Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti savo pyragus, tortus, kt. skanumynus

o as skaiciau kad kazkur HyperRimi ir mindaugo maximoj yra..gal kas nors ten nesenai buvo ir mate blush2.gif
Atsakyti
Atsakau del dažų:

JŲ ŠIUO METU (t.y jau pora 2-3 mėn.) VILNIUJE NĖRA NIEKUR PIRKT.

(Nei Maxima, nei Rimi, nei Norfa, nei IKI - daaaaaaug pardžių aplankiau..)

..jau įaugo į kraują kiekvieną kartą nueiti į tortų papuošimų skyrelį ir pažiūrėti "kas naujo". Prisimenu, kad ieškot dažų, tai vis sakau - GAL.. bet deja - niekur nerandu.


Pažadu iškart parašyt, jei užmatysiu kur.
Atsakyti
O gal kuri mamyte galetu pametet ideju kaip papuosti torta vaisiais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lapute33 @ 2008 07 02, 08:49)
O gal kuri mamyte galetu pametet ideju kaip papuosti torta vaisiais   4u.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daividija: 02 liepos 2008 - 15:01
[quote=daividija,2008 07 02, 15:48]
user posted image
o tos mazos gelytes viduryje cia jau gatavos tokios buna ar su kazkokiu antgaliu isspaustos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapute33: 02 liepos 2008 - 15:41
QUOTE(lapute33 @ 2008 07 02, 13:41)
o tos mazos gelytes viduryje cia jau gatavos tokios buna ar su kazkokiu antgaliu isspaustos  g.gif

cia is grietineles,su svirksto antgaliu,tik labai po mazai reikia spaust.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daividija: 02 liepos 2008 - 16:07
QUOTE(daividija @ 2008 07 02, 17:06)
cia is grietineles,su svirksto antgaliu,tik labai po mazai reikia spaust.


O atrodo kaip kokie cukriniai saldainukai tongue.gif
Atsakyti
o aš norėjau paklausti kuo užpilate vaisius ant torto? ta prasme kokia želė - speciali?
aš buvau nusipirkus raudoną tortų želė - tai man visai nepatiko... skonis kaip sintetinio kisieliaus, labai greit sutirštejo ir gražiai užpilt neišėjo... nes dar karštas jis jau buvo tirštas, o užpilus ant braskių būt iš braškių likus uogienė...
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2008 07 04, 11:53)
o aš norėjau paklausti kuo užpilate vaisius ant torto? ta prasme kokia želė - speciali?
aš buvau nusipirkus raudoną tortų želė - tai man visai nepatiko... skonis kaip sintetinio kisieliaus, labai greit sutirštejo ir gražiai užpilt neišėjo... nes dar karštas jis jau buvo tirštas, o užpilus ant braskių būt iš braškių likus uogienė...

AS pilu ir ta uzpila,ir paprasta zele.O jei noriu,kad vaisiai neapdziutu ir blizgetu tai pasidarau tik zelatino,idedu i vandeni sauksta,biski cukraus,biski rugsties,tada pamerkiu vaisius ir delioju,jie nenukrenta,ir neapdziuva.
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2008 07 04, 15:53)
o aš norėjau paklausti kuo užpilate vaisius ant torto? ta prasme kokia želė - speciali?
aš buvau nusipirkus raudoną tortų želė - tai man visai nepatiko... skonis kaip sintetinio kisieliaus, labai greit sutirštejo ir gražiai užpilt neišėjo... nes dar karštas jis jau buvo tirštas, o užpilus ant braskių būt iš braškių likus uogienė...

ta raudona tortu zele siandien dariau viduriniam sluoksniui, kas gavosi- dar nezinau tongue.gif Jei spesiu- ryt nufotkinsiu.
O tortu virsui yra pirkti dr. Oetker zele mazuose pakiukuose spec.virsutiniam sluoksniui. Ji skaidri, nespalvota.
Apie vaisiu mirkyma net nepagalvojau- maniau, isdeliosiu ir tepsiu sluotele, kaip recepte nurodyta. bet dabar ir pamirkysiu ir dar uztepsiu, kad jau tikrai tikrai... thumbup.gif . Puosti zadu pjaustytomis braskemis, manau, pasiseks... ax.gif
Beje, torta darau sita:
http://www.sintagma....2256AD900689BDD
tikiuosi, pirmas blynas neprisvils unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brashke77: 05 liepos 2008 - 17:49
Saunus zurnalai, o kur butu galima ju isigyti? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
labas vakaras konditeres megejos! Rasau jums pirma karta.Galiu daug ka patarti, nes jau 25 metus kepu tortus sau ir pagal uzsakymus.Visu pirma pagelbesiu del valgomu dazu.Ju yra pirkti URMO bazeje, turguje zuvies skyriuje. Kai ieini pro duris ,po desine puse,ar tai antras ar tai trecias skyrius gerai neisidemejau.Ten dar yra visokiu gelyciu ir lapeliu tortams puosti ,bet jos labai brangios ir neskanios ,tokios kaip Kaledu plotkeliai. Dazu paprasykite pas pardaveja, nes pavyzdyje nera padeta. Buvo geltonu, oranziniu, braskiniu, visniniu violetiniu, rudu ir melynu. Is melynu ir geltonu sumaisiusios pasidarysite zalius. Tai milteliai mazuose pakeliuose, jie nebrangus - keletas litu. Buvo ir amerikonisku ,bet mazas buteliukas 21 g kainuoja 14lt, ir tik violetine spalva, bet jie labai geri. Na siam kartui gal ir uzteks. Jeigu domina ,pamokysiu pasigaminti gelytes ,lapelius irkitokius papuosimus is cukraus pudros .Patikekite -tai be galo lengva. smile.gif
Atsakyti