Įkraunama...
Įkraunama...

Mityba sportuojant

QUOTE(Ruduoke @ 2008 03 14, 21:08)
idomu idomu, nes as visai zalia apie maista pries ir po sporto  bigsmile.gif bandau iki sporto nieko nevalgyt (nes sportuoju dazniausiai rytais), veliau po sporto prajeus 1h ar 1.5h pavalgau pietus ir tada jau toliaU pavakariai ir vakariene  blush2.gif bet siaip jauciu, kad nekas su manim yra nes svoris nekrenta  blink.gif o auga, nors suvalgau tiek pat kiek ir nepradejus sportintis g.gif


stebek ne svori,o apimtis. svoris gali ir kilti, nes raumenukai sveria daugiau nei riebaliukai. bet svarbiausia kad pati plonetum biggrin.gif zodziu isigyk matavimo juostele blush2.gif ir stenkis valgyti dazniau nei 3 kart /diena.bent 4-5

o del to valgymo cia kaip ir ne del sportavimo, bet siaip bendrai savijautai gerinti. jog negalima gerti ar vaisiu valgyti po maisto. jie turi buti valgomi bent 30 min pries maista,nes kitaip prasideda rugymo procesas organizme

pvz obuoliukas skrandyje uzsilaiko apie 30 min, o mesa 3 valandas. tai isivaizduokit,jog jei obuolys bus suvalgomas po maisto. tai obuolys nesulaukes kol bus suvirskintas prades puti!
Atsakyti
QUOTE(Ruduoke @ 2008 03 14, 20:08)
idomu idomu, nes as visai zalia apie maista pries ir po sporto  bigsmile.gif bandau iki sporto nieko nevalgyt (nes sportuoju dazniausiai rytais), veliau po sporto prajeus 1h ar 1.5h pavalgau pietus ir tada jau toliaU pavakariai ir vakariene  blush2.gif bet siaip jauciu, kad nekas su manim yra nes svoris nekrenta  blink.gif o auga, nors suvalgau tiek pat kiek ir nepradejus sportintis g.gif



taip iseina kar tu valgai tik 3 kartus per diena, o tai nera gerai.. reikia valgyti 5-6 kartus.. mazdaug kas 3 val.

as dabar turiu trenerio sudaryta valgiarasti, tokios dietos laikosi sportininkai pries varzybas.
taigi
pusryciai: 2 virti kiausiniai (1trynys), arba omletas is ju, kas 3diena 80g grikiu arba ryziu
priespieciai:100g liesos varskes su arbata be cukraus
pietus: 120-150g virtos vistos krutineles, kalakuto, jautienos su zaliomis darzovemis
vakariene: 120-150g virtos zuvies su nedaug svieziu darzoviu.
pries treniruote greifurtas, apelsinas arba bananas...

tai va taip
+5 treniruotes per sav sporto saleje... ir jau per 3 sav numeciau 4 kg thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juratata @ 2008 03 15, 20:34)
as dabar turiu trenerio sudaryta valgiarasti, tokios dietos laikosi sportininkai pries varzybas.
+5 treniruotes per sav sporto saleje... ir jau per 3 sav numeciau 4 kg  thumbup.gif


viskas šaunu, sveikinu. bet pati pagalvok, ar galėsi visą gyvenimą tokio režimo laikytis? juk kaip ir pati sakei, net sportininkai tokios dietos laikosi tik prieš varžybas..
Atsakyti
QUOTE(Nute_Bitute @ 2008 03 16, 11:22)
viskas šaunu, sveikinu. bet pati pagalvok, ar galėsi visą gyvenimą tokio režimo laikytis? juk kaip ir pati sakei, net sportininkai  tokios dietos laikosi tik prieš varžybas..



tai as ir nesakiau kad visam gyvenimui si dieta..
ji tik tam kad numesciau kelis nereikalingus kg. o paskui aisq bus galima valgyti ivairesnius produktus..
Atsakyti
QUOTE(juratata @ 2008 03 16, 13:51)
tai as ir nesakiau kad visam gyvenimui si dieta..
ji tik tam kad numesciau kelis nereikalingus kg. o paskui aisq bus galima valgyti ivairesnius produktus..


na taip, bet dažniausiai pradėjus valgyt įvairesnius produktus svoris vėl atauga.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nute_Bitute @ 2008 03 16, 14:24)
na taip, bet dažniausiai pradėjus valgyt įvairesnius produktus svoris vėl atauga.. verysad.gif



tai nereikia pradet valgyti kepsniu, keptu bulviu cipsu ir t.t. manau jei po dietu nepradetumem kimsti visko iseiles... tai tikrai issilaikytu tas svoris...
o istikruju man tai nelabai svarbu tie kg... cia +-2 kg cool.gif svarbu kunas graziai atrodytu, o tam reikia sportuoti.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juratata @ 2008 03 16, 17:22)
tai nereikia pradet valgyti kepsniu, keptu bulviu cipsu ir t.t.  manau jei po dietu nepradetumem kimsti visko iseiles... tai tikrai issilaikytu tas svoris...
o istikruju man tai nelabai svarbu tie kg... cia +-2 kg  cool.gif  svarbu kunas graziai atrodytu, o tam reikia sportuoti..  mirksiukas.gif


tai kam dabar laikytis to sportininkų meniu, jei ir savęs drastiškai neribodama, sveikai maitindamasi numesi svori. ypač jei kilogramai tau nesvarbu 4u.gif sportas labai gerai, bet patvirtintas būdas maitintis yra būtent taip, kad to galėtum laikytis visą gyvenimą.. juk mesi dabartinį meniu ir ataugs tie kilai.. bus veltui kankintasi.. aš gero tenoriu.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nute_Bitute @ 2008 03 16, 17:36)
tai kam dabar laikytis to sportininkų meniu, jei ir savęs drastiškai neribodama, sveikai maitindamasi numesi svori. ypač jei kilogramai tau nesvarbu 4u.gif  sportas labai gerai, bet patvirtintas būdas maitintis yra būtent taip, kad to galėtum laikytis visą gyvenimą.. juk mesi dabartinį meniu ir ataugs tie kilai.. bus veltui kankintasi.. aš gero tenoriu.. 4u.gif



o tam kad vasara ne uz kalnu.. ir norisi iki jos pagrazeti.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Patarkit, kaip susireguliuoti pusryčius ir sportą? Na, kai būna aerobika, viskas aišku, 10 baigias treniruotė, ir pusryčiai būna tik po jos. O kaip daryt su treniruokliais? Tarkim, keliuos apie puse 10, tad sportuot baigčiau apie 12 gal... ar valgyt pusryčius prieš treniruotę ar tik po sporto? Kodėl aš klausiu... Todėl, kad man žinoma, jog ryte, nieko nevalgius, treniruotės yra efektyvesnės, nes organizmas naudoja riebalų atsargas iš nakties, o ne, tarkim, per pusryčius gautus angliavandenius.
Atsakyti
Ne iš vieno trenerio girdėjau, kad prieš treniruotę būtina pavalgyti. Bet - Tavo teisė rinktis.
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 03 18, 10:41)
Tarkim, keliuos apie puse 10, tad sportuot baigčiau apie 12 gal... ar valgyt pusryčius prieš treniruotę ar tik po sporto? Kodėl aš klausiu...

As bent koki banana, jogurta ar liesos varskes gabaliuka suvalgyciau. Aisku daug nereikia, kad po to sportuoti negaletum, bet siek tiek vis tike butina.
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 03 18, 09:41)
Patarkit, kaip susireguliuoti pusryčius ir sportą? Na, kai būna aerobika, viskas aišku, 10 baigias treniruotė, ir pusryčiai būna tik po jos. O kaip daryt su treniruokliais? Tarkim, keliuos apie puse 10, tad sportuot baigčiau apie 12 gal... ar valgyt pusryčius prieš treniruotę ar tik po sporto? Kodėl aš klausiu... Todėl, kad man žinoma, jog ryte, nieko nevalgius, treniruotės yra efektyvesnės, nes organizmas naudoja riebalų atsargas iš nakties, o ne, tarkim, per pusryčius gautus angliavandenius.



QUOTE(Bezdžionė @ 2008 03 18, 10:13)
Ne iš vieno trenerio girdėjau, kad prieš treniruotę būtina pavalgyti. Bet - Tavo teisė rinktis.



QUOTE(gitulia @ 2008 03 18, 10:48)
As bent koki banana, jogurta ar liesos varskes gabaliuka suvalgyciau. Aisku daug nereikia, kad po to sportuoti negaletum, bet siek tiek vis tike butina.


Man treneris patare ziuret pagal save, jei treniruotej gerai jautiesi ir tau nesilpna, tada galima sportuot nevalgius. Pries treniruote labai gerai isger stikline vandens su citrina, suaktyvins visa organizma mirksiukas.gif Dar labai gerai kavos isgert, bet tai bus veiksminga jei prie jos nesi pripratus ir geri retai mirksiukas.gif
Atsakyti