Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

QUOTE(Taki @ 2009 11 24, 22:32)
Turiu keleta metu[gal 7] Philips kombainiuka:toki kompaktiska ir lengvai ardoma-plaunama.dabar Mole Kaune isparduotuveje prie Avitelos maciau ju likuti isparduoda apie 150lt.
Tai vyras pamates dar viena nupirko smile.gif thumbup.gif
Sako vistioek sitas kada nors suges, o tokio mazo ir tiek darancio+  mazai vietos uzimancio niekur  nemaciau(jis siap jau visokiu buitiniu ir ne techniku tyrinetojas) mirksiukas.gif

o koks modelis? 4u.gif
Atsakyti
Modeli galesiu namuose paziureti doh.gif
Lyg tai Philips comfort g.gif
Taciau juos sake baigia isparduoti ir daugiau nebus. Pasikeite modelis ir dydis ju.
Atsakyti
QUOTE(Taki @ 2009 11 25, 14:52)
Modeli galesiu namuose paziureti doh.gif
Lyg tai Philips comfort g.gif
Taciau juos sake baigia isparduoti ir daugiau nebus. Pasikeite modelis ir dydis ju.


Man irgi būtų įdomu sužinoti modelį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2009 11 26, 21:26)
[size=1][/size]

Man irgi būtų įdomu sužinoti modelį ax.gif


mergaitės,

Philips comfort:) dežės po ranka neradau( vyras žadėjo ant naujai pirkto pažiūrėt skaičius ar raides, bet vis pamiršta- garaže pas jį tupi tas kitas pirkinys)
Kaune, Mole išparduotuvėje paskutinieji šio modelio kombainiukai. Tikiu,kad tai nėra reklama, nes per tiek metų vis vyras žiūrinėjo ir niekad nei vienoj parduotuvėj nematė.
Pardavėjai sake, kad iš centrinio kažkokio sandėlio pasiėmė likučius išpardavimui.

Papildyta:
http://translate.goo...gount-6uddEj86g

nezinau ar teisingai cia padariau , bet radau to kombainiuko foto pagooglinusi smile.gif
Papildyta:
http://www.amazon.co...r/dp/B00008K639
Atsakyti
Amazone irgi raso,kad nera sandelyje sio modelio:)
Atsakyti
QUOTE(Taki @ 2009 11 25, 13:52)
Modeli galesiu namuose paziureti doh.gif
Lyg tai Philips comfort g.gif
Taciau juos sake baigia isparduoti ir daugiau nebus. Pasikeite modelis ir dydis ju.

mes ir toki turim, buvo gi kazkada MAximoj akcija jiems, kainavo po kur kas maziau nei 150 lt ax.gif Tikrai neblogas ax.gif
Atsakyti
Taki, ačiū, aha, kiek bandžiau ieškoti, tikrai jau nebeparduodami schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aisvyde: 28 lapkričio 2009 - 15:32
pribrendo reikalas įsigyti naują kombainą.

peržvelgiau temą, pavarčiau gamintojų puslapius...

kol kas labiausiai vilioja "bosh mum 8". tik is kur gauti g.gif

mano reikalavimai:

būtina: daržovių pjaustymas-tarkavimas, kapoklė (taip pat ir mėsos kapojimui-malimui), skystos tešlos (ir ne tik) maišymas-plakimas, kiaušinių baltymų ir pn. plakimas, kietos tešlos minkymas (pvz., koldūnams), kokteilinė.

būtų neblogai, bet galima ir apsieiti: mažas smulkintuvas, kavamalė - prieskonių ir pn. malūnėlis, sulčiaspaudė.

kiek suprantu i tų bosh mumų standartine komplektaciją įeina tik variklis, bliūdas, 3 plakimo-maišymo-minkymo kabliai ir kokteilinė. t.y. net pjaustymas-tarkavimas ir kapoklė neįeina g.gif t.y. min bent šituos reiktų atskirai pirkti...

bandžiau knistis po internetą, tai vokietijoj galima tų mum8 gauti ir lenkijoj gal gerai paieskojus rastum. bet man su vokiečių kalva visiškai sunkiai sekasi. gal kas jau konkrečiau esat ištyrę rinką?

tiesa, dar besiknisdama po tuos vokiškus puslapius užmačiau tokių

Krups: Küchenmaschine Krups Prep Expert Serie 9000 KA 940E

dar Siemens kažkokį tokį modelį "su plieniniu bliūdu"

nieks nesidomėjot, kas čia per žvėrys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo san: 09 gruodžio 2009 - 12:40
QUOTE(san @ 2009 12 09, 13:36)
pribrendo reikalas įsigyti naują kombainą.

peržvelgiau temą, pavarčiau gamintojų puslapius...

kol kas labiausiai vilioja "bosh mum 8". tik is kur gauti g.gif

mano reikalavimai:

būtina: daržovių pjaustymas-tarkavimas, kapoklė (taip pat ir mėsos kapojimui-malimui), skystos tešlos (ir ne tik) maišymas-plakimas, kiaušinių baltymų ir pn. plakimas, kietos tešlos minkymas (pvz., koldūnams), kokteilinė.

būtų neblogai, bet galima ir apsieiti: mažas smulkintuvas, kavamalė - prieskonių ir pn. malūnėlis, sulčiaspaudė.

kiek suprantu i tų bosh mumų standartine komplektaciją įeina tik variklis, bliūdas, 3 plakimo-maišymo-minkymo kabliai ir kokteilinė. t.y. net pjaustymas-tarkavimas ir kapoklė neįeina g.gif t.y. min bent šituos reiktų atskirai pirkti...

bandžiau knistis po internetą, tai vokietijoj galima tų mum8 gauti ir lenkijoj gal gerai paieskojus rastum. bet man su vokiečių kalva visiškai sunkiai sekasi. gal kas jau konkrečiau esat ištyrę rinką?

tiesa, dar besiknisdama po tuos vokiškus puslapius užmačiau tokių

Krups: Küchenmaschine Krups Prep Expert Serie 9000 KA 940E

dar Siemens kažkokį tokį modelį "su plieniniu bliūdu"

nieks nesidomėjot, kas čia per žvėrys?

Boschais "senukai" prekiauja, tik MUM8 turbūt reiktų užsisakyti. Dar čia prekiauja
http://www.tavovirtu...iniai_kombainai
o čia priedais http://www.tavovirtu...b8da27d5/page/1
Latvijoje šie kombainai žymiai pigesni.
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2009 12 09, 16:18)
Latvijoje šie kombainai žymiai pigesni.


Latvijoj? gal zinot konkreciu "taškų"?

o ar yra naudojančių tuos Bosch'us? kokie realūs atsiliepimai?
nes Kenwood'ų aprašymas irgi gerai atrodo, o kai paskaičiau čia atiliepimus - tai labai šiaip sau unsure.gif
Atsakyti
o KitchenAid kas nors realiai naudojat?

įdomu, ar verta dėl jų blaškytis po platų pasaulį ir mokėtį nemažus pinigus g.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2009 12 10, 11:52)
Latvijoj? gal zinot konkreciu "taškų"?

o ar yra naudojančių tuos Bosch'us? kokie realūs atsiliepimai?
nes Kenwood'ų aprašymas irgi gerai atrodo, o kai paskaičiau čia atiliepimus - tai labai šiaip sau unsure.gif

Kadangi ieškojau baltos spalvos kombaino, tai čia pigiausiai radau http://www2.neoshop....ch-mum86w1.html (man Ryga arčiau, nei Vilnius ar Kaunas)
Ieškojau kombaino kuris tešlą minkytų. Tai žiūrėjau ir Cuisinart, ir Magimix, bet po to apsistojau ties Bosch. Nusipirkau Bosch MUM47. Labai jis man patinka. Negaliu atsidžiaugti. thumbup.gif Mažutis, kompaktiškas. Tešlą koldūnams, mielinę tešlą labai gerai minko. Bulvių košę labai gerai padaro. Kas ieško mažo mikserio, rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti