Įkraunama...
Įkraunama...

šaltibarščiai

As baltibarciu nemegeja, bet kai tokie karsciai tai teks daryt ir vesintis jais doh.gif
Einu pasizvalgyt receptu ax.gif
Atsakyti
kefyra dar kartais as pakeiciu naturaliu jogurtu.irgi neblogai gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SUNO @ 2007 04 24, 23:08)
Niam niam saltibarsciai; as tai darau taip:1,5l kefyro,0,5l pieno, marinuoti burokeliai(kedainiu),agurkas,svoguno laiskai,virtas kiausinis ,krapai. thumbup.gif  wub.gif


mes irgi taip pat darom thumbup.gif tik kai kartais daug ridikėlių turim, tai dar ir jų įpjaustom smile.gif

Vasarą šaltibarščiai nepamainomi wub.gif
Atsakyti
Padariau siandien pirma karta ax.gif
Vakare su vyru ragausim rolleyes.gif
1l pasuku, 1lt pieno, burokeliu obuoliu sultyse, 3 agurkelius, druskos, krapu essen.gif
Paragavau, skanu biggrin.gif
Reikes isvirti kiausiniu ir bulviu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikasi @ 2007 04 25, 00:14)
ir dar. pati esu nuo Aukstaitijos, tai mano bobule mano vaikystes laikais tokius saltibarscius dare (jie buvo kaime laikomi jau itin prabangus, nes nemazai grietines deti reikia)  ir vadinom tai visi "chaladnyku"

Ir mano močiutė panašiai darė.tik ne vandenį, o burokėlių lapus virdavo ir ta sunka skiesdavo.Skanu be proto buvo.Močiutės nebėra, nėr kam daryt.Reikia pačiai pabandyti, o tai taip ir nukeliaus močiučių receptai užmarštin.
Atsakyti
pasidariau siandien pirma karta pomidoriniu saltibarsciu, bet kaskodel rugstus labai gavosi, gal ka netaip dariau? g.gif ar jie tokie ir turi but? Dariau pagal pirmam lape esanti Elenos recepta (svogunu laiskai, pomidorai, kefyras, druska, krapai), tik krapu nedejau, nes pas mus neparduoda svieziu krapu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2007 05 30, 14:29)
pasidariau siandien pirma karta pomidoriniu saltibarsciu, bet kaskodel rugstus labai gavosi, gal ka netaip dariau? g.gif ar jie tokie ir turi but? Dariau pagal pirmam lape esanti Elenos recepta (svogunu laiskai, pomidorai, kefyras, druska, krapai), tik krapu nedejau, nes pas mus neparduoda svieziu krapu... blush2.gif



Bamba, čia dar nuo pomidoru priklauso.Gaminau iš savo užaugintu sode..jie tokie saldus, skanus...tai labai skanu buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2007 05 30, 19:37)
Bamba, čia dar nuo pomidoru priklauso.Gaminau iš savo užaugintu sode..jie tokie saldus, skanus...tai labai skanu buvo  thumbup.gif


na reiks man tada gal su kitokiais pomidorais pabandyt, nes saltibarsciai tai labai skanus gavosi, jei ne tas rugstumas tai is vis thumbup.gif thumbup.gif savo pomidoru tai neturiu kur augint unsure.gif dekui uz recepta, tikra skanu 4u.gif
Atsakyti
Aš pomidorų šaltsriubę gaminu taip:

1 l tiršto šaltibarštinio rūgpienio 'Labas rytas'
stiklainis pomidorų savo sultyse (tokie kaip bulgariški Globus, bet mano naminiai)
keli pomidorai
žalumynai (krapai, svogūnų laiškai)
trinta česnako skiltelė

Konservuotus pomidorus sutrinu į trintuve į tirštą masę.
Liuks gaunasi. Vasarą darau iš 'gyvų' pomidorų.
Atsakyti
sveikos, neperskaiciau visko, bet as dar megstu i saltibarscius ridikeliu ipjaustyt... ax.gif
Atsakyti
Pabandykit vietoj burokeliu deti ridikelius plius petrazoliu. Visai kitoks skonis. Bet mums labai patinka. Nes su burokeliais kartais taip pat atsibosta mirksiukas.gif
Atsakyti
as dariau sian saltibarscius i kuriuos idejau sultinio,tai labai skanus gavos:)grys draugas is darbo duosiu ir jam paragaut.man tai labai skanu.tik aisku savas proporcijas dejau:)
Atsakyti