvos taskeliai plecias ir dingsta deme balta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo donaciuka: 19 balandžio 2010 - 22:25
Sveikutės 4u.gif


QUOTE(donaciuka @ 2010 04 19, 23:21)
Tai tada jungiuos i jusu gretas 4u.gif

beje as naudoju VITIX gaminius,demem teptis einant degintis ir vitaminus vitix,tikrai geri,man jau ira ir sumazejusiu demiu.ir kaikur yra atsrade ant demiu odos spalvos taskeliu,vaikstau i soliariuma ir odos spalvos taskeliai plecias ir dingsta deme balta


4u.gif man kol tepiau kažkoks minimalus poveikis matėsi ,o baigus viskas grįžo į senas vietas ir toliau plečiasi doh.gif , nebemėtau nei pinigų vėjais verysad.gif

Džordžita, o jūs tyrėt vaikutį pasakė, kad baltmė ? nes būna ir taip tos baisltos dėlės įgimtos lyg g.gif


Atsakyti
Mano svajone su lazeriu panaikit,bent jau ant veido,bet kokios kainos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2010 04 11, 14:02)
Sveiki,

as taip pat turiu sia problema. Noriu paklausti gal kas bandet si tepala: http://www.adele.lt/...s...t&Itemid=70 ?

Pirkau ir bandžiau, siaubingas kvapas ir skonis, naudos, bent jau man, jokios.Išbandžiau visko daugybę, nusispjovaiu i siūlomus kremus, tepalus ir dar velniai žino ką blink.gif Nuolat "pakrovinėju" save psichologiškai ir pradedu galvoti, kad tai geriausias vaistas victory.gif
Atsakyti
QUOTE(nuodemele @ 2010 04 20, 16:41)
Mano svajone su lazeriu panaikit,bent jau ant veido,bet kokios kainos schmoll.gif


o kur cia lazeriu naikina? g.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif Girdejau ,kad nuo baltliges padeda sermuksnio zieves antpilas,gal kuri esate girdejusi,arba naudojusi.Noreciau suzinoti konkreciau kaip naudoti 4u.gif
Atsakyti