Įkraunama...
Įkraunama...

Pradinukės,

Aš visko neskaičiau,bet mokykloj pavaduotoja davė kažkokį įsakymą,kuriame parašytra kiek skirta,ryt pabandysiu nuskanuot.
Gal žinot kur parašyta ar 2 klasėje užduodami namų darbai
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2008 09 16, 18:03)
Aš visko neskaičiau,bet mokykloj pavaduotoja davė kažkokį įsakymą,kuriame parašytra kiek skirta,ryt pabandysiu nuskanuot.
Gal žinot kur parašyta ar 2 klasėje užduodami namų darbai


senose higienos normose, tai rašo, kad nuo II pusmečio. O naujuose ugdymo planuose, jei neklystu, kad iš vis neužduodami.
Atsakyti
Brangios mokytojos, noreciau jusu komentaru, sunus pirmokas, tikrai zinau kad jiems negal uzduot namu darbu, situacija siai dienai tokia , 3 savaites begyje, per viena vakara turejom rasyt 4 eilutes matematikos darbu, o lietuviu 6 , reziume vaikas is viso rase visa puslapi, ir taip kiekviena diena, jam nuo rasymo jau vemt vercia......
drauge, pradiniu mokytoja, kaip papasakojau jai apie tokius uzduodamus namu darbus , t.y. tokiais kiekiais , jos buvo komentaras mokytoja debile
be to da uzdave savatgaliui, siap as nesu pries namu darbus , nu suprantu 1-2 eilutes , bet tokiais kiekiais ????? doh.gif, pastebejau tas 2 eilutes paraso normaliai , bet likusias doh.gif vargo vakariene, siap sia savaite tevu susirinkimas esu labai karingai nusiteikus , noreciau suzinot daugiau nuomoniu, g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_zija @ 2008 09 21, 14:31)
Brangios mokytojos, noreciau jusu komentaru, sunus pirmokas,  tikrai zinau kad jiems negal uzduot namu darbu, situacija siai dienai tokia , 3 savaites begyje, per viena vakara turejom rasyt 4 eilutes matematikos darbu, o lietuviu 6 , reziume vaikas  is viso rase visa puslapi, ir taip kiekviena diena, jam nuo rasymo jau vemt vercia......
drauge, pradiniu mokytoja, kaip papasakojau jai  apie tokius uzduodamus namu darbus , t.y. tokiais kiekiais , jos buvo komentaras mokytoja debile
be to da uzdave savatgaliui, siap as nesu pries namu darbus , nu suprantu 1-2 eilutes , bet tokiais kiekiais ????? doh.gif, pastebejau tas 2 eilutes paraso normaliai , bet likusias  doh.gif vargo vakariene, siap sia savaite tevu susirinkimas esu labai karingai nusiteikus , noreciau suzinot daugiau nuomoniu,  g.gif



Gal mokytoja truputį ir padaugino. Programa sunki ir tikrai ne viską spėji padaryti klasėje. Aš niekada nieko nesakau mokinaims jeigu jie atlieka ne visus namų darbus ar visai jų neatlieka. Atlikite tiek kiek jums sekasi atlikti. O jeigu mokytoja ką sakys tai pasikalbėkite su ja, kad jūs daugiau šiam momentui nepajėgūs atlikti.
Atsakyti
kur dinge, pradinukes 4u.gif
Atsakyti
radusi jusu foruma labai apsidziaugiau, bet perskaiciusi iki galo- nuliudau:tyla, ramybe, jokiu pasisakymu tongue.gif blink.gif zodziu, ir as noreciau paplepeti, tik ar bus su kuo? gal atsirastu si pusmeti besiatestuojanciu, butu smagu pasikalbeti. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, mergytės,
pradinukės kalba kitam skyrelyje mirksiukas.gif
Va čia:
http://www.supermama...howtopic=313461


Prisijunkit ir ten pajudinkit reikaliukus mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, mergaitės. Esu ir aš pradinių klasių mokytoja, noriu jungtis į Jūsų gretas. Tik nebežinau čia bendrausime ar Betuko nurodytoje vietoje? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nengute @ 2009 07 20, 15:43)
Sveikutes, mergaitės. Esu ir aš pradinių klasių mokytoja, noriu jungtis į Jūsų gretas. Tik nebežinau čia bendrausime ar Betuko nurodytoje vietoje?  unsure.gif

Laba laba
Manau geriau ten ax.gif
http://www.supermama...;#entry28589690
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Pradinukės, kur jūs pasilėpę. Pamečiau jus kai susikūrėt naują temą.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2009 10 03, 20:01)
Pradinukės, kur jūs pasilėpę. Pamečiau jus kai susikūrėt naują temą.

Mes čia: http://www.supermama...;#entry30743329
Atsakyti