Įkraunama...
Įkraunama...

Boro plius indiškas tepaliukas iš Rusijos

naudoju ir as si kremuka-liux dalykas. ypac gerai mazytei mano ,kai uzpakaliukas pasunta thumbup.gif . isbandziau ir violetini ir zalia-man tai jie visiskai nesiskiria g.gif
nu ir aisku ,kad pati juo terliojuos mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2005 04 17, 12:40)
Na, vis dėlto radau aš to kremo lapelį. Jis parašytas rusų kalba, bet tiek, kiek aš ją suprantu, nerandu sudėtyje nurodyto jokio boro (nebent užmaskuotas kokiu kitu įrašu). Bet randu išvardintų daug augalų, kurių lietuviškai galiu paminėti tik alijošių, kurkumą... Ir dar paminėtas talkas. O gydo nudegimus, spenelių įtrūkimus, vabzdžių įkandimus, bėrimus nuo sauskelinių, sudirgusias nuo ilgo šlapinimo vandeniu (čia mano toks vertimas) rankas, padeda greičiau gyti įv. randams... Be to, gali būti naudojamas kaip antiseptinė priemonė po skutimosi. Žodžiu, nepamainomas kremas visai šeimai, kuris, deja, man sukėlė alergiją. O gaila...

thumbup.gif tepaliukas as savo mažajai užpakaliuką tepu nuo pašutimų ,ir šeip rubuilė yra tai kakliukas paraudęs patepu išmaudžius-ryte jokių paraudimų thumbup.gif ,ir kai uodas įgelia pasitepam netaip sripriai niežti nenusidraskai...man patinka thumbup.gif
Atsakyti
kas liecia boro rugsti, tai ji yra daznai naudojama farmacijoj, vitaminuose/mineraluose, ir tik didele jos koncentracija sukelia salutini poveiki... o boro kreme ji labai maza:)
Atsakyti
O man nieko nepadejo - man jis labai smirdejo...
Atsakyti
QUOTE(Žvirbliukė @ 2006 12 27, 21:56)
O man nieko nepadejo - man jis labai smirdejo...


> dabar, kaip jau kažkuri minėjo, prisiveisė daug tų tepaliuku. Pabandyk kitokį, su medetkom ar dar kita, jie nesmirdi taip.
Papildyta:
As ji jau naudoju kokius 7 metus, įvairius išbandžiau. Na kvapas tikrai erzindavo, bet man atrodo kad vieni jų nuo vieno dalyko geriau padeda, kiti nuo kito. Žalioj ir violetinėj pakuotėje tepaliukai tirštesni, užtepti ir tolygiai paskirstyti sunkiau. Nuo spuogu kadaise gerai padėdavo, bet kokius kelis metus, dabar nebeveikia, tik sudžiovina ir guzas lieka, tai jei tepu- labai nedaug. Man porą kartų padėjo nuo hemorojaus ( ar kažko panašaus), tai dabar vos tik pradedu jausti, kad ten jautru darosi, tepuosi nakčiai, kitą dieną sveikutėlė. Nuo nudegimų, žaizdų gijimui man labiau padeda fenistil gelis.
Atsakyti
Geras tas boro plius,vieną kartą mane apspjaudė keptuvė veidą,tai puoliau juo tepti ir jokios pūslelės,o ten prie ausies kur neužmačiau tai iškilo pūsė.tepdavau vaiko šikniuką,kakliuką nes storas buvo ir šuto.Palyginus kainą ir kokybę neverta pirkti visokių bepantenų schmoll.gif jie man netiko.
Atsakyti
o ant veido kazin galima tepti ji? g.gif

nes nuo salcio labai man veidas serpetoja... sad.gif

Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2007 02 04, 14:03)
o ant veido kazin galima tepti ji?  g.gif

nes nuo salcio labai man veidas serpetoja... sad.gif

aš tai tepu visą veidą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 02 04, 14:13)
aš tai tepu visą veidą  ax.gif



ar daznai tepi? koki jauti poveiki?

Atsakyti
Sveikutės.
Man šis tepaliukas labai patinka. Jau kokį 5 naudoju. O jų dar pasirodo skirtingų yra. yra net ir su kompleksu nuo spuogų, inkštirų. Žodžių labai fainas. thumbup.gif Ir greit žaizdeles užgydo. O veidą tept galima juo drąsiai. Net ir vaikams jis naudojams. Mano krikšto dukrai buvo pašalęs veidukas, tia juo tepė ir kitą deiną viskas buvo thumbup.gif
Atsakyti
Apie koki Jus cia tepaliuka kalbat? 4u.gif gal "spasatelis" g.gif
Atsakyti
Na aš irgi pabandžiau šį kremuką tik apie jį sužinojau iš bendradarbės, na visai nieko ypač tepti lūpoms kai išdžiūsta, tik kvapas galėtų koks malonesnis būti, pirkau vilniuje Lukiškių vaistinėje, na kaip supratot prie Lukiškių aikštės,ten jis kainuoja 2,7 na čia maždaug, bet tikrai pigiau nei turguje, toks su rožinėm gėlytėm ar panašiai
Atsakyti