Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

As turiu philips 7500, siaip esu patenkinta, nors trukumu siek tiek turi mano atzvilgiu, kadangi turiu mazai vaika, dar darau jam tyreles, darzoves ir mesyte smulkinu kokteilineje, taciau ji per didele, mazas kiektis, tai sunkiai peiliukai pagauna produktus, reikia " pazaisti" . Pjausto gerai, tarkuoja gerai( nebent mazos darzoves, tai nepakabina) , sultis spaudziau morku- irgi gerai, isplaka, tesla suplaka gerai, minkymo dar nebandziau. Tiesa, kas liecia kainas, tai ji gavau gerokai pigiau nei topo centre ar kitoje parduotuveje parduoda. Pasieiskokit el. prekyboje. parasyciau kur geresnes kainos, bet bijau, kad apkaltins reklamuojant imones ax.gif O siaip, tai esu labai patenkinta ir nepasigailejau, kad sia preke isigijau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(katane @ 2009 08 26, 09:09)
g.gif geras klausimas smile.gif O ka ir kiek tu smulkint noresi? As tai dazniausiai tam tikslui naudoju ta mesos kapokli (pvz smulkinti svogunus,gerai istrinti namine varske, kuri buna vienam gabale)


pvz. kavos pupeles, cukraus pudra daryt, migdolus ir pan. Bet greiciausiai sitam reikalui kokteilines bus per didele g.gif nebent kazkokiu kitokiu budu ta padaryti galima. Arba teks pirkti atskira smulkintuva smile.gif
Papildyta:
QUOTE(MamaSan @ 2009 08 26, 09:44)
As turiu philips 7500, siaip esu patenkinta, nors trukumu siek tiek turi mano atzvilgiu, kadangi turiu mazai vaika, dar darau jam tyreles, darzoves ir mesyte smulkinu kokteilineje, taciau ji per didele, mazas kiektis, tai sunkiai peiliukai pagauna produktus, reikia " pazaisti" . Pjausto gerai, tarkuoja gerai( nebent mazos darzoves, tai nepakabina) , sultis spaudziau morku- irgi gerai, isplaka, tesla suplaka gerai, minkymo dar nebandziau.  Tiesa, kas liecia kainas, tai ji gavau gerokai pigiau nei topo centre ar kitoje parduotuveje parduoda. Pasieiskokit el. prekyboje. parasyciau kur geresnes kainos, bet bijau, kad apkaltins reklamuojant imones  ax.gif  O siaip, tai esu labai patenkinta ir  nepasigailejau, kad sia preke isigijau  thumbup.gif


As irgi itariu, kad mazam kiekiui smulkinti kokteiline bus per didele.
O del kainu, tai taip, ziuriu kur pigiau smile.gif Bandau ieskoti per internetines parduotuves. Parasykit i az, kur galima pigiau rasti, tai tikrai niekas neapkaltins reklama 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sky_diver: 26 rugpjūčio 2009 - 08:53
QUOTE
pvz. kavos pupeles, cukraus pudra daryt, migdolus ir pan. Bet greiciausiai sitam reikalui kokteilines bus per didele  nebent kazkokiu kitokiu budu ta padaryti galima. Arba teks pirkti atskira smulkintuva


Na situ darbu tai man atrodo nedaro g.gif . Pati nebandziau, bet man atrodo ir instrukcijoje parodyta, kad negalima... Vakare dar "uzmesiu aki" i instrukcija (jei nepamirsiu blush2.gif )

QUOTE
Tiesa, kas liecia kainas, tai ji gavau gerokai pigiau nei topo centre ar kitoje parduotuveje parduoda.


Panasiai ir man nuskilo thumbup.gif... Bet po to intenete maciau, kad BMS'e galima buvo uzsisakyti uz labai panasia kaina. Bet kadangi dabar jau jie traukiasi is Lietuvos tai nemanau, kad sitas mano paminejimas, bus traktuojamakaip reklama jiems. schmoll.gif
Atsakyti
Pajamem Philips'a smile.gif suviliojo nuolaidos biggrin.gif Dar neisbandziau, bet artimiausiu metu reikes uzsiimt bandymais wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2009 08 27, 09:43)
Pajamem Philips'a smile.gif suviliojo nuolaidos  biggrin.gif  Dar neisbandziau, bet artimiausiu metu reikes uzsiimt bandymais wink.gif

o kur yra nuolaidos?
Atsakyti
QUOTE(saule71 @ 2009 08 27, 14:35)
o kur yra nuolaidos?


maximoj - 20 proc. philips gaminiams.
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2009 08 27, 13:40)
maximoj - 20 proc. philips gaminiams.


Tik Akropolio Maximoj unsure.gif
Bet ten ir pasirinkimas menkas. Maciau Philips HR7768 uz 999.00Lt.
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2009 08 20, 11:53)
Mernos, labai prasau pagalbos renkantis viruvini kombaina smile.gif As noriu, kad kombainas smulkintu mesa (mesmale nera privalumas, bet jeigu bus - gerai), butu sulciaspaude, kokteiliu plaktuvas, darzoviu pljaustymas ir tarkavimas bei mazas smulkintuvas.

variantai yra tokie:
1) kenwood KMM266
user posted image
Apie sita nieko blogo negirdejau. Tik ar jis gerai spaudzia sultis? Ir jame, berods, nera mazo smulkintuvo.

2) kenwood FP925
user posted image
Minusai: nemazai skaiciau, kad kai kurios yra nepatenkintos jo plaustymo galimybem, t. y. lieka nemazai nesusmulkintu gabaleliu. Ir jo sulciaspaude mazoka. Pliusai: stiklinis kokteiliu indas ir maza smulkintuve.

3) philips 7775/00
user posted image
Minusai: labai nestabinliai isideda kokteiline (bent jau parduotuves ekspozicijoj taip buvo), kokteiliu indas plastamsinis, tad ar smulkinant ledukus neiskils ir nera mazo smulkintuvo. Pliusai: gera siulciaspaude.


turiu 3 varianta 4u.gif kolkas nenusivyliau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sula @ 2009 08 28, 21:38)
Tik Akropolio Maximoj  unsure.gif
Bet ten ir pasirinkimas menkas. Maciau Philips HR7768 uz 999.00Lt.


kadangi as buvau issirinkus konkrecius modelius, ir vienas is ju kaip tik buvo, tai ir paemem smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sidabra @ 2009 08 30, 15:18)
turiu 3 varianta  4u.gif kolkas nenusivyliau  thumbup.gif


as irgi sita turiu, tad pasidalnsiu ispudiziais smile.gif bendai paemus, plastmasiniai indai man nekelia daug susizavejimo, nes jie tvirtinasi pakankamai sunkiai, tad imti uz rankenos nesinori.
Kokteiline visai gerai supalke kokteilius, susmulkino vaisius.
Citrusiniu vaisiu sulciaspaude galetu suktis ne tik i viena puse.
Bulviu tarkavimas visai normalus, tik nesutarkuotos bulves ikrisdavo i inda, nes tarp peilio isorinio krasto ir indo sieneles yra tarpas. Bulviu likucius bandziau susmulkinti su kokteiline, bet nepavyko tongue.gif Vat cia manau labai pravestu mazas smulkintuvas, kuris yra kenwoode. Nors irgi neaisku, ar jis is tikro susmulkintu.
Plakiau blynams tesla, tai liko neismaisytu miltu ant indo sieneliu ir jas teko su mentele nugramdyti.

Kol kas tiek ispudziu smile.gif
Atsakyti
Laba diena namu seimininkes thumbup.gif nutariau jum parasyti, nes jus esate visazines biggrin.gif
daugiau neturejau kuom pasikliauti. Savo brangiajai wub.gif noriu padaryti staigmena, padovanoti virtuvini kombaina, kad palengvinciau virtuveje.
Turiu 2 variantus:

http://www.eurobuiti...id=300&pid=2803

http://www.eurobuiti...id=300&pid=2677

nenusprendziu koki pirkti. g.gif
Apie pirma labai daug geru atsiliepimu, privalumas gera sulciaspaude smile.gif

O, del antro varianto abejoju, kaip mala mesmale ir veikia kiti elementai. Jeigu galit pasidalinkit savo ziniomis. Vieno ir kito minusai? Jusu parasyta kritika, manau man leis nuspresti ka pirkti mirksiukas.gif
Is anksto ACIU thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Gintarass61 @ 2009 09 01, 09:00)


nenusprendziu koki pirkti.  g.gif
Apie pirma labai daug geru atsiliepimu, privalumas gera sulciaspaude smile.gif 

O, del antro varianto abejoju, kaip mala mesmale ir veikia kiti elementai.


Antrame mėsmalės kaip tokios nėra. Įmanoma tik sukapoti.
Vienareikšmiškai geresnis pirmas variantas. Antro galimi privalumai - šiek tiek kompaktiškesnis ir gražesnis dizainas.
Atsakyti
Išmečiau Moulinex kombaina lauk, sumoketa apie 500, po puse metu , tarpines praleidžia, juda , kruta, nestabilai užsisuka. Nesamone kombaina pirkt, geriau atskiras buities priemones isigyt, tai metalas pagr.detales ir veikia kaip reikiant thumbup.gif

p.s. mano 1000 žinutė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nosferatu: 01 rugsėjo 2009 - 12:58