Įkraunama...
Įkraunama...

Boro plius indiškas tepaliukas iš Rusijos

QUOTE(Kera @ 2005 04 21, 11:14)
4u.gif Jau man visai neaišku su tuo kremu. Mano antoacijoje parašyta, kad Tankan amla - zinc oxide?! g.gif  blink.gif



Pas mane tikrai Tankan Amla ir skliaustuose Boric Acid 0.8%. g.gif Gal dar pas ką nors kitaip?
Atsakyti
Labai naudoju ir jau gana seniai, tepu žaizdeles, įkandimus ir šeip kaip mano mama sako kur tik galvoji, kad reikia patepti, tai ir tepk, kol kas nenusivyliau. Turėjau ir žalią ir violetinį, didelio skirtumo nepajutau. tepiau vaikui pašutimus. Tiesa jo sudėtyje yra alkoholio tai gali truputi sausinti odą.
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif neteko nusivilti.kur kas su odos problemom-tik ji tepu.tikrai efektyvus smile.gif
Atsakyti
man labiau patinka,kur zaliam indelyje.nusimanantys man paaiskino,kad zalias siek tiek stipresnis.gal todel ir uzrasai skiriasi.
Atsakyti
Gal zinote, kur jo Kaune galima nusipirkti 4u.gif
Atsakyti
Dabar tu Boro kremu prisiveise visa galybe (Boro med, Borosoft ir t.t.) Bandziau beveik visus. Geriausias visgi pats pirmas Boro, t.y. zalias. Nes kitu poveikis silpnesnes buvo, arba visai jokionesijaute. Kuom skiriasi violetinis ir zalias taip ir nesupratau, bet gal is tiesu zalias stipresnis, nors sudetis identiska. Sis kremas ne visai rusiskas, jis labiau indiskas.
Labai dziaugiuosi, kad jo karts nuo karto uzveza i musu vietine pardavke vos po 1,99 biggrin.gif
Atsakyti
įkišiu ir aš savo trigrašį. Patirtį šio kremuko naudojimo turiu nemažą. Tepu kaip viena sakė viską kur reikia (pūslelinę, nudegimus, nubrozdimus, vaikui mėlynes, spuogelius, įkandimus ir pan). Didžiausia patirtis buvo tada kai mano dar trijų neturinčią dukrytę sukandžiojo blusos. Jūs nesijuokit aš rimtai, nors kai man gydytoja pasakė kad tai ne bėrimas(buvo daug spuogelių ant nugaros, kojyčių), o blusų darbas galvojau gydytojai šarai susisuko, dar ir pas kitą jau dermatologą privačiai lėkėm. Jis patvirtino. Istorija tokia -turiu papasakot o tai galvosit kad kokioj landynėje gyvenu. Taigi keitėm namie vamzdžius stovinčius, o gyvename pirmame aukšte tai dalį reikėjo į skepus kišti, liko porai dienų skylės ir... labadiena turim nepageidaujamų gyventojų. Taigi, gydytojas venerologas buvo išrašę tepaliuką (brangus bet kompensuojamas), bet jo nedaug o tepamas plotas didelis. Be to tepti reikia kelis kartus (čia kaip uodo įkandimas jei pradedi kasyti tai užsikasysi negyvai). Taigi, mečiau aš į šoną tą brangų tepalą ir su boro plius vaikui visą nugarą ir kojas tepdavau. Laaaaaaaaaaaaabai padėjo, ir gijo gerai, nors randeliai kaip nuo vėjaraupių dar ilgai matėsi.
Taigi, tokia patirtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jasmin @ 2006 05 05, 07:45)
įkišiu ir aš savo trigrašį. Patirtį šio kremuko naudojimo turiu nemažą. Tepu kaip viena sakė viską kur reikia (pūslelinę, nudegimus, nubrozdimus, vaikui mėlynes, spuogelius, įkandimus ir pan). Didžiausia patirtis buvo tada kai mano dar trijų neturinčią dukrytę sukandžiojo blusos. Jūs nesijuokit aš rimtai, nors kai man gydytoja pasakė kad tai ne bėrimas(buvo daug spuogelių ant nugaros, kojyčių), o blusų darbas galvojau gydytojai šarai susisuko, dar ir pas kitą jau dermatologą privačiai lėkėm. Jis patvirtino. Istorija tokia -turiu papasakot o tai galvosit kad kokioj landynėje gyvenu. Taigi keitėm namie vamzdžius stovinčius, o gyvename pirmame aukšte tai dalį reikėjo į skepus kišti, liko porai dienų skylės ir... labadiena turim nepageidaujamų gyventojų. Taigi, gydytojas venerologas buvo išrašę tepaliuką (brangus bet kompensuojamas), bet jo nedaug o tepamas plotas didelis. Be to tepti reikia kelis kartus (čia kaip uodo įkandimas jei pradedi kasyti tai užsikasysi negyvai). Taigi, mečiau aš į šoną tą brangų tepalą ir su boro plius vaikui visą nugarą ir kojas tepdavau. Laaaaaaaaaaaaabai padėjo, ir gijo gerai, nors randeliai kaip nuo vėjaraupių dar ilgai matėsi.
Taigi, tokia patirtis 4u.gif

kadangi nemaza patirti turi,tai gal gali man pasakyti,ar padeda jis nuo dermatito?mazei siand 9men,o uzpakaliukas nusetas raud.taskeliais.ypac kai pakakoja,oda atrodo tokia suerzinta.
Atsakyti
QUOTE(Neringa @ 2006 04 28, 22:10)
Gal zinote, kur jo Kaune galima nusipirkti  4u.gif

Paieskok turguje prie gelezinkelio stoties, jei tas turgus dar dirba. mirksiukas.gif
As sita krema gal kokius 8 metus naudoju, kol kas nusiskundimu neturiu, tik jo kvapas doh.gif kiek violetinio, kiek zalio doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valiute: 11 gegužės 2006 - 18:23
Ir aš naudojau boro violetinį liux kremukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Beje, dėl tos sudėties :
Kera, man rodos sumaišei eilutes blush2.gif , pas mane taip pat kaip ir pas avei, ir LinaBoo mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal kas morkavą naudojot? user posted image
Aš turiu žalią, labai patinka thumbup.gif Tik kvapas labai intensyvus šio kremo ax.gif Man būdavo pastoviai išberta mažais spuogiukais po nosim ir smakras visas, tai kelis kartus patepus, spuogiukų nebėra thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 12 gegužės 2006 - 11:46
o man tas boromed nelabai padėjo verysad.gif

Papildyta:
QUOTE(slavecha @ 2006 05 05, 15:35)
kadangi nemaza patirti turi,tai gal gali man pasakyti,ar padeda jis nuo dermatito?mazei siand 9men,o uzpakaliukas nusetas raud.taskeliais.ypac kai pakakoja,oda atrodo tokia suerzinta.


maniškei padeda, kartais patepu kai pvz. darželyje nelabai gerai nuvalo ir mažė pašunta biggrin.gif
Atsakyti