Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti savo pyragus, tortus, kt. skanumynus

Ant popieriaus galita nusipaisyti bet ka , sirdeles , lapelius , drugelius ir kitokius ornamentus , bet kaip tirpinsite sokolada i ji negalima pilti skysciu schmoll.gif , jis turi buti naturalus , taip pat jei tepsite ant gyvu geliu lapeliu , be to jie labai greitai pasidaro thumbup.gif .
Tu tiek rugegele23 turi augalu , tai tikrai nebus problemos tau juos pasigamintiuser posted image
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 01, 13:55)
Ant popieriaus galita nusipaisyti bet ka , sirdeles , lapelius , drugelius ir kitokius ornamentus , bet kaip tirpinsite sokolada i ji negalima pilti skysciu schmoll.gif , jis turi buti naturalus , taip pat jei tepsite ant gyvu geliu lapeliu , be to jie labai greitai pasidaro thumbup.gif .
Tu tiek rugegele23 turi augalu , tai tikrai nebus problemos tau juos pasigamintiuser posted image



Supratau biggrin.gif as Jums i AZ dar uzklausiau, bet jau supratau, nepaskaiciau cia, kad atsaket. O ka Jus manot man negaila skabyt lapu geliu lotuliukas.gif na bet paaukociau kelis lapelius lotuliukas.gif
Atsakyti
Inočka, labai liuks lapeliai ir gėlytės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , gražu bigsmile.gif

Rugegele23, aš šioj temoj 29 psl. buvau įkėlus kaip Glacee rekomendavo pasiruošti šokoladą lapeliams užtepti ir pati aprašiau kaip man gavosi.
Jei įdomu pasiskaityk, tik aš tepiau šokoladą ant rožių lapų (iš savo gėlyno) ir ant apatinės lapelio pusės, nes ten iškilesnės lapo gyslelės, tuomet ir lapelis labiau "gyslotesnis" mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi tikrai , kad gaila , zinai kai ne mano tai nepagalvojau blush2.gif , o tu gamtoj paieskok irgi graziu yra mirksiukas.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 01, 14:17)
Oi tikrai , kad gaila , zinai kai ne mano tai nepagalvojau blush2.gif  , o tu gamtoj paieskok irgi graziu yra mirksiukas.gif

user posted imageuser posted image

aš tai iš savo sodo,braškių lapelius naudojau,galima ir žemuogių 4u.gif
Atsakyti
Va mano kreivos sleivos sirdeles blush2.gif mazdaug taip atrodys ant torto, tik tortas daug didesnis bus, tai didesni tarpeliai tarp sirdeliu bus ax.gif

user posted image

Gerai kad jas dariau kai dukra miegojo, nes kai pamate susalusias jau, tai kiek triuksmo buvo, kad jai duociau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 01, 20:17)
Va mano kreivos sleivos sirdeles  blush2.gif mazdaug taip atrodys ant torto, tik tortas daug didesnis bus, tai didesni tarpeliai tarp sirdeliu bus  ax.gif

user posted image

Gerai kad jas dariau kai dukra miegojo, nes kai pamate susalusias jau, tai kiek triuksmo buvo, kad jai duociau  doh.gif


thumbup.gif Graziai atrodo. O kaip dariai?
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 10 01, 21:25)
thumbup.gif  Graziai atrodo. O kaip dariai?



Istirpdziau sokolada, ir tada masciau kaip tas sirdeles padaryt graziai. Bandziau pilt sokolada i sviestinio popieriaus tutele, bet nepavyko, tai paemiau dantu krapstuka, saukstuku paemiau sokolado, padejau ant sviestinio popieriaus, ir piesiau taip storiau biggrin.gif bet sokolada su vandens vonele pasistacius buvau, nes labai greit stingsta sokoladas. Geriau butu kokia formele, bandziau is folijos pasidaryt, bet nieko gero is to nesigavo...o kai pradeda stingt sokoladines sirdeles, tai jas pataisau kad lygesnes butu. Ir i saldytuva.
Atsakyti
SAUNUOLE thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O kas su tutele tau nesigavo , gal suvynioti nemoki , nebutum turejusi tiek vargo ?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 01, 21:51)
SAUNUOLE  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
O kas su tutele tau nesigavo , gal suvynioti nemoki , nebutum turejusi tiek vargo ?
user posted image



Susukau tai labai graziai, ale kai pradejau det sokolada, tai man jis tik prie sieneliu prilipo blink.gif o kai baigiau daryti sirdeles, tai likusi sokolada skaniai suvalgiau user posted image
Atsakyti
Na va ir mano geliukes tongue.gif , aisku ju daug isejo , bet nufotkinau tik keleta , eidama paslydai ant plyteliu doh.gif ir tiesiai ant leliju ...... nulauziau viduriukus verysad.gif , o prie ju daugiausia darbo buvo doh.gif , na nieko , kita karta dadarysiu as tuos viduriukus

user posted image

Tas rozes apipurskiau sidabru , tik nuotraukoje kazkodel blizgesio nesimato , atrodo , kaip nesvarios verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 01, 22:05)
Na va ir mano geliukes tongue.gif , aisku ju daug isejo , bet nufotkinau tik keleta , eidama paslydai ant plyteliu doh.gif ir tiesiai ant leliju ...... nulauziau viduriukus verysad.gif , o prie ju daugiausia darbo buvo  doh.gif , na nieko , kita karta dadarysiu as tuos viduriukus

user posted image

Tas rozes apipurskiau sidabru , tik nuotraukoje kazkodel blizgesio nesimato , atrodo , kaip nesvarios verysad.gif



Man kazko foto nerodo g.gif
Atsakyti