Įkraunama...
Įkraunama...

Pradinukės,

QUOTE(nengute @ 2009 10 03, 20:43)


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Keliu pradinukių temą į viršų, kad būtų lengviau rasti užbaigus senąją. 4u.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
ir aš užsiprenumeravau šią temą, kad netektų "grybaut" biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas visoms.Pirkčiau, skolinčiausi ar nuomuočiausi mokytojo knygas pirmai klasei:Pupai, Gilei ir Riešutui.Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2010 06 14, 16:27)
Labukas visoms.Pirkčiau, skolinčiausi ar nuomuočiausi mokytojo knygas pirmai klasei:Pupai, Gilei ir Riešutui.Ačiū.

o mokykla neužsako?
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2010 06 14, 15:27)
Labukas visoms.Pirkčiau, skolinčiausi ar nuomuočiausi mokytojo knygas pirmai klasei:Pupai, Gilei ir Riešutui.Ačiū.


Ir aš pirkčiau ar pan. 4u.gif
QUOTE(vaiduuse @ 2010 06 15, 20:56)
o mokykla neužsako?

schmoll.gif

Labukas 4u.gif

Atostogaujat? bigsmile.gif
Atsakyti
as jau atostogauju 4u.gif tiksliau vel esu bedarbe verysad.gif baigesi mano sutartis, bet tikiuosi rugseji dar metams priims. gaila butu palikt savo ketvirtokus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(VAMI @ 2010 06 27, 09:34)
as jau atostogauju 4u.gif  tiksliau vel esu bedarbe verysad.gif baigesi mano sutartis, bet tikiuosi rugseji dar metams priims. gaila butu palikt savo ketvirtokus verysad.gif

tai tu dirbi pagal terminuotą darbo sutartį? Kodėl?
Atsakyti
aha, pagal terminuota, vietoj mokytojos kuri dekrete. bet man kiekviena birzeli nutraukia sutarti o rugseji raso is naujo verysad.gif nezinau kodel taip daro verysad.gif uz praitus metus net mokesciams susimokejau, tai dabar darbo birzoj uzsiregistravau
Atsakyti
QUOTE(VAMI @ 2010 07 01, 17:26)
aha, pagal terminuota, vietoj mokytojos kuri dekrete. bet man kiekviena birzeli nutraukia sutarti o rugseji raso is naujo verysad.gif  nezinau kodel taip daro verysad.gif uz praitus metus net mokesciams susimokejau, tai dabar darbo birzoj uzsiregistravau

kažkaip nesąmoningai padaryta pas jus. Pas mus, jei mokytoja dekrete, tai priima dirbti pagal terminuotą sutartį, kol ana mokytoja grįš iš atostogų, nieks kasmet neatleidinėja g.gif
Atsakyti
Keliu temą į viršų, nes senoji baigiasi. 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti