Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

As tai pati pasidarysiu 4u.gif
Atsakyti
man kazkaip ramunes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarrra @ 2008 03 12, 15:12)
as irgi girdejau kad vasara nera orchideju,mano vestuves po pusantro meensio tai manau turetu but.ir pas floristes reik eit pries 2-3savaites.
beje vilnietes,kur uzsakinesit geles?


Jau užsisakiau "Žiežmarių gėlėse". Patiko aptarnavimas ir kainos nesikandžioja blush2.gif Puokštė, gyvos gėlės į plaukus ir gėlė vyrui į atlapą kainuos 150 lt, tai manau, kad nedaug... nes kitur man iškart atsakydavo, kad vien puokštė nuo 150 Lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarrra @ 2008 03 12, 14:12)
as irgi girdejau kad vasara nera orchideju,mano vestuves po pusantro meensio tai manau turetu but.ir pas floristes reik eit pries 2-3savaites.
beje vilnietes,kur uzsakinesit geles?

Na as tekejau vasara rugpjucio menesi ir puokste dariausi is orchideju, nebuvo problemu jokiu schmoll.gif , buvo tu orchideju ir galejau pasirinkti is kokiu noriu darytis puokste rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2008 03 12, 15:38)
Na as tekejau vasara rugpjucio menesi ir puokste dariausi is orchideju, nebuvo problemu jokiu  schmoll.gif , buvo tu orchideju ir galejau pasirinkti is kokiu noriu darytis puokste  rolleyes.gif

Aciu dievui, nes as jau skaitydama vos nenukritau kad orchideju nebuna vasara, tikrai paguodei mane 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arfeja @ 2008 03 12, 17:31)
Aciu dievui, nes as jau skaitydama vos nenukritau kad orchideju nebuna vasara, tikrai paguodei mane  4u.gif

nusiramink, tikrai buna, orchidejos mano mylimiausios ir graziausios geles wub.gif , ir sveciai kurie zinojo tai, dovanojo mum puokstes is orchideju ir ju gavom labai dau ir ivairu per vestuves, visokiu spalvu, tad neturetu kilti problemu mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mergaitės 4u.gif na o kaip Jums tokia?
Atsakyti
Man labai... wub.gif wub.gif
Santuri, kukli ir neperkrauta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(figurike @ 2008 03 12, 20:09)
sveikos mergaitės 4u.gif  na o kaip Jums tokia?


puokste thumbup.gif bet manau, kad prie pustos sukneles nelabai bus.
o prie "zuvytes" fasono - tai lux drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cerecita: 12 kovo 2008 - 19:43
QUOTE(skgreta @ 2008 03 12, 16:46)
nusiramink, tikrai buna, orchidejos mano mylimiausios ir graziausios geles  wub.gif , ir sveciai kurie zinojo tai, dovanojo mum puokstes is orchideju ir ju gavom labai dau ir ivairu per vestuves, visokiu spalvu, tad neturetu kilti problemu  mirksiukas.gif

Mano irgi mylimiausios, man per gimtadieni pusbrolis su zmona visada dovanoja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(figurike @ 2008 03 12, 20:09)
sveikos mergaitės 4u.gif  na o kaip Jums tokia?


na as irgi noreciau kazka tokio ax.gif bet turiu dilema, nes galvojau apie geles i plaukus (paausyje), tai kalija tikrai nesiziures graziai g.gif o jei naudoti orchideja i plaukus, tai puokste is kaliju nesiderins blush2.gif ir ka tokiu atveju daryt, jei nenori puokstes is orchideju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarrra @ 2008 03 12, 14:12)
as irgi girdejau kad vasara nera orchideju,mano vestuves po pusantro meensio tai manau turetu but.ir pas floristes reik eit pries 2-3savaites.
beje vilnietes,kur uzsakinesit geles?


Idomu kada tas skaitoma vasara...mano vestuve birzelio pradzioj...kazin kokios geles tada buna 4u.gif ...as tai arba kaliju arba orchideju noriu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nervita: 12 kovo 2008 - 21:57