Įkraunama...
Įkraunama...

šaltibarščiai

Nu būna gi žmonių su super jautriais viduriais biggrin.gif
Aš pvz. visa gyvenima tik baltus valgiau, vos pora metu roziai man skanus buvo dabar dar visokiu miksu prisigalvoju, na bet kad nuo to vidurius suktu dar taip nebuvo 4u.gif
Atsakyti
1. Litras mėgstamo kefyro, rūgpienio ar pasukų
2. pusė puodelio vandens
3. Kėdainių marinuoti burokėliai obuolių sultyse (man jie geriausi...)
4. 2-3 susmulkinti agurkėliai
5. krapai, svogūnų laiškai. petražolės
6. 2 šaukštai grietinės
7. 2 virti kiaušiniai
8. bulvytės, žinoma

Tai mano mėgstamiausieji. Beje, pagal jūsų patarimus pabandžiau praėjusią vasarą pagamint su daržovių sultinio kubeliais. Aš du šaukštus, mano vaikas, šaltibarščių fanatas, vieną... Visas likęs puodas nukeliavo į kanalizaciją. Dar kartą įsitikinau, koks pasaulis spalvingas, o mūsų skoniai įvairūs...
Atsakyti
QUOTE(JoanaJulija @ 2007 04 11, 20:37)
1. Litras mėgstamo kefyro, rūgpienio ar pasukų
2. pusė puodelio vandens
3. Kėdainių marinuoti burokėliai obuolių sultyse (man jie geriausi...)
4. 2-3 susmulkinti agurkėliai
5. krapai, svogūnų laiškai. petražolės
6. 2 šaukštai grietinės
7. 2 virti kiaušiniai
8. bulvytės, žinoma

Tai mano mėgstamiausieji. Beje, pagal jūsų patarimus pabandžiau praėjusią vasarą pagamint su daržovių sultinio kubeliais. Aš du šaukštus, mano vaikas, šaltibarščių fanatas, vieną... Visas likęs puodas nukeliavo į kanalizaciją. Dar kartą įsitikinau, koks pasaulis spalvingas, o mūsų skoniai įvairūs...

drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš darau labai paprastai, bet šaltibarščiai labai skanūs būna ir greitai "išgaruoja" ax.gif
- 1 l šaltibarščių kefyro
- stiklainiukas (berods 0,5 l) Kėdainių marinuotų silpnai rūgščių burokėlių
- agurkas
- virti kiaušiniai
- krapai
- svogūnų laiškai (dedu prieš valgant, kad nesurūgtų)

Ir vsio smile.gif
Atsakyti
na ka sezonas jau prasidejo biggrin.gif . vakar visa diene tie saltibarsciai man akyse stovejo cool.gif blink.gif cool.gif , o dabar begu ju daryt bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(verdana @ 2005 04 18, 12:11)
Dievinu šaltibarščius. Ir jokių man pachmielų nereikia, nei variacijų. Kai juos pamatau, prarandu saiko jausmą.



jeee smile.gif pasirodo as ne viena pasinesusi bet kiek ir bet kada thumbup.gif
idomu kokia priklausomybes jiems paslaptis tongue.gif
Atsakyti
Niam niam saltibarsciai; as tai darau taip:1,5l kefyro,0,5l pieno, marinuoti burokeliai(kedainiu),agurkas,svoguno laiskai,virtas kiausinis ,krapai. thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mikasi @ 2007 04 24, 22:51)
jeee smile.gif pasirodo as ne viena pasinesusi bet kiek ir bet kada  thumbup.gif
idomu kokia priklausomybes jiems paslaptis  tongue.gif




ir dar. pati esu nuo Aukstaitijos, tai mano bobule mano vaikystes laikais tokius saltibarscius dare (jie buvo kaime laikomi jau itin prabangus, nes nemazai grietines deti reikia) ir vadinom tai visi "chaladnyku":

grietines,
dilgeliu,
batviniu,
rugstyniu,
kiausu,
agurku,
druskos,
ir daug vandens.

pati dabar panasiai (sau) darausi kai grietines perteklius buna, tik nededu rugstyniu, batviniu ir dilgeliu. siaip reikia pacios riebiausios grietines, ir tikrai daug druskos. nu super. kadangi jie zymiai skystesni uz raudonus, tai gerai atsaldzius tas ju lengvumas nu nerealiai gaivina.
mano bobule po siai dienai i mano padarytus saltibarscius isipila puodeli vandens ir druskos prisideda, mat jai per daug tirsti maniskiai biggrin.gif

gudrybe, kuria mano bobute tik man leisdavo daryti - kai dar nebudavo agurku, bet jau pradedavo jie zydet, bobute leisdavo nuskinti "tuscius" (neuzsimezgusius) ziedus. juos smulkiai supjaustydavau ir dedavau i saltibarscius - bobute sake, kad panasus skonis i agurka, nors man asmeniskai grynai kaip kiausinis smile.gif

nu bet as gyvenime nevalgiau neskaniu saltibarsciu (cia apie klasikinius ir baltus kalbu) - taip smarkiai juo dievinu wub.gif

beje - kiek zinau butent balti saltibarsciai yra LT nacionalinis valgymelis.


o paskaiciusi recepturas supratau, kad ne viskas saltibarsciai, kas nevirta ir su kefyru...
Atsakyti
QUOTE(areta @ 2006 10 02, 14:33)
Nezinau gal jau buvo tokie saltibarsciai,visko neskaiciau 4u.gif As juos vadinu baltaisiais.Reikia zalio tarkuoto agurko(per burokine tarka),supjaustyti svogunu laisku,virtu kiausiniu irgi tarkuotu,cesnako isspausto per spaustuka arba smulkiai sutarkuoto,kas nemegsta astriai uztenka poros skilteliu,as dedu 4-5 skilteles.Pilu 7%rugpienio ir skiedziu  vandeniu pagal norima skystuma.Dedu sudytu krapu pagal norima suruma.  essen.gif

As dar pridedu greikisku riesutu 4u.gif
Atsakyti
:superLabai skani temukė.Dievinu šaltibarščius.
Mikasi mano močiurė kuri jau iškelevus verysad.gif irgi dėdavo agurkkų ziedus tarp kitko ji buvė tikra dzūkė ir suraugindavo rugpienį molinėj puodynėj.Kabidavo rugpieni gabalais lengavai išsukdavo ir kai pavasarį atsirazdavo laukinės ruštynėsjas nuvirtas sudėdavo krapukai svogūnų laiskai ir kiaušinis.O bulves išvirtas apkepindavo su rukyte taukine.Bandziau kada pati daryt su pirktiniu rūgpieniu man taip nesigavo.
O šiaip aš ruošiu populerius raudonus šaltibarščius kaip ir dauguma čia išvardintų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eris @ 2007 04 25, 12:03)
As dar pridedu greikisku riesutu 4u.gif

o koks skonis su riesutais gaunasi g.gif
Atsakyti
As darau saltibarscius taip pat su burokeliais. drinks_cheers.gif
Taciau as jums siulau pabandyti: vietoj burokeliu deti siaudeliais pjaustytus ridikelius (agurkus taip pat pjaustau siaudeliais) ir butinai krapus bei lygiasias petrazoles.
Tikiuosi patiks. Mano seimai patinka. ax.gif
Atsakyti