Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti savo pyragus, tortus, kt. skanumynus

QUOTE(Inočka @ 2008 10 01, 11:16)
Tiesa, dar vakar padariua tesla sokoladinem rozytem daryti. Radau recepta internete. Padejau i saldytuva, taip buvo parasyta. Sian vakare gal viniosiu, jei laiko bus. Jei pavyks nuotraukyte imesiu ir recepta parasysiu. ten tik du ingridientai tie yra.

labai noriu sužinot šokoladinių gėlyčių receptą bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 10 01, 11:16)
Tiesa, dar vakar padariua tesla sokoladinem rozytem daryti. Radau recepta internete. Padejau i saldytuva, taip buvo parasyta. Sian vakare gal viniosiu, jei laiko bus. Jei pavyks nuotraukyte imesiu ir recepta parasysiu. ten tik du ingridientai tie yra.


Aš irgi norėčiau sužinot apie šokoladines gėlytes 4u.gif
Dar duosiu nuorodą į labai gražias šokoladines rožes (gal jau kada ir matėt), bet vistiek gražu paspoksoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2008 10 01, 11:55)
Aš irgi norėčiau sužinot apie šokoladines gėlytes 4u.gif
Dar duosiu nuorodą į labai gražias šokoladines rožes (gal jau kada ir matėt), bet vistiek gražu paspoksoti bigsmile.gif

gražu 4u.gif
Atsakyti
Va, va
teisinga nuoroda
tik cia labai keisti gramai surasyti. doh.gif
As radai lengvesni recepta : 50 g. sokolado 1 valg. saukstas kukuruzu sirupo. Tik kad tokio sirupo neradau. schmoll.gif
Taciau autore teigia, kad tokia pati tesla bus ir su medumi.
proporcijos: 50 g. sokolado 1 valg. saukst. medaus. Tik reikia gal ilgiau saldytuve palaikyti, kokias 1,5 ar 2 paras.
Pas mane jau guli para. Tai mase, kaip plastelinas. Siandien vakare bandysiu daryti.
Galite neskubeti gadinti produktu, gal nepavyks padaryti. Padarysiu siandien ir papasakosiu ar pavyko ir nuotrauka imesiu, jei pavyks.
Atsakyti
Maximoje neradau tu saldainiu, is kuriu gelytes daro, gal "Iki" yra, bet ten nebuvau, gal reikia is sokolado padaryti rytdienos tortui g.gif
Kaip nervina, nusipirkau grietineles, bet ji galioja tik iki rytdienos, labai jau ju trumpas galiojimas, nes uzvakar buvau, tai buvo galiojancios iki siandien. Gal nesurugs tortas lotuliukas.gif

Gal kas galit man isverst is to puslapio rusisko proporcijas sokoladinem gelytem? blush2.gif

Arba gal galima pabandyt, kaip cia kazkas rase, kad ant sviestinio popieriaus isformuot kokias sirdeles ar ka nori, det i kamera, ir va tau gelytes, cia gal Cipciukas taip rase.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 01 spalio 2008 - 11:22
o lapelius is sokolada jau padariau, tai gavosi thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 10 01, 12:22)
o lapelius is sokolada jau padariau, tai gavosi  thumbup.gif




Kaip tikri lapeliai blink.gif tai cia pagal koki recepta, man rytdienai reikia kazka sugalvot papuosimui.
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 01, 12:24)
Kaip tikri lapeliai  blink.gif tai cia pagal koki recepta, man rytdienai reikia kazka sugalvot papuosimui.


Cia istirpintas sokoladas ant vandens voneles, siek tiek pastovejo, atsalo ir tepiau virsutine, grazesne lapelio puse. Lapelius nuskiniau nuo kinrozes, turiu namie. Galima ir kitokius, kad nelabai dideli butu. Padejau i saldytuva ir po kokiu 7 min. nuemiau zalia lapa.

Cia sitoje temoje gal kelis pusl atgas buvo net nuoroda kaip daryti. Pasiziurek. juokio vargo.
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 10 01, 12:28)
Cia istirpintas sokoladas ant vandens voneles, siek tiek pastovejo, atsalo ir tepiau virsutine, grazesne lapelio puse. Lapelius nuskiniau nuo kinrozes, turiu namie. Galima ir kitokius, kad nelabai dideli butu. Padejau i saldytuva ir po kokiu 7 min. nuemiau zalia lapa.

Cia sitoje temoje gal kelis pusl atgas buvo net nuoroda kaip daryti. Pasiziurek. juokio vargo.



Geras blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 10 01, 12:11)
Va, va
]


Lauksim 4u.gif
QUOTE(Inočka @ 2008 10 01, 12:22)
o lapelius is sokolada jau padariau, tai gavosi  thumbup.gif

[

Gražu laaaaaaaabai 4u.gif
[
Papildyta:
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 01, 12:29)

čia labai aiškiai parodyta My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebra: 01 spalio 2008 - 11:42
Jus tik nepykit ant manes labai, jei klausineju tu paciu klausimu ir nepaieskau ankstesnese temose... kazkaip nelabai suspeju viska.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 01, 12:52)
Jus tik nepykit ant manes labai, jei klausineju tu paciu klausimu ir nepaieskau ankstesnese temose... kazkaip nelabai suspeju viska..  unsure.gif

nu čia dabar,jei pyktume,nerašytume bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti